• Michael Rittstein

    Ve vaně

    Položka č.: 207070

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:54

    litografie, 1978, 16,7 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 5/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Michael Rittstein

    Devo Eko II

    Položka č.: 204817

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:45

    litografie, 1982, 40,5 x 22,5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 31/90, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Jiří Mocek

    Položka č.: 195215

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:25

    tuš, papír, 1969, 28,5 x 22 cm, sign. PD Mocek 69, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Helena Vanišová

    Umírající pták a žlutý mrak

    Položka č.: 189446

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:23

    olej, plátno, 30,5 x 40 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • C. Cook

    Mozart

    Položka č.: 240781

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 23:30

    kolorovaná mědirytina, 13 x 10 cm, značeno PD C. Cook; LD Tischbein, zašlý papír, na spodním a vrchním okraji papíru šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • J. Posselwhite

    Lionardo da Vinci

    Položka č.: 240776

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 23:20

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno Du Engraved by J. Posselwhite from an Engraving by Raffaelle Morghen after a Picture by Lionardo da Vinci, zašlý papír, okraje papíru zašedlé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Titian

    Položka č.: 240772

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 23:12

    mědirytina, 12,8 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the Picture of Titian and Aretin Painted by Titian, zašlý papír, na levém okraji papírzahnědlý s menščím flekem hnědé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Mollison

    Hogarth

    Položka č.: 240771

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 23:10

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Mollison from the original Picture by himself in the national Gallery, lehce zažloutlýpapír, papír na okrajích lehce ušpiněn, nahoře u okraje papíru několi žlutých teček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Woodman

    Rembrandt

    Položka č.: 240770

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 23:08

    mědirytina, 13,2 x 10 cm, značeno DU Engraved by Woodman form the original Picture by Rembrandt in Her Majestys Collection, nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Rubens

    Položka č.: 240769

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 23:06

    mědirytina, 13,1 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite form the original Picture by Rubens in Her Majestys Collection, zašlý papí; na levém okraji zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Amalia

    Položka č.: 240765

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 22:58

    mědirytina, 16,5 x 12,5 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír s malími tmavšími tečkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arthur Jiří Ramberg

    (1819-1875)

    Beatrice

    Položka č.: 240764

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 22:56

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,5 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD A. v. Ramberg gez., zašlý papír, ztmavnutý pravý okraj papíru, na okrajích dvě tmavší a dvě světlejší skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Agnes Sorel

    Položka č.: 240763

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 22:54

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,8 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., zašlý papír, na pravém a horním okraji zahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Arthur Jiří Ramberg

    (1819-1875)

    Maria Stuart

    Položka č.: 240762

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 22:52

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD A. von Ramberg gez., papír lehce zašlý, na levém okraji dvě skvrnky od akvarelu, dolní levý roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Arthur Jiří Ramberg

    (1819-1875)

    Lady Milford

    Položka č.: 240761

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 22:50

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD A. Rosdorf gest.; LD A. v. Ramberg gez., nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Růže

    Položka č.: 237944

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 22:28

    lept, akvarel, 1997, 32,5 x 28,5 cm, vzadu sign. , č 15/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Skály

    Položka č.: 237938

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 22:18

    lept, 1971, 14 x 19 cm, monogr. PD J. S. 71, papírová pasparta, a.t. , antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Anderle

    Chlapec s košíkem

    Položka č.: 237902

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:52

    digitální tisk, 54 x 40 cm, sign. PD Jiří Anderle, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ján Keleman

    Ktosi vpredu bez nás

    Položka č.: 237860

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:48

    lept, 1989, 35,5 x 26 cm, sign. PD Keleman 89, č. 14/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Ján Keleman

    Posunky a v nich diery

    Položka č.: 237859

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:46

    litografie, 1985, 40 x 29 cm, sign. PD Keleman 89, č. 10/46, papír na levém horním rohu lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Pavle

    Anděl

    Položka č.: 237858

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:44

    serigrafie, 1991, 30,8 x 25,6 cm, sign. PD Pavle 91, č. 86/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lampa

    Položka č.: 237855

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:40

    litografie, 16 x 13 cm, sign. PD Karel Chaba, DU text: účastníkům valného shromáždění spolku českých bibliofilů v Praze 16. dubna 1994 věnuje předseda František Dvořák, vlastnoruční podpis Františka Dvořáka, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Ingrid Zámečníková

    Pod krídlami

    Položka č.: 237552

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:28

    lept, 6 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    S houslemi svět vzkvétá

    Položka č.: 237544

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:22

    dřevoryt, 48 x 29 cm, sign. DU Lukavský, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy na poli

    Položka č.: 237526

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:02

    dřevoryt, 44,5 x 34,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích je papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Golgotha

    Položka č.: 237199

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 20:36

    linoryt, 1963, 35 x 34 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 63, rám , č. 7/24, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bi…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miloš Ševčík

    (1939-2007)

    Zrcadlo

    Položka č.: 237169

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 20:26

    suchá jehla, 1963, 17,7 x 11,7 cm, sign. PD Miloš Ševčík 1963, č. 4/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Nováka, A. Fišárka a A. Pelce na VŠUP, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Knotek

    Podzim

    Položka č.: 237125

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 20:24

    litografie, 14,8, x 17 cm, sign. PD Aleš Knotek, č. 19/100, antiqari.at Radhošťská, studium VUT v Brně, AVU v Praze, zakládající člen umělecké skupiny Tunel, člen skupiny Torzo a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 237047

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 20:02

    litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 93/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Švihla

    (1933)

    Kytice s máky

    Položka č.: 236769

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 19:46

    olej, karton, 17,5 x 14 cm, sign. PD J. Švihla, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)