• Václav Jícha

    (1875-1950)

    Vítr v horách

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:35

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Popradské pleso

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:34

    olej, plátno, 1928, 180 x 150 cm, sign. PD Karel Schadt 1928, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Plháček

    Starý dům

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:32

    olej, plátno, 67 x 79 cm, sign. PD Plháček 1922, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Lesík

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:31

    olej, plátno, 66 x 90,5 cm, sign. LD Otakar Hůrka, rám, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Josef Olexa

    (1901-1983)

    Špýchar ve Vrábí

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:30

    olej, plátno, 39 x 56 cm, sign. LD Olexa, rám, žák O. Nejedlého, člen spolku Purkyně

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Eugen Hodak

    Návrat z vinice

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    olej, plátno, 1870, 125 x 98 cm, sign. PD Eugen Hodak, rám

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Josef Olexa

    (1901-1983)

    Špýchar ve Staré Boleslavi

    Položka č.: 147

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:26

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Položka č.: 132

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Josef Olexa

    (1091-1983)

    Špýchar v Hlavenci

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:24

    olej, plátno, 40 x 57 cm, sign. LD Olexa, rám

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • František Vavřina

    (1879-1935)

    Kaplička

    Položka č.: 143

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:22

    olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign, LD Vavřina, rám, studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Kytice s šeříkem

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    olej, plátno, 83 x 60,5 cm, sign. PD a PN Josef Zamazal, rám, vzadu štítky s popisem, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Georgi Christov

    (1897)

    Skalnaté pobřeží U Sozopoli

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:21

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • František Hanuš Hérink

    (1889-1959)

    Zima

    Položka č.: 141

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:20

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

    Krajina s domem

    Položka č.: 138

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:17

    olej, lepenka, 35 x 41 cm, rám

  • František Kubíček

    (1872-?)

    Vesnice v krajině

    Položka č.: 137

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:16

    olej, plátno, 32 x 49 cm, sign. LD Kubíček Fr., rám, žák prof. M. Pirnera na pražské Akademii

    Slavnost v Dubrovníku

    Položka č.: 108

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:14

    olej, plátno, 40 x 50 cm, rám

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Snopy

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    olej, plátno, 50 x 54 cm, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Singapore

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:13

    akvarel, papír, 24 x 33 cm, sign. LD P. Pištělka, rám, žák prof. H. Schweigra a M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVUM

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohuš Jágr

    (1907-1996)

    Boží muka

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:12

    dřevoryt, 1941, 26 x 24 cm, sign, PD Bohouš Jágr 41, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Daněk Sedláček

    (1892-1974)

    Žně

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    olej, plátno, 86 x 122 cm, sign. PD Daněk Sedláček , rám

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Dvořák

    Žena s dítětem

    Položka č.: 130

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:09

    olej, plátno, 52 x 45,5 cm, rám

  • Oskar Schmidt

    (1908-1982)

    Hradčany

    Položka č.: 128

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:07

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Jarní práce

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:04

    tempera, malířská lepenka, 73 x 102 cm, rám, vzadu štítek: 8127 NG v Praze, na několka místech sedřená malba, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Antonín Střížek

    Letadlo, loď a vlak

    Položka č.: 120

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:59

    litografie, 34,5 x 29 cm, sign. PD Antonín Střížek 94, rám, č. 77/200, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

  • Václav Bláha

    Odpočinek na dece

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:58

    pastel, kombinovaná technika, papír, 72 x 103 cm, sign. LD Bláha 93, rám, prasklé sklo, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Petr Písařík

    (1968)

    Položka č.: 119

    serigrafie, 35 x 28 cm, sign. PD Písařík, rám, č. 24/50, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Domovní plastika

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:53

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Panský špejchar

    Položka č.: 113

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:52

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Kostel sv. Jana

    Položka č.: 111

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:50

    akvarel, tužka, kombinovaná technika, papír, 1933, 56 x 44 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Moře - vlnobití

    Položka č.: 89

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:49

    olej, plátno, 73 x 146 cm, sign. PD Skula M. F., rám, malbu studoval u F. Engelmüllera a J. Horváta

    Aktuální cena: 15.111 CZK (630 €)