• Čestmír Janošek

    Bubliny

    Položka č.: 241196

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:27

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241193

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:24

    strukturální grafika, 1960, 30 x 42 cm, vzadu č.21, datum 23.VIII. 60, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Rapin

    Třešnička

    Položka č.: 241182

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:13

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Rapin

    Dívka s perlou

    Položka č.: 241181

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:12

    olej, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jaroslav Matějka

    Dopisy lásek ztracených

    Položka č.: 241180

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:11

    olej, plátno, sololit, 23 x 19 cm, sign. PD Matějka, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Krejčiřík

    (1922-2001)

    Položka č.: 241179

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:10

    olej, sololit, 1969, 74 x 34 cm, sign. LD J. Krejčiřík 1969, rám, žák prof. Makovského a E. Miléna, člen Sdružení Q, SČSVU

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Pohled na moře

    Položka č.: 241178

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:09

    tempera, karton, 23, 5 x 31 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Tři secesní dámy

    Položka č.: 241175

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:06

    tuš, akvarel, papír, 1938, 20 x 28 cm, monogr. PD JW 1938, rám, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Václav Süsser

    (1890-1956)

    Portrét dívky

    Položka č.: 241172

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:03

    olej, sololit, 28 x 19 cm, sign. LD Süsser, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, studoval malbu na Kunstgewerbeschule ve Vídni, zakládající člen SVU v Brně, člen KVU Aleš

    Svatá Cecílie

    Položka č.: 241157

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:48

    olej, plátno, 36,5 x 30,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 241154

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:45

    lept, akvatinta, 59 x 49 cm, sign. PD Pavel Sukdolák, rám, č. 46/50, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Noční krajina

    Položka č.: 241153

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:44

    lept, kombinovaná technika, papír, 55,3 x 48,3 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 21/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Tomáš Bím

    Fotbalové hřiště

    Položka č.: 241150

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:41

    litografie, 1980, 27,4 x 16,6 cm, sign. PD Tomáš Bím 80, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Utonutí do všech světových stran

    Položka č.: 241148

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:39

    lept, 1993, 35,4 x 26,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1993, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

  • Oldřich Kulhánek

    Pocta Claudiu Monteverdimu

    Položka č.: 241146

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:37

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Georges-Henri Rouault

    (1871-1958)

    Satan

    Položka č.: 241138

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:29

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 241126

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:17

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 241125

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:16

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    V noci svatojánské

    Položka č.: 241110

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:01

    olej, plátno, 1965, 45 x 33 cm, sign. LD Lev 65, rám, na zadní straně štítek s popisem, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Vladimír Větrovský

    Krajina s koněm

    Položka č.: 242491

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 12:01

    litografie, 2010, 17 x 26 cm, sign. PD Wladimir 10, č. 22/100, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Ivan Novosad

    Dvorana

    Položka č.: 190869

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:51

    linořez, 2010, 20 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 23/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Novák

    Starý dub

    Položka č.: 178690

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:42

    lept, 1981, 37 x 27,5 cm, sign. PD Pavel Novák 81, č. 1/30, levý dolní roh ohnutý, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Dan Trantina

    Obdivovatel

    Položka č.: 207123

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:26

    olej, papír, 2006, 50 x 34 cm, monogr. PD DT 06, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jana Krotká

    (1950)

    Dvojice

    Položka č.: 206465

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:24

    olej, sololit, 1992, 33 x 25,5 cm, sign. PD Jana Krotká 92, rám, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ewa Nemoudry

    Lulu

    Položka č.: 204593

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:23

    litografie , 21 x 27 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, 73/100, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    Strom v polích

    Položka č.: 182224

    Vyvolávací cena: 1.380 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:04

    č. lept, 1986, 21 x 31 cm, sign. PD Jan Otava 1986, č. 1/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.380 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 214129

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:00

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 23/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 188435

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:57

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 125/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Amsterodam

    Položka č.: 186990

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:49

    litografie, 13,5 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Jižní Čechy

    Položka č.: 177370

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:08

    litografie, 23 x 10 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)