• Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Panenka s fialovým cylindrem

    Položka č.: 442

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    kvaš, koláž, papír, 22 x 27 cm, sign. DU J. Kudláček, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Kudláček

    (1928-2017)

    Lampa

    Položka č.: 440

    kvaš, papír, 46 x 22,5 cm, sign. DU J. Kudláček, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • V. Tušek

    Stroj I.

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akvatinta, kombinovaná technika, 1966, 30 x 29,7 cm, sign. PD V. Tušek, pasparta, č. 5/10, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Eva

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    litografie, 50 x 70 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 13/80, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Richard Teschner

    (1879-1948)

    Špalíček (Cheb)

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    lept, 1909, 22,5 x 31,5 cm, LD značeno Orig. Rad. Richard Teschner Prag, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Světýlka

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    akvatinta, 53 x 46,5 cm, sign. DU PavelSukdolák, autorský výtisk č. 9/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Psík

    Položka č.: 419

    lept, 7,5 x 10,5 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Mánes

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    lept, kombinovaná technika, 1988, 33,2 x 49,8 cm, sign. DU Kateřina Černá, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Dobrý střelec miláček žen

    Položka č.: 409

    lept, kombinovaná technika, 27,5 x 31,7 cm, sign. PD Kateřina Černá, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

  • Joseph Carmine

    Týnský chrám v Praze

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    kolorovaná mědirytina, 30,5 x 40 cm, lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Paul Klee

    (1879-1940)

    Zimní spánek

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    litografie, 1938, 23 x 34,3 cm, značeno na kameni PD Klee, přiložen certifikát pravosti díla z ArtWise, Brooklyn, New York, potvrzující provenienci:: edition: as published in the deluxe art review Verve in 1938, na zadní straně otištěna černobílá fotografie obsahující jméno malíře Kleea a titul jeho…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Francisco Goya Y Lucientes

    (1746-1828)

    Korida

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    lept, akvatinta, 1921, 24,5 x 34,5 cm, PD značeno razítkem, č. 3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Francisco Goya Y Lucientes

    (1746-1828)

    Korida

    Položka č.: 401

    lept, akvatinta, 1921, 24,5 x 34,5 cm, PD značeno razítkem, č. 8, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    L´Enfer 1, Chant 2

    Položka č.: 400

    mědirytina, 1960, 27 x 20 (33 x 26) cm, 130/165, B.K.F. Rives, list z Dalího slavného grafického souboru, tentokrát ve vzácném limitovaném mědirytinovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Le Purgatoire 1, Chant 10

    Položka č.: 396

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ilustrace k Danteho Božské komedii

    Položka č.: 394

    dřevoryt, 1950-1969, 25,5 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Položka č.: 393

  • Jaroslav Róna

    Návrh na pomník II.

    Položka č.: 388

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    tuš, akvarel, papír, 1998, 41,5 x 29,5 cm, sign. DU J. Róna?, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Položka č.: 387

    tuš, papír, 101 x 59 cm, sign. PD Míčko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Bezděk

    (1906-1983)

    Děti

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    akvarel, papír, 1941, 18,3 x 26,3 cm, LD monogr. B. 41, rám, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, kurzy kresby u F. Süssera na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Libor Jaroš

    U Rottů

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    olej, plátno, 59 x 63,5 cm, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Pavel Besta

    Černé znaky

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 56.000 CZK (2.240 €)

    olej, plátno, 2005, 67 x 63 cm, sign. PD Besta 05, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 56.000 CZK (2.240 €)

  • Eliška Jakubíčková

    Jabloňové květy

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 11.900 CZK (476 €)

    olej, akryl, 2016, 50 x 40 cm, sign. vzadu, žákyně prof. J. Načeradského a Z. Berana na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.900 CZK (476 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Muž v lese

    Položka č.: 358

    litografie, 2012, 49 x 38 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 145/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Neodbytní nápadníci

    Položka č.: 346

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. LD A. Born, č. 43/200, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Ota Janeček

    Položka č.: 341

    litografie, 40 x 27,2 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, č. 25/30, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Lesní tůň

    Položka č.: 329

    olej, plátno, 60 x 104 cm, sign. LD J. Glückselig, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jindřich Šimek

    (1901-1979)

    Šumavská slať

    Položka č.: 328

    olej, karton, 1931, 50 x 68 cm, sign. PD J. Šimek 31, rám, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Kutná Hora

    Položka č.: 321

    olej, plátno, 49 x 59 cm, sign. PD Krčil, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Černý, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu