• Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 233468

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:21

    litografie, 2010, 55,5 x 73 cm, sign. DU Jiří Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu - Nahý v trní

    Položka č.: 233442

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:58

    serigrafie, 1987, 28 x 14 cm, sign. PD Matal 87, č. 8/35, Nerovnoměrně zažloutlý papír - viz foto, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Nábřeží II.

    Položka č.: 233444

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:57

    lept, akvatinta, 44 x 30 cm, sign. PD Matějíček, 34/80, Antikvariát Dlážděná

  • Adéla Matasová

    Vývoj

    Položka č.: 233443

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:56

    suchá jehla, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Adéla Matasová, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jiří Lindovský

    Položka č.: 233434

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:47

    serigrafie, 2010, 69 x 49 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 81/100, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Krojová studie

    Položka č.: 233402

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:15

    litografie, 1939, 25 x 20 cm, značeno na desce LD Koudelka, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    Položka č.: 233399

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:12

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 24,3 x 29,8 cm, sign. na zadní straně Koreček, Antikvariát Dlážděná, člen Skupiny RA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kathe Kollwitz

    (1867-1945)

    Studie hlavy

    Položka č.: 233381

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 19:38

    světlotisk, 27 x 23 cm, LD razítko: Ze sbírky sochaře Jašky, vzadu razítko ER, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Na Petříně

    Položka č.: 233367

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 19:03

    akvarel, papír, 15,3 x 13 cm, PD monogr. K., vzadu signováno Jiří Kalousek, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Dívky

    Položka č.: 233366

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 19:02

    litografie, 1985, 43,2 x 42,5 cm, sign. DU Kadrnožka 85, 25/110, na zadní straně značeno autorským razítkem, při okraji mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Maková pole

    Položka č.: 233329

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 18:25

    litografie, 2010, 27,5 x 43,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 17/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hodonský

    Kvetoucí

    Položka č.: 233328

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 18:24

    litografie, 2010, 27 x 43,9 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 48/100, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I

    Položka č.: 233300

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:56

    litografie, 1980, 24,3 x 16,3 cm, sign. DU F. Gross 80, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Paul Gauguin?

    (1848-1903)

    La petite Fille

    Položka č.: 233296

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:52

    dřevoryt, 25,5 x 8,1 cm, pozdější otisk z původní desky, tyto tisky pravděpodobně tištěny v Praze v roce 1961 Jánušem Kubíčkem, tento grafický list pochází ze skupiny 11 dřevěných štočků, které M. R. Štefánik koupil na Tahiti v roce 1910 a přivezl do Paříže

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Paul Gauguin?

    (1848-1903)

    Jeune Fille agenouillée

    Položka č.: 233295

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:51

    dřevoryt, 35,5 x 7,1 cm, pozdější otisk z původní desky, tyto tisky pravděpodobně tištěny v Praze v roce 1961 Jánušem Kubíčkem, tento grafický list pochází ze skupiny 11 dřevěných štočků, které M. R. Štefánik koupil na Tahiti v roce 1910 a přivezl do Paříže

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s modráskem

    Položka č.: 233291

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:47

    litografie, 1978, 41 x 21 cm, sign. PD A. Fuchs 78, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Roman Franta

    Love (tmavěšedá varianta)

    Položka č.: 233282

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:38

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 4/4, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Milan Erazim?

    Kočka

    Položka č.: 233268

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:24

    lept, akvatinta, 21,5 x 14,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • František Emler

    (1912-1992)

    Položka č.: 233265

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:21

    linoryt, 1967, 42 x 30,4 cm, sign. PD F. Emler 67, č. 14/50, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ženský půlakt

    Položka č.: 233262

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:18

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Compte - Calix

    Bůh a vlast

    Položka č.: 233257

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:13

    litografie, 1848, 40 x 31,5 cm, litografii provedl Jacot, zažloutlý, zašpiněný, po okrajích roztržený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Malý válečník

    Položka č.: 233247

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:03

    akryl, plátno, 2010, 58 x 50 cm, sign. LD Cerha V. 2010

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    V restauraci

    Položka č.: 233214

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 16:30

    tužka, papír, 14,7 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Joachim Albrecht

    (1913-1997)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 233190

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 16:06

  • James Janíček

    Waiting for Godot

    Položka č.: 233186

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 16:02

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Letadlo

    Položka č.: 233155

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:56

    koláž, tuš, perforovaný papír, 2009, 45 x 66 cm, sign. PD Jan Rýz 2009, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Položka č.: 233153

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:54

    křída, velur, 65 x 48 cm, sign. PN Kurovský, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Golem znovuzrozený

    Položka č.: 233150

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:51

    pastel, velur, 61 x 48 cm, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Na pláži

    Položka č.: 233148

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:49

    akvarel, tuš, papír, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Západ slunce

    Položka č.: 233147

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:48

    akvarel, tuš, papír, 1966, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková 66, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU