• Marie Michaela Šechtlová

    Položka č.: 1166

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 07:52

    lept, 1975, 19,8 x 16,5 cm, sign. PD M. Šechtlová 75, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Podzim

    Položka č.: 1165

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 07:51

    litografie, 1975, 26,6 x 15,7 cm, sign. PD M. Šechtlová 75, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Marie Michaela Šechtlová

    Jaro

    Položka č.: 1164

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 07:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ptáci

    Položka č.: 1163

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 07:49

    lept, mezzotinta, 1973, 33 x 24,5 cm, sign. PD M. Šechtlová 73, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 1159

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 07:45

    lept, suchá jehla, 39,7 x 29,8 cm, sign. DU N. Synecká, autorský tisk, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vasil Stanko

    Z cyklu Dvojice

    Položka č.: 1129

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 07:15

    bromostříbrná fotografie, 1985, 40,3 x 29,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jan Sommer

    (1892-?)

    Dívka s hrozny

    Položka č.: 1121

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 07:07

    pálená hlína, 36 x 15 x 24 cm, značeno PD na podstavci J. Sommer, zespoda značeno razítkem K. S. Bechyně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Lidový tanec

    Položka č.: 1107

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 06:53

    kolorovaná litografie, 28,5 x 16,5 cm, sign. PD Seydl, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Tomáš Rygl

    Věž

    Položka č.: 1093

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 06:39

    lept, 1991, 41,5 x 20 cm, sign. PD Tomáš Rygl 1991, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Rerych

    Položka č.: 1076

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 06:22

    bromostříbrná fotografie, 1998, 39,7 x 48 cm, sign. na zadní straně 1998 Rerych, 1/5, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Položka č.: 1074

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 06:20

    fotografie, 44 x 29 cm, sign. na zadní straně, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Práce na poli

    Položka č.: 1072

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 06:18

    linoryt, 15,9 x 13,2 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    RUR II

    Položka č.: 1048

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 05:54

    dřevoryt, 1989, 65,5 x 45 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 1989, 5/20, na zadní straně značeno autorským razítkem, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 1042

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 05:48

    litografie, 1942, 26 x 19 cm, sign. LD j. Obrovský 1942, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Theodor Novák

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 1029

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 05:35

    bromostříbrná fotografie, 30. léta, 29,3 x 23,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Marcel Niederle

    (1898-1990)

    Tenista (Rod Laver nebo Tony Roche nebo Jan Kodeš)

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 05:30

    akvarel, tužka, papír, 1968, 41 x 28 cm, sign. DU Marcel Niederle 1968, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Japanerie

    Položka č.: 1022

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 05:28

    japonský dřevoryt, 26,5 x 26 cm, zančeno LN, rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

    Kristus, Panna Marie

    Položka č.: 1002

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 05:08

    2x olej, plech, oba 11,5 x 9,5 cm, 2x rám, na malbě i rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

    Socha předka (Nigérie)

    Položka č.: 993

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 04:59

    patinované dřevo, 20. století, v. 53,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc., drobné pukliny, opadaná patina

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

    Stalin

    Položka č.: 978

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 04:44

    olej, malířská lepenka, 49,5 x 30 cm, sign. PD Japo, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 974

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 04:40

    olej, karton, 49,5 x 70 cm, sign. LD, rám

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

    U statku

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 04:39

    olej, lepenka, 40 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná

  • Zuzana Mináčová

    Jana Březinová

    Položka č.: 951

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 04:17

    fotografie, 1969, 23,6 x 17,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zuzana Mináčová

    Zuzka Kocúriková

    Položka č.: 950

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 04:16

    fotografie, 1969, 17,3 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Jan Mikule

    (1873-1934)

    Žena v kroji

    Položka č.: 949

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 04:15

    olej, plátno, 38 x 23 cm, sign. LD J. Mikule, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Oldřich Malina

    The Day before

    Položka č.: 932

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:58

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 40,5 x 27,3 cm, sign. PD Malina, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Senoseč

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:55

    lept, 23,3 x 35,2 cm, sign. PD Ant. Majer, PD značeno v desce A.M., lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Ostrov

    Položka č.: 917

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:43

    litografie, 1990, 21,8 x 28,7 cm, sign. DU Lisler 90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Naděžda Kotrčová

    Mezipřistání X.

    Položka č.: 879

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:05

    olej, sololit, 2008, 40 x 40 cm, sign. PD N. Kotrčová 08, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Končel?

    Letní podvečer

    Položka č.: 871

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 02:57

    olej, sololit, 60,5 x 39,5 cm, sign. PD Končel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)