Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 14:30

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Václav Teichmann

    Evoluce ženy

    Položka č.: 267398

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:54

    tuš, papír, 26 x 49,5 cm, na bočních okrajích papír pokrčen, na pravém okraji papír přeložen, u spodního okraje uprostřed nažloutlá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Václav Teichmann

    Malíř

    Položka č.: 267396

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:50

    lavírovaná tuš, papír, 32,9 x 28,8 cm, u horního okraje uprostřed drobná hnědá čárka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Teichmann

    Nekuř

    Položka č.: 267395

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:48

    tuš, papír, 36,5 x 22 cm, PD v rohu perem 37, v horních rozích a u dolního okraje papír pokrčen, u dolního okraje uprostřed a levého okraje nahoře papír 1 cm natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Václav Teichmann

    Nadané dítě

    Položka č.: 267394

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:46

    tuš, papír, 20,2 x 36 cm, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Zbyněk Kočí

    Čekání na telefon

    Položka č.: 267392

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:42

    tuš, tužka, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , DU text: …skáknu si zatím do kina…, PD modrou tužkou 43,5%, papír na pravém a spodním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Zbyněk Kočí

    Narozeniny

    Položka č.: 267391

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 22:40

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , horní růžky papíru lehce pokrčeny, PD modrou tužkou 30,5%, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Helena Slavíková

    (1924)

    Dáma v kloboučku

    Položka č.: 266881

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 21:38

    kolorovaný lept, 1970, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD H. Slavíková 70, rám, č. 14/40, lehce zažloutlý papír i pasparta, na paspartě flíček od vody, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Želibského, V. Pukla a K. Mináře na AVU v Praze, členka Jednoty výtvarných umělců a ženské skupiny Femina

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 263616

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:58

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Rybička

    (1817-1872)

    Hradčany

    Položka č.: 262646

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:56

    kolorovaná mědirytina, 9 x 13,2 cm, značeno PD Gez. u. Gest v. Jos Rybička, rám, na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Arna Juračková

    Černohorský dvůr

    Položka č.: 262643

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:55

    kolorovaná serigrafie, 2005, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2005, č. 161/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 262639

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:50

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Oldřich Dudek

    Kornoutky

    Položka č.: 262600

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:30

    tuš, tužka, papír, 32,7 x 24 cm, sign. PD Dudek, lehce zažloutlý papír, papír u horních rohů pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Vzpomínka

    Položka č.: 262091

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:02

    lept, akvatinta, 1991, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD Andesová 91, č. 75/100, DU Vzpomínka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 262073

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:52

    olej, papír, 9,4 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal , antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Válka je...

    Položka č.: 261064

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:46

    fix, papír, 19 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s květy ve vlasech

    Položka č.: 260062

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:16

    kamenorytina, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Selfcontained

    Položka č.: 267543

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2022 20:39

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Ondřej Harlas

    (1884-1933)

    Bystřina v lese

    Položka č.: 252538

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 21:02

    tužka, papír, 19,5 x 17,5 cm, sign. LD O. Harlas, zažloutlý papír, utržený pravý spodní roh papíru, na rámý výrazné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • Émile Bernard

    (1868-1941)

    Dívčí akt

    Položka č.: 251164

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:55

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Lubomír Manda

    Položka č.: 249470

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:40

    lept, 2008, 25,5 x 40 cm, PD značeno LM, č. 17/60, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1908-1935)

    Bolestná blaženost

    Položka č.: 249271

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:34

    dřevoryt, 16 x 12,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Malíř Vojtěch Sedláček

    Položka č.: 247042

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:24

    litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    Položka č.: 246794

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:16

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    Položka č.: 246718

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 20:04

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:52

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    Položka č.: 244180

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:51

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    Položka č.: 237946

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:16

    Aktuální cena: 270 CZK (12 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    Položka č.: 237929

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:12

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    Položka č.: 234890

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 18:52

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)