-
W. Holl
Lord Mansfield
Položka č.: 242412Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:06
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.
Položka č.: 242411Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:04
mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U stanice Vranduk
Položka č.: 239063Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dívčí akt
Položka č.: 281805Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 17:23
litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Patrícia Ficková
Z kukuričného pola
Položka č.: 257058Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 16:52
litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Stanislav Sedlář
(1900-?)
Krajina s potokem
Položka č.: 281833Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:55
olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
František Sádovský
(1909-1992)
Krajina
Položka č.: 279830Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:54
olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Přehrada
Položka č.: 281828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Kahoun
Silnice
Položka č.: 281793Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:16
olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Kahoun
Stavení
Položka č.: 281794Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:15
olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josef Hrádek
(1904-1999)
Údolí řeky
Položka č.: 281791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:08
tempera, karton, 50 x 66,5 cm, sign. PD J. Hrádek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
V. J. Černý
Řeka
Položka č.: 281796Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:01
akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josef Šefelín
Jak se střílelo dříve………
Položka č.: 209406Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:16
tuš, papír, 11,1 x 33,7 cm, sign. na zadní straně Šefelín Jos. Úvaly, zašpiněný papír zasahující do kresby, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jaromír Schoř
(1912-1992)
Studie
Položka č.: 216931Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:15
tužka, papír, 24,4 x 35,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
František Pavelka
(1894-1948)
Portrét mladé ženy
Položka č.: 281815Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:14
kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Monogramista KN
Výcvik
Položka č.: 203867Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:05
tuš, papír, 15 x 22,1 cm, monogr. LD KN, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Oldřich Bohman
Dívka
Položka č.: 281847Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:00
tuš, papír, 1943, 11,5 x 12 cm, sign. PD Old. Bohman, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Autoportrét
Položka č.: 281818Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:48
olej, karton, 40./50. léta, 59 x 44 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Zdravý rozum
Položka č.: 221128Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:41
ručně kolorovaná litografie, 2001, 26,5 x 17,3 cm, sign. PD Mirka 2001, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Otakar Štembera
(1914-1999)
Lesní divadlo
Položka č.: 262011Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:36
pastel, tuš, papír, 1982, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD Št 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)
Položka č.: 277910Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:35
monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - duben
Položka č.: 273722Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:28
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Svatá Mustiola nosí větry, které nekvílí a nehudou, takže bouřky a zlé následky z nich nebodou., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Ingrid Gebhart
Inženýr
Položka č.: 276806Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:03
olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Josef Dudek
(1954)
Pegas
Položka č.: 281204Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:58
lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Josef Dudek
(1954)
Křišťál
Položka č.: 281203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:56
lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Zrcadlo
Položka č.: 281199Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48
litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Plzeň sv. Mikuláš
Položka č.: 265879Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:28
suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Hlava anděla
Položka č.: 281038Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:36
tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Studie ještěra na keramiku
Položka č.: 280085Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:32
tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu