• Jiří Hauschka

    Sen u chaty

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 15.500 CZK (620 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    akryl, plátno, 2012, 100 x 70 cm, sign. PD Jiří, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 15.500 CZK (620 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    akvarel, 17,5 x 21 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, oprýskaný rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    Hospoda

    Položka č.: 346

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    kombinovaná technika, uhel, pastel, papír, 2004, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Načeradský

    U piva

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    kombinovaná technika, kvaš, tuš, papír, 2002, 30 x 42 cm, sign. PN Načeradský 2002, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    kombinovaná technika, akvarel, tuš, papír, 2009, 61,5 x 44,5 cm, sign. PD Načeradský 09, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Anička v tmavých šatech

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 127, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    tempera, papír, 1962, 30 x 23 cm, sign. PD P. Kotík 62, rám, zezadu štítek z výstavy, katalog z výstavy přiložen, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Ženy (konvolut 5 kreseb)

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    5x pero, papír, vše 26 x 14 cm, lehce zažloutlý, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Paleontologové na nalezišti Fayúm, Mapka nalezišť živočišných předchůdců člověka

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    kvaš, papír, 14,8 x 11,5; 8,3 x 14,3 cm, sign. LD Z. Burian, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Paleontolog Dubois hledá krajinu pitekantropa

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    kvaš, papír, 12,5 x 13 cm, sign. PD ZB, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Mapa nalezišť australopitecinů, Trinilský kámen a Objevitelé pitekantropa Ernst Haeckel a lékař Dubois

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    kvaš, papír, 10,5 x 8; 10 x 9; 10 x 15 cm, sign. PD Z. Burian, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků Purkyně

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Karel Zeman

    Pražský hrad

    Položka č.: 327

    mědirytina, 1974, 27 x 47,7 cm, sign. PD Karel Zeman 1974, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní, žák Z. Sklenáře

  • Eva Švankmajerová

    (1940-2005)

    Najděte dámu

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 58 x 40 cm, sign. PD Eva Švankmajerová, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium řezbářství u V. Markupa na Průmyslové škole bytové tvorby v Praze a loutkářství a loutkové scénografie u prof. R. Landera na DAMU, členka tvůrčí skupiny Máj a Surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 1977, 9 x 12,5 cm, sign. DU Sklenář 77, při levém horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Hugo Kunz

    (1884-1938)

    Gotická madona

    Položka č.: 319

    lept, 23,7 x 16,3 cm, sign. PD Hugo Kunz, Antikvariát Dlážděná

  • Oldřich Kulhánek

    Poezie III.

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    lept, 1983, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 83, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (Ex libris ing. Lubomír Šetlík)

    Položka č.: 316

    lept, 1981, 12 x 7,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 81, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Honey is Sweeter than Blood

    Položka č.: 312

    litografie, 2000, 35,5 x 43 cm, sign. PD Dalí, č. 1791, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Church and Empire (Z cyklu Božská komedie)

    Položka č.: 310

    dřevoryt, 1950-1969, 25 x 18,8 (33 x 26,2) cm, Ráj. Zpěv č. 6: Church and Empire, edice DArt Les Heures Claires Paris, Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Položka č.: 308

    akvatinta, 1974, 18,5 x 30,5 cm, sign. PD Čepelák 1974, 169/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Cyril Bouda

    Loučení

    Položka č.: 307

    litografie, 33 x 24 cm, sign. PD C. Bouda, rám, 171/200, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Hudebnice

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, sololit, 60 x 52 cm, sign. LD Žižka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Kamil Lhoták

    Ilustrace ke knize Na obzoru plachta bílá

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    6x tuš, akvarel, běloba, papír, 1977, vše 15,6 x 10,7 cm, přiložena původní kniha Valentin Katajev: Na obzoru plachta bílá, Lidové nakladatelství, Praha, 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Ester Krumbachová

    (1923-1996)

    Postava ženy

    Položka č.: 291

    akvarel, tužka, papír, 1979, 24 x 20 cm, PD věnování, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Hrbka na ŠUŘ v Brně

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Položka č.: 290

    tempera, papír, 1993, 11 x 14,4 cm, sign. PD BKopecký, rám, na zadní straně značeno autorským štítkem a razítkem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Ilustrace k Egyptským pohádkám

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    tempera, papír, 1981, 30,5 x 21,5 cm, sign. DU EBednářová 81, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Jindřiška Beberová

    (1922-?)

    Princezna na hrášku

    Položka č.: 285

    22x akvarel, papír, 1988, vše 27 x 37 cm, vše sign. na paspartě Jindra Beberová, ilustrace k pohádce H. CH. Andersena, napsala Zuzana Nováková, na prvním listě razítko ČFVU, na vložených ultrafanech titulky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Saudek

    Tyčkařka Kateřina Baďurová a výškař Tomáš Janků

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    fotografie, 32,5 x 29 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, fotografováno pro kalendář Dukly na rok 2009, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Jan Saudek

    Manželství

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 19.500 CZK (780 €)

    fotografie, 2010, 38 x 30 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, vše dole popsáno autorem, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 19.500 CZK (780 €)

  • Jan Saudek

    Bára Špotáková

    Položka č.: 280

    fotografie, 29 x 28,5 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, fotografováno pro kalendář Dukly na rok 2009, studium na Státní grafické škole v Praze