• J. Steinský

    Letní bouře

    Položka č.: 227123

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:43

    olej, karton, 35 x 49,5 cm, sign. PD J. Steinský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Spáčil

    (1892-1982)

    Zdíkov na Šumavě

    Položka č.: 200239

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:42

    olej, karton, 1928, 48 x 68,5 cm, sign. PD Jan Spáčil 1928, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody, J. Šetelíka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Potrét staříka

    Položka č.: 237835

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:41

    olej, karton, 1949, 24 x 16 cm, sign. PD Spáčil Emil 49, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • R. Petrovský

    Vesnické stavení

    Položka č.: 226485

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:36

    olej, karton, 31,5 x 46 cm, sign. PD R. Petrovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Růžena Nasková P. F. 1933

    Položka č.: 237783

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:25

    dřevoryt, 1933, 18,4 x 11,6 cm, sign. LD Růžena Nasková a značeno PN N, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Abstrakce

    Položka č.: 204272

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:23

    litografie, 17 x 10,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 227697

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:17

    suchá jehla, 14,8 x 14,8 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Čtenář s hruškami a jablky

    Položka č.: 237750

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:16

    linoryt, 15,5 x 27,3 cm, sign. DU V Komárek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Rybička

    Položka č.: 231498

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:13

    litografie, 12,8 x 12,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 217873

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:11

    olej, karton, 49 x 63,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice IV.

    Položka č.: 227607

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:05

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 21 x 15,6 cm, sign. PDMarie Filippovová 2017, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 231477

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:01

    lept, suchá jehla, 1984, 23,7 x 17,5 cm, sign. PD A. Antonová 84, 2/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Koně

    Položka č.: 215329

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:00

    suchá jehla, 21 x 18,8 cm, sign. PD A. J. Alex, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vasil Stanko

    Položka č.: 236931

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 19:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jan Parkman

    Odpočinek

    Položka č.: 236919

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 19:03

    bromostříbrná fotografie, 1990, 58 x 42 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman 1990, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 9

    Položka č.: 236910

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 18:54

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45,5 x 45,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 22

    Položka č.: 236909

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 18:53

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    Položka č.: 236908

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 18:52

    bromostříbrná fotografie, 1991, 44 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD VasilStanko 1991, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Stavení

    Položka č.: 236868

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 18:12

    lept, 5,5 x 4,5 cm, sign. PD E.Tomanová, č. 6/150, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Norimberk

    Položka č.: 236867

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 18:11

    suchá jehla, 7 x 9 cm

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Motýl

    Položka č.: 236866

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 18:10

    litografie, 1989, 9,5 x 7 cm, sign. DU, č. 139/185

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Vladimír Drápal

    (1921)

    Husy na dvoře

    Položka č.: 236865

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 18:09

    lept, 1960, 30,5x 22,5 cm, sign. PDV. Drápal 60, zažloutlý, při okrajích natržený papír, stočeno

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Papilio machaon

    Položka č.: 236851

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:55

    litografie, 1997, 32,5 x 45,1 cm, sign. PD Vl. Bauer 97, 1/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Kubíček

    Městečko

    Položka č.: 236840

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:44

    tempera, papír, 36,2 x 49,2 cm, sign. PD Jiří Kubíček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    Položka č.: 236838

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:42

    linoryt, 1978, 26,5 x 12,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    Položka č.: 236837

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:41

    linoryt, 1978, 21,5 x 11,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Benátská ulička

    Položka č.: 236827

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:31

    novotisk, 19,7 x 10 cm, PD značeno razítkem T. F. Šimon, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236825

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:29

    monotyp, papír, 2018, 16 x 11 cm, sign. PD Jiří Salajka 2018

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 236822

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zátiší s třešněmi

    Položka č.: 236816

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 17:20

    olej, kartob, 35 x 45 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)