• Josef Schmitt

    (1896-1976)

    Domky v podhůří

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:27

    olej, karton, 22,5 x 33,5 cm, sign. LD Schmitt, rám, vzadu nalepen štítek s věnováním: Milene k svátku v upomínku na místa jejího dětství 6/10 1972 Táta

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Alexander Iljuščenko

    Kroměřížský zámek

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:21

    olej, plátno, 2006, 50 x 70 cm, sign. LD ILKO, rám, přiloženo Autorizační osvědčení autora, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 20: Lakomství a marnotratnost

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:10

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Cantiqve des cantiqves

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:07

    dřevoryt, 1905, 23,5 x 22,5 cm, PD značeno v desce Kupka, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 5: Nová podoba Beatrice

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:06

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv 34: Zjevení

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:05

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 22:00

    kvaš, papír, 1958, 57,5 x 78 cm, LD tužkou 21/ září 58, vzadu pozůstalostní razítko s podpisem neteře autora Elišky Konopiské, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:09

    zlacený reliéfní tisk, 21 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.001 CZK (241 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jan Honsa

    (1876-1937)

    Les

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, karton, 24 x 23,5 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Mistra J. Honsy, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Dáma s turbanem

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:06

    olej, plátno, 1936, 45,7 x 31 cm, sign. LD F. Naske, rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 9.400 CZK (376 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Assisi

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    litografie, 32 x 43 cm, sign. PD A Born, rám, č. 9/70, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Don Quijote (Vyjížďka)

    Položka č.: 91

    litografie, 17 x 8 cm, sign. PD A Born, rám, autorksý tisk, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Morella

    Položka č.: 572

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:03

    dřevoryt, 1920, 14,9 x 8,9 cm, sign. PD J. Váchal, značeno v desce PD J.V., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Milan Dobeš

    Kruhy

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    serigrafie, 1991, 18 x 17 cm, sign. PD M. Dobeš, č. 16/60

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Ukřižovaný

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    litografie, 1942, 47 x 31 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, č. 468/500, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Otakar Synáček

    (1931-2005)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    olej, plátno, 1954, 24,2 x 32,8 cm, sign. na zadní straně Synáček Otakar 1954, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a B. Slánského na AVU v Praze, člen skupiny Etapa, předseda Sdružení pražských malířů

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    N.Y.

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    litografie, 1996, 64,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 96, rám, č. 67/70, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Noční tribunál

    Položka č.: 97

    litografie, 55 x 39 cm, sign. PD A Born, rám, č. 65/75, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Shakespeare: Sen noci svatojánské

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    litografie, 1993, 29 x 20 cm, sign. LN A Born, rám, nahoře uprostřed odřený rám, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Položka č.: 94

    litografie, 1993, 29 x 20 cm, sign. LD A Born, rám, nahoře uprostřed odřený rám, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Fotograf

    Položka č.: 92

    litografie, 15 x 9,5 cm, sign. PD A Born, rám, č. 70/80, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Dívka na houpačce

    Položka č.: 87

    litografie, 15 x 10,6 cm, sign. PD ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris B.M.Beneš

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    dřevoryt, 7,8 x 4,5 cm, sign. PD J. Váchal, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Sedící dívka se zrcadlem

    Položka č.: 570

    litografie, 1957, 16,3 x 11,8 cm, DU značeno v tisku Tichý 57, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.501 CZK (101 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Pierot

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    litografie, 24,3 x 16,9 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 68/140, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Postavy

    Položka č.: 567

    litografie, 24,9 x 17,2 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 89/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Ofélie

    Položka č.: 566

    litografie, 25,5 x 17,2 cm, sign. LD VladSuchánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Jiří Slíva

    Boxeři

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    litografie, 26,5 x 21 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 66/200, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    U lesa

    Položka č.: 562

    polyester, kombinovaná technika, dřevo, 1989, 22 x 18 cm, sign. LD Rotrekl 89, rám, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar

  • Oldřich Kulhánek

    Exlibris Frank Götz

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    lept, 1978, 15,6 x 9,3 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 78, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)