Jindřich Pileček
(1944-2002)
Nůžky, Kolo
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:03
2x lept, 1978, 9,5 x 9,5; 6,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 25/80; 12/50, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Spoutaný
Položka č.: 861Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:02
lept, 1978, 16 x 11,5 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 52/60, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Diptych
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:01
2x lept, 1978, 13,5 x 9,5; 5,5 x 10 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 53/70; 60/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Konev, Srdcová
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:00
2x lept, 1979, 7,5 x 6,5; 8,5 x 5 cm, sign. PD J. Pileček 79, č. 87/100; 71/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Rybář
Položka č.: 858Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:59
lept, 1984, 14 x 17,7 cm, sign. PD J. Pileček 84, E. A., žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Pecháček
Staročeská chalupa
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:56
tuš, akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, sign. PD Pecháček, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Raimund Ondráček
(1913-2011)
Madona
Položka č.: 836Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:37
litografie, 1995, 15,7 x 11,7 cm, sign. PD Ondráček 1995, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Karel Oberthor
Cirkusový kůň
Položka č.: 829Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:30
litografie, 1988, 19 x 13,3 cm, sign. DU K. Oberthor 88, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Karel Oberthor
Bělouš
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:29
litografie, 1995, 14,2 x 14,2 cm, sign. DU K. Oberthor 95, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Letící andílek
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:13
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Domy
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:12
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Na pobřeží
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:06
akvarel, tuš, papír, 20 x 31 cm
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Zátiší s melounem
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:05
fix, papír, 16,5 x 12 cm, sign. PD
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohuslav Mikeš
(1934-2003)
Hamlet
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:31
1x kresba, 1 x lept, 1981, 20 x 13; 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Mikeš
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Mika
Mrak
Položka č.: 767Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:28
lept, 1980, 15,5 x 13,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, autorský tisk, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Mika
Postavy
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:26
suchá jehla, 1980, 21 x 24,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rastislav Michal
Kořalka
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:21
litografie, 39 x 28,5 cm, sign. DU Michal, č. 48/81, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rastislav Michal
Ex libris Michal, Ex libris Jiří Kačer
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:20
1x litografie, 1x linoryt, 20 x 14,5; 9 x 8 cm, sign. PD Michal, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Rostlinný motiv V.
Položka č.: 755Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:16
pastel, křída, papír, 31 x 22,2 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Rostlinný motiv III.
Položka č.: 753Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:14
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Rostlinný motiv I.
Položka č.: 751Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:12
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Hier ruhe
Položka č.: 748Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:09
dřevoryt, 18,5 x 21 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, č. 37/110, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Věruna Melčáková Juneková
Z cyklu Zátiší
Položka č.: 743Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:04
lept, 1979, 15,5 x 13 cm, sign. DU Věruna Melčáková Juneková, č. 17/61
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ludmila Mazancová
Jeřabiny
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:03
olej, plátno, 2010, 48,5 x 39 cm, sign. PD Mazancová 2010, rám, rám v jednom místě odštípnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Pavel Matuška
Rozhodčí
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:02
tuš, papír, 1980, 23 x13 cm, sign. Matuška 80
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Pavel Matuška
Za stolem
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:01
tuš, papír, 14 x 24 cm, sign. Matuška
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Maminka
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:59
2 x lept, 1986, 18 x 12 cm, sign. DU Dalibro Matouš 86, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
Zdeněk Martínek
(1923-1999)
Zlatá ulička v Praze
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:55
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
Dominik Mareš
(1972)
Klid
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:53
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Mikuláš Lubomírský
(1941-2009)
Stůl
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)