• Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Nůžky, Kolo

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:03

    2x lept, 1978, 9,5 x 9,5; 6,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 25/80; 12/50, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Spoutaný

    Položka č.: 861

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:02

    lept, 1978, 16 x 11,5 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 52/60, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Diptych

    Položka č.: 857

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:01

    2x lept, 1978, 13,5 x 9,5; 5,5 x 10 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 53/70; 60/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Konev, Srdcová

    Položka č.: 859

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:00

    2x lept, 1979, 7,5 x 6,5; 8,5 x 5 cm, sign. PD J. Pileček 79, č. 87/100; 71/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Rybář

    Položka č.: 858

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:59

    lept, 1984, 14 x 17,7 cm, sign. PD J. Pileček 84, E. A., žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Pecháček

    Staročeská chalupa

    Položka č.: 855

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:56

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, sign. PD Pecháček, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Madona

    Položka č.: 836

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:37

    litografie, 1995, 15,7 x 11,7 cm, sign. PD Ondráček 1995, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Cirkusový kůň

    Položka č.: 829

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:30

    litografie, 1988, 19 x 13,3 cm, sign. DU K. Oberthor 88, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Bělouš

    Položka č.: 828

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:29

    litografie, 1995, 14,2 x 14,2 cm, sign. DU K. Oberthor 95, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Letící andílek

    Položka č.: 812

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:13

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Domy

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:12

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Na pobřeží

    Položka č.: 805

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:06

    akvarel, tuš, papír, 20 x 31 cm

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 804

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:05

    fix, papír, 16,5 x 12 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohuslav Mikeš

    (1934-2003)

    Hamlet

    Položka č.: 770

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:31

    1x kresba, 1 x lept, 1981, 20 x 13; 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Mikeš

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mika

    Mrak

    Položka č.: 767

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:28

    lept, 1980, 15,5 x 13,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, autorský tisk, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mika

    Postavy

    Položka č.: 765

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:26

    suchá jehla, 1980, 21 x 24,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Rastislav Michal

    Kořalka

    Položka č.: 760

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:21

    litografie, 39 x 28,5 cm, sign. DU Michal, č. 48/81, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Rastislav Michal

    Ex libris Michal, Ex libris Jiří Kačer

    Položka č.: 759

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:20

    1x litografie, 1x linoryt, 20 x 14,5; 9 x 8 cm, sign. PD Michal, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Rostlinný motiv V.

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:16

    pastel, křída, papír, 31 x 22,2 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Rostlinný motiv III.

    Položka č.: 753

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:14

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Rostlinný motiv I.

    Položka č.: 751

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:12

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Mézl

    Hier ruhe

    Položka č.: 748

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:09

    dřevoryt, 18,5 x 21 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, č. 37/110, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Věruna Melčáková Juneková

    Z cyklu Zátiší

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:04

    lept, 1979, 15,5 x 13 cm, sign. DU Věruna Melčáková Juneková, č. 17/61

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ludmila Mazancová

    Jeřabiny

    Položka č.: 742

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:03

    olej, plátno, 2010, 48,5 x 39 cm, sign. PD Mazancová 2010, rám, rám v jednom místě odštípnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Pavel Matuška

    Rozhodčí

    Položka č.: 741

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:02

    tuš, papír, 1980, 23 x13 cm, sign. Matuška 80

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Pavel Matuška

    Za stolem

    Položka č.: 740

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:01

    tuš, papír, 14 x 24 cm, sign. Matuška

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Maminka

    Položka č.: 738

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:59

    2 x lept, 1986, 18 x 12 cm, sign. DU Dalibro Matouš 86, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Martínek

    (1923-1999)

    Zlatá ulička v Praze

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:55

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Klid

    Položka č.: 732

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:53

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Mikuláš Lubomírský

    (1941-2009)

    Stůl

    Položka č.: 729

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:50

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)