-
Alois Moravec
(1899-1987)
Váza s kyticí na stole
Položka č.: 267758Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:08
olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Žena v kroji
Položka č.: 255327Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:06
kolorovaná litografie, 1940, 23 x 15 cm, sign. LD AStrnadel 1940, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Návrh erbu
Položka č.: 255250Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:04
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Malý
Na Bílé Hoře
Položka č.: 255185Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:02
akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Lidé v dešti
Položka č.: 254758Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:00
uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Rubeš
(1887-1944)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 265800Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 19:02
akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dívčí akt
Položka č.: 281805Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 17:23
litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Patrícia Ficková
Z kukuričného pola
Položka č.: 257058Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 16:52
litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Stanislav Sedlář
(1900-?)
Krajina s potokem
Položka č.: 281833Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:55
olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
František Sádovský
(1909-1992)
Krajina
Položka č.: 279830Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:54
olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Přehrada
Položka č.: 281828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Kahoun
Silnice
Položka č.: 281793Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:16
olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Kahoun
Stavení
Položka č.: 281794Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:15
olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josef Hrádek
(1904-1999)
Údolí řeky
Položka č.: 281791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:08
tempera, karton, 50 x 66,5 cm, sign. PD J. Hrádek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
V. J. Černý
Řeka
Položka č.: 281796Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:01
akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josef Šefelín
Jak se střílelo dříve………
Položka č.: 209406Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:16
tuš, papír, 11,1 x 33,7 cm, sign. na zadní straně Šefelín Jos. Úvaly, zašpiněný papír zasahující do kresby, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jaromír Schoř
(1912-1992)
Studie
Položka č.: 216931Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:15
tužka, papír, 24,4 x 35,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
František Pavelka
(1894-1948)
Portrét mladé ženy
Položka č.: 281815Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:14
kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Monogramista KN
Výcvik
Položka č.: 203867Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:05
tuš, papír, 15 x 22,1 cm, monogr. LD KN, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Oldřich Bohman
Dívka
Položka č.: 281847Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:00
tuš, papír, 1943, 11,5 x 12 cm, sign. PD Old. Bohman, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Autoportrét
Položka č.: 281818Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:48
olej, karton, 40./50. léta, 59 x 44 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Zdravý rozum
Položka č.: 221128Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:41
ručně kolorovaná litografie, 2001, 26,5 x 17,3 cm, sign. PD Mirka 2001, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Otakar Štembera
(1914-1999)
Lesní divadlo
Položka č.: 262011Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:36
pastel, tuš, papír, 1982, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD Št 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)
Položka č.: 277910Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:35
monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - duben
Položka č.: 273722Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:28
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Svatá Mustiola nosí větry, které nekvílí a nehudou, takže bouřky a zlé následky z nich nebodou., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Ingrid Gebhart
Inženýr
Položka č.: 276806Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:03
olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Josef Dudek
(1954)
Pegas
Položka č.: 281204Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:58
lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Dudek
(1954)
Křišťál
Položka č.: 281203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:56
lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Zrcadlo
Položka č.: 281199Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48
litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu