• Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 215547

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:38

    tužka, kvaš, papír, 1927, 17,3 x 24 cm, sign. PD BUllrych 27, vzadu popsáno autorem, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na cestě

    Položka č.: 214321

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:30

    tužka, kvaš, papír, 1917, 19,1 x 33,7 cm, sign. LD BUllrych 17, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Položka č.: 214311

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:28

    dřevoryt, 1974, 20 x 13,8 cm, sign. PD DJanoušek, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Schmitt?

    (1896-1976)

    Podnos s ovocem

    Položka č.: 213597

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:08

    olej, plátno , 43 x 52 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Oldřich Šanovec

    Chalupa u rybníka

    Položka č.: 212516

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:04

    olej, karton, 23 x 32 cm, sign. LD Šanovec Ol., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Ženy

    Položka č.: 212108

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:00

    lept, 19,8 x 9,1 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 13/40, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 210462

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:52

    kvaš, papír, 37,8 x 30 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní odpoledne

    Položka č.: 210461

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:50

    kvaš, papír, 1945, 37,3 x 29,4 cm, sign. LD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanec bludiček

    Položka č.: 210460

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:48

    tužka, kvaš, papír, 43,7 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Taneček při úplňku

    Položka č.: 210459

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:46

    kvaš, papír, 1945, 43,8 x 30 cm, sign. LD B. Ullrych 45, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Oldřich Šanovec

    Kytice růží

    Položka č.: 208922

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:44

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. LD Šanovec Oldřich, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Berto Monetti

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 208744

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:42

    kvaš, tuš, běloba, papír, 1987, 56,5 x 42 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Praní prádla

    Položka č.: 207488

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:22

    tužka, kvaš, papír, 1944, 48 x 60,8 cm, sign. LD B. Ullrych 44, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody

    Položka č.: 207487

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:20

    kvaš, papír, 40,8 x 54,6 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Na slunci (konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 206914

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:16

    tužka, kvaš, papír, 1924, 50 x 36 cm, sign. B Ullrych 24, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 206091

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:12

    tužka, kvaš, papír, sign. B. Ullrych, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Hanák

    Žlutá kytice

    Položka č.: 185127

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:00

    tužka, kvaš, papír, 1980, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 80, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Rudé květy

    Položka č.: 185126

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 20:58

    tužka, kvaš, papír, 1984, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 84, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Buddha

    Položka č.: 226782

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 20:28

    enkaustika, tisk, plátno, 45 x 25,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

    Návrhy kostýmů

    Položka č.: 225311

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 20:08

    tuš, papír, 20,3 x 30 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • J. Riedl

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 225295

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:58

    olej, plátno, 66 x 96 cm, sign. PD J. Riedl, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Clara Istlerová

    Očekávání

    Položka č.: 225259

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:52

    akvatinta, 1974, 24 x 20,5 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 6/20, papír při okrajích poničený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Menu

    Položka č.: 225207

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:46

    41x tužka, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1908, vše 11,3 x 7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Položka č.: 224258

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:37

    lept, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 19/50, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Takesada Matsutani

    (1937)

    Položka č.: 224242

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:22

    litografie, 1970, 61 x 49 cm, PD značeno Matsutani 70, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Helma, Ex libris Antonín Grimm

    Položka č.: 224235

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:20

    dřevoryt, 3,5 x 4,5 cm, vzadu popsáno Grimm, okraje lehce odřené, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Orlice, Ex libris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 224232

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:14

    zinkografie, 7,5 x 8,5 cm, monogram K v tisku, vzadu tištěno Jan Konůpek zk 1943, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Turisté, Ex libris Vlad. Bujárek

    Položka č.: 224230

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:12

    zinkografie, 8,5 x 11 cm, monogram K v tisku, vzadu tištěno Jan Konůpek zk 1943, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívčí akt, P.F. 1929 V. Fleissig

    Položka č.: 224084

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:10

    dřevoryt, 6 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Pechar

    Drahomíra

    Položka č.: 223996

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:06

    lept, 1989, 16 x 9,8 cm, sign. PD VPechar 89, pasparta, č. 9/16, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)