• Arthur Graff

    (1906-1971)

    Návrh na fresku

    Položka č.: 229145

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 14:14

    olej, kombinovaná technika, papír, 21,3 x 24,8 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    J. Wolker: Blada o očích topičových

    Položka č.: 229021

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2019 14:01

    dřevoryt, 40 x 31,5 cm, sign. PD V. Polášek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    Vesnická slavnost

    Položka č.: 229016

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 15:38

    akvarel, tuš, papír, 1984, 22 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Svolinský

    Děvče

    Položka č.: 227941

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 15:31

    dřevoryt, 1936, 36,4 x 24,4 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hana Storchová

    Větnička s lišejníkem

    Položka č.: 226565

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 15:25

    lept, 21,3 x 14,5 cm, sign. PD H. Storchová, č. 11/100, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bernard Reder

    (1897-1963)

    Položka č.: 225950

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 15:15

    dřevoryt, ruční papír, 23,5 x 30 cm, sign. PD BReder, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bernard Reder

    (1897-1963)

    Dva akty

    Položka č.: 225949

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 15:14

    dřevoryt, ruční papír, 30 x 18,8 cm, sign. PD BReder, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Zajíčci

    Položka č.: 224019

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 14:58

    suchá jehla, 24 x 30 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Koloušek

    Položka č.: 224018

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 14:57

    suchá jehla, 24 x 29,9 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 34/50, Antikvariát Ostrovní, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Strnad

    Jánošík

    Položka č.: 224016

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 14:55

    lept, 18,6 x 8,1 cm, sign. PD Strnad, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    U Anežského kláštera

    Položka č.: 217548

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 14:32

    tužka, papír, 1941, 27 x 19 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Belveder

    Položka č.: 215852

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 14:18

    ocelorytina, 10,8 x 16,5 cm, sign. PD JHerčík, č. 6/200, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Mostecká věž

    Položka č.: 215851

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 14:17

    ocelorytina, 15 x 10 cm, sign. LD JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Zpívající fontána

    Položka č.: 215845

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2019 14:11

    ocelorytina, 16,6 x 11 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Pole

    Položka č.: 207345

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 15:09

    akvatinta, 20,5 x 13,7 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 31/100, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Ženský akt zezadu

    Položka č.: 191905

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:51

    litografie, 1929, 18,5 x 15 cm, PD značeno na kameni MŠ 29, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Ar…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    Položka č.: 191903

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:50

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Edith Piaf

    Položka č.: 191900

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:49

    Aktuální cena: 1.701 CZK (69 €)

  • Leo Horst

    Plachetnice

    Položka č.: 191497

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:44

    lept, 14,3 x 16,2 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Leo Horst

    Větrné mlýny

    Položka č.: 180971

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:19

    lept, 15,5 x 15,5 cm, sign. PD Leo Horst, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Chata u jezera

    Položka č.: 178784

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:08

    lept, 21,3 x 26,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alena Bílková

    Trávy

    Položka č.: 161908

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2019 14:03

    suchá jehla, 1993, 28,4 x 15,7 cm, sign. DU A. Bílková 93, č. 33/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ sklářské v Železném Brodě, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Pohled na domy

    Položka č.: 235421

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 22:24

    lept, 12,5 x 9,2 cm, sign. PD K. Votlučka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Kostelní věž

    Položka č.: 235419

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 22:20

    lept, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD K. Votlučka, lehce zažloutlej papír, pravý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Stádo koní

    Položka č.: 235417

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 22:16

    litografie, 1959, 13,5 x 20 cm, sign. LD Emil Kotrba 1959, č. 14/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Gustav Štenger

    Růže ve váze

    Položka č.: 235400

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 21:42

    olej, karton, 27,5 x 189,8 cm, sign. PD Štenger, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Gustav Štenger

    Slunečnice

    Položka č.: 235399

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 21:40

    olej, karton, 32,5 x 22,5 cm, sign. PD Štenger, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dívka s červeným míčkem

    Položka č.: 235395

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 21:32

    olej, karton, 62 x 44 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Dětská hra na poli

    Položka č.: 235391

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 21:24

    olej, plátno, 48,5 x 63 cm, PD značeno, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Vít

    Položka č.: 235328

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 19:18

    kolorovaný dřevoryt, 27,5 x 17,5 cm, papír na okrajích pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu