• Karel Beneš

    Nad Prahou

    Položka č.: 137607

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:15

    litografie, 1990, 9,5 x 8,3 cm, sign. DU K. Beneš 90, 59/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 195915

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 13:30

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, na několika místech zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Milan Bauer

    Vševidicí oko

    Položka č.: 137609

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 13:10

    lept, 6 x 6 cm, sign. DU Milan Bauer 08, 94/100, Antikvariát Dlážděná, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • František Toman

    (1886-1942)

    Vesnička pod sněhem

    Položka č.: 215359

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2018 14:55

    akvarel, uhel, papír, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Toman Frant., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Šimorda

    (1887-?)

    Říčka

    Položka č.: 215785

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2018 14:40

    olej, sololit, 35 x 47,5 cm, sign. PD A. Šimorda, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Postavy

    Položka č.: 219172

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2018 14:33

    tempera, kombinovaná technika, sololit, 117 x 106 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Načeradský

    Milenci I.

    Položka č.: 210715

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2018 13:05

    fix, papír, 33 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Položka č.: 207652

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:55

    tempera, běloba, tuš, papír, 15,2 x 28 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    V lese II.

    Položka č.: 207653

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:50

    akvarel, tuš, papír, 17 x 19,3 cm, sign. PD R. M., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Dívčí profil

    Položka č.: 210298

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:20

    litografie, 1984, 36,2 x 27,2 cm, sign. PD Liesler 84, 8/165, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Tajemství vlétlo

    Položka č.: 210546

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:15

    litografie, 1982, 24,3 x 30 cm, sign. PD Liesler 82, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Terezka z Bellevue

    Položka č.: 210573

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 16:10

    litografie, 1971, 30 x 37 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Při západu slunce

    Položka č.: 210615

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 15:55

    litografie, 1987, 19 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 84, 97/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Holub

    (1910-1985)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 186736

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 15:20

    olej, dřevo, 38 x 42 cm, sign. LD V. Holub, rám, rám poškozen, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zima

    Položka č.: 139467

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 14:20

    tuš, akvarel, papír, 1960, 17,1 x 19,3 cm, sign. LD F. Emler 60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Marie Blabolilová

    Položka č.: 210687

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 13:40

    lept, 2004, 39,8 x 32,5 cm, sign. PD M. Blabolilová 04, 2/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rozhovor

    Položka č.: 196091

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 13:35

    tuš, papír, 20,8 x 29,8 cm, sign. LN Bělocvětov, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hrad Bezděz

    Položka č.: 210664

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 13:25

    akvarel, běloba, tužka, papír, 1973, 31,2 x 45,1 cm, sign. LN Bělocvětov 73, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Toaleta

    Položka č.: 188709

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 13:20

    litografie, 1947, 35 x 27 cm, sign. PD Bauch 47, rám, 2/16, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Vznášení

    Položka č.: 219187

    Vyvolávací cena: 690 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 18:45

    lept, 1971, 23,7 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Sen

    Položka č.: 219186

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 18:40

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Dostihy

    Položka č.: 215541

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 17:35

    litografie, 1974, 13,1 x 20 cm, sign. PD R. Kolář 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jarmila Mařanová

    (1922-2009)

    Franz Kafka

    Položka č.: 215536

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 17:20

    litografie, 29 x 18,4 cm, sign. PD JMařanová, č. 120/250, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž s tyčí zezadu

    Položka č.: 212958

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 15:05

    uhel, papír, 1894, 60 x 32 cm, sign. PD LKuba 1894, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Položka č.: 210343

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 11:20

    tužka, tuš, papír, 28 x 45 cm, sign. LD Petr Dillinger, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    3x pohled

    Položka č.: 209326

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2018 11:00

    3x pohled, 2x p. Jiránkovi, 1x p. Mrázkovi, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Toman

    Dračí přelet

    Položka č.: 207958

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2018 13:35

    tuš, papír, 1986, 12 x 12 cm, sign. PD K. Toman 2.I. 86, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Jablko

    Položka č.: 206848

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2018 12:55

    litografie, 5 x 3,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 147/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Kamil Lhoták

    Dva diskutující muži

    Položka č.: 206214

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2018 12:25

    ofset, 21,5 x 14,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Hmat

    Položka č.: 200930

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 14:45

    kombinovaná technika, 19,8 x 13,8 cm, sign. DU P. Melan, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu