• Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 138074

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 17:05

    strukturální grafika, 39,5 x 21,3 cm, sign. DU Zeithammel, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Mirka Věrčáková

    Rudolf II.

    Položka č.: 218782

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 16:40

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 25,5 x 15 cm, sign. PD Mirka 2001, 18/60

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Položka č.: 232847

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 15:40

    litografie, 1979, 23 x 34,8 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 79, rám, 2/45, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Městský kanál

    Položka č.: 232877

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 13:50

    litografie, 1983, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, 79/200, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Brtna

    Kořeny

    Položka č.: 224963

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 13:10

    litografie, 1985, 30 x 20,6 cm, sign. PD Brtna 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof V. Mančíka a doc. L. Vacka na VŠUP v Praze, člen skupiny ART.I.UM

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Otčenášek

    (1909-1972)

    Cesta

    Položka č.: 232834

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2019 15:15

    litografie, 1958, 38,6 x 50 cm, sign. PD Otčenášek 58, rám, 181/200, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze, člen Skupiny 58

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    S. Maria

    Položka č.: 226452

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2019 14:45

    tempera, zlato, papír, 27 x 20,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 232878

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2019 13:35

    tuš, uhel, papír, 31,5 x 22 cm, sign. PN VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Bouda

    (1898-1919)

    Přítel

    Položka č.: 183613

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2019 13:05

    lept, 14,6 x 11,6 cm, sign. PD Jaroslav Bouda, dole popsáno: tiskl Miro Pegrassi, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zezulová

    Položka č.: 232836

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2019 16:55

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Zezulová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Tatranský les

    Položka č.: 232852

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2019 16:00

    kombinovaná technika, papír, 1987, 52 x 70 cm, sign. PD Št 87, rám, vzadu štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 232844

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2019 15:50

    tuš, akvarel, papír, 30 x 20 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Oberthor

    V modré zahradě

    Položka č.: 227357

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2019 15:28

    litografie, 1966, 39,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Jiří Chadima

    Maják

    Položka č.: 231622

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 03. 2019 19:02

    litografie, 1992, 11,5 x 15 cm, sign. PD Chadima, pasparta, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Monogramista M.V.

    Portrét muže

    Položka č.: 231619

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 03. 2019 18:59

    tužka, kvaš, papír, 1918, 23,5 x 14,8 cm, PD monogr. M. V. 918. 12. 24., rám

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Vidlák

    Lesní chata

    Položka č.: 231612

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 03. 2019 18:52

    pastel, papír, 29,3 x 42 cm, sign. PD Vidlák, rám

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Květiny

    Položka č.: 231609

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 1971, 13,3 x 8,2 cm, sign. DU Sklenář 71, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 231603

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 03. 2019 18:43

    lept, 9 x 15 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, na rámu drobné oděrky, grafik, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Panáček (Ex libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 231601

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 03. 2019 18:41

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. DU C Bouda, rám, vydáno na pozvánce k Ex libris Cyrila Boudy, 1966, soupis č. 1281, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Mlhy

    Položka č.: 231600

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 03. 2019 18:40

    kvaš, papír, 1998, 68 x 47,5 cm, sign. LD Kadrnožka 98, rám, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Dobroslav Foll

    (1922-1981)

    Dobrý voják Švejk (kreslený humor)

    Položka č.: 224748

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 19:34

    tuš, papír, 23 x 16 cm, sign. LD Foll, pasparta, provenience: pozůstalost autora, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Marbuel

    Položka č.: 216557

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 19:16

    tuš, akvarel, pastel, papír, 1966, 29 x 13,8 cm, sign. PD Seydl, rám, ilustrace k divadelní hře Čert a Káča, DU věnování: Toníčkovi H. s poděkováním za jeho laskavost a umění Seydl, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Pieta

    Položka č.: 209554

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 19:11

    suchá jehla, 11,2 x 7,2 cm, rám, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Jidáš II.

    Položka č.: 209545

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 19:09

    suchá jehla s monotypem, 1966, 16,5 x 9,5 cm, rám, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar

  • Otakar Vanáč

    (1878-?)

    Dívčí portrét

    Položka č.: 201455

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:44

    litografie, 17,5 x 16,5 cm, sign. LD OtakarVaňáč, rám

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milorád Huječek

    Portrét ženy

    Položka č.: 201165

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:37

    kvaš, papír, 1950, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Milorád Huječek 1950, rám

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poklona Darwinovi

    Položka č.: 198595

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:31

    lept, 16,7 x 12,5 cm, sign. PD, rám, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emanuel Ranný ml.

    Krajina A. B.

    Položka č.: 198310

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:30

    suchá jehla, 1985, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD E. Ranný ml. 85, rám, č. 12/60, vzadu nalepen štítek s popisem, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Pašek

    Letní odpoledne

    Položka č.: 196876

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:28

    tužka, tuš, akvarel, papír, 7,5 x 22 cm, sign. LD M. Pašek, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Svolinský

    Shakespeare

    Položka č.: 195673

    ocelorytina, 3,9 x 2,4 cm, sign. DU K. Svolinský, pasparta, vyryl L. Jirka, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu