• Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Týnský chrám

    Položka č.: 229887

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2019 13:35

    uhel, papír, 1945, 52 x 36,5 cm, sign. LD K. Gabriel 1945, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Přednosta

    Položka č.: 217998

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2019 13:20

    pastel, tužka, papír, 1928, 10,7 x 8,5 cm, monogr. PD MD 28, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Klaun

    Položka č.: 217999

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2019 13:15

    pastel, tužka, papír, 1928, 7 x 6,5 cm, monogr. PD MD 28, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Hra stínů

    Položka č.: 233882

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2019 19:22

    akryl, plátno, 2015, 110 x 90 cm, sign. LD Jakub Stretti 2015, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Zatrpklost

    Položka č.: 233876

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2019 19:16

    kombinovaná technika, papír, 50 x 35,5 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Ležící akt

    Položka č.: 233870

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2019 19:10

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Obézní symetrie

    Položka č.: 233835

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2019 18:35

    litografie, 2003, 57 x 73,5 cm, PN datováno 15/10/03, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Otto Placht

    Noční krajina I.

    Položka č.: 233830

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2019 18:30

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. Otto Placht 2017, autor je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, posléze se stal jedním z nejznámějších malířů expresivní abstrakce. Jeho tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené …

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Karel Beneš

    Položka č.: 234028

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 19:58

    litografie, 2008, 63 x 45,5 cm, DU, 36/48

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Brázda

    Jízda

    Položka č.: 234030

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 19:57

    grafika, kombinovaná technika, 1997, 29,5 x 19,5 cm, DU, A5

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Alena Beldová

    Pláž s bílými kameny

    Položka č.: 234027

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 19:54

    olej na desce, 2013, 60 x 50 cm, PD, v rámu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Klára Stodolová

    Motýlí keř; seriál – I. díl

    Položka č.: 234003

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 19:30

    dřevořez, 2016, 46 x 46 cm, PD, 6/8

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Roučka

    Sousední ves (F. Kafka)

    Položka č.: 233995

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 19:22

    litografie, 1995, 70 x 81 cm, vzadu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Mulač

    Na statku

    Položka č.: 233978

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 19:05

    serigrafie, 2013, 65 x 45 cm

  • Jiří Mocek

    Plot

    Položka č.: 233976

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 19:03

    olej na plátně, 2001, 24 x 22 cm, vzadu

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Tiziano Marasco

    Herbal Movement

    Položka č.: 233974

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 19:01

    akryl, plátno na kartonu, 2013, 60 x 40 cm, PD, v rámu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Petr A. Hampl

    Promarněný večer

    Položka č.: 233948

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 18:35

    grafický list, černobílý lept, 40 x 30 cm, PD, 6/20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Sylwia Hacieja

    Proměna ženy

    Položka č.: 233944

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 18:31

    tempera na sololitu, 2001, 84 x 103 cm, PD

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Radomír Dvořák

    Viklan

    Položka č.: 233939

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 18:26

    dřevěná plastika, javor, lípa, 2001, v. 180 cm, na podstavci

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jan Dvořák

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233938

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 18:25

    olej na překližce, 2000, 38 x 38 cm, PD

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Dvořák

    Za vsí

    Položka č.: 233937

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2019 18:24

    olej na překližce, 2005, 38 x 38 cm, LD

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvanáct variací na faustovské téma

    Položka č.: 232804

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2019 15:10

    tisk, 30 x 21 cm, podpis výtvarníka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Zima v Lobkovické zahradě

    Položka č.: 232800

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2019 14:50

    litografie, 1956, 29,5 x 38 cm, sign. PD MHolý 56, č. 53/60, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 230255

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2019 13:20

    olej, plátno, 1928, 60 x 80 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Kouzelná flétna

    Položka č.: 221442

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 12:10

    mezzotinta, akvatinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 62/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Petr Melan

    Ikarův pád

    Položka č.: 221437

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 12:00

    lept, 33,4 x 23,9 cm, sign. PD P. Melan, č. 88/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, na paíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Hurt

    (1881-1945)

    Oráč

    Položka č.: 221363

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 11:35

    olej, karton, 41 x 53 cm, sign. PD Hurt, rám, Antikvariát Ostrovní, žák S. Suchardy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jaromír Hofman

    (1920-2003)

    Položka č.: 221360

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 11:30

    olej, plátno, 1939, 54 x 44 cm, sign. PD Jaromír Hofman 1939, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kratochvíla a Kysely na UMPRUM v Praze, prof. Pukla na AVU tamtéž

    Položka č.: 221024

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 11:15

    olej, sololit, 80 x 79 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Barták

    Kreslený vtip

    Položka č.: 220252

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2019 11:00

    tuš, papír, 30 x 22 cm, sign. DU Barták, na paíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)