• Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 237129

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:58

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010 , antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kopce v mlze

    Položka č.: 237132

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:52

    akvarel, papír, 18.8.37, 30,5 x 37,5 cm, pasparta, rám, zažloutlý papír , zahnědlé kvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Ženy

    Položka č.: 237139

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:38

    tuška, akvarel, papír, 10,4 x 11,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    La Création de L´homme

    Položka č.: 237144

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:28

    tisk, 33 x 23,5 cm, značeno PD v tisku Jean Effel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    La Création de L´homme

    Položka č.: 237145

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:26

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    La Création de L´homme

    Položka č.: 237146

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:24

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karl Winkel

    (1899-1957)

    Položka č.: 237147

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:22

    tisk, 25 x 38 cm, papír mírně pomuchlán, na papíře mimo tisk drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Kosatce

    Položka č.: 237156

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:04

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD MŠvabinský, LD věnování autora: Paní L. Prchalové - Frantové srdečně 27.V.57, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Paul Gavarni

    (1804-1866)

    Physionomies Parisiennes

    Položka č.: 237157

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:02

    litografie, 38 x 15,3 cm, papír na okrajích zažloutlý, u dolního okraje natržen, kousek dolního levého rohu utrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Paul Gavarni

    (1804-1866)

    Physionomies Parisiennes

    Položka č.: 237158

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 21:00

    litografie, 38 x 15,3 cm, papír na okrajích zažloutlý, u dolního okraje natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Anderle

    Hlava (PF 1972)

    Položka č.: 237170

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 20:36

    tisk, 16, 5 x 16 cm, sign. DU vlastnoručně Anderle, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Kuřák

    Položka č.: 237172

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 20:32

    litografie, ruční papír, 18.7.1910, 29 x 27 cm, sign. PD na kameni , utržený levý spodní roh , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    Položka č.: 237187

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 20:02

    suchá jehla, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD, pasparta, č. 21/36, otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Výhled

    Položka č.: 237188

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 20:00

    suchá jehla, 11,2 x 13,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 21/39, otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Kalousek?

    Mostecká věž

    Položka č.: 237190

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 19:56

    akvarel, tuš, papír, 1987, 46 x 28,8 cm, sign. PD, pasparta, při levém okraji patrné zbytky skvrny od vody, pasparta místy odlepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Nosorožec

    Položka č.: 237202

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 19:35

    bronz, 25 x 12 cm, místy odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

    Svatý Váslav

    Položka č.: 237201

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 19:34

    fotografie, 1986, 17 x 30,5 cm, sign. PD, rám , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Max Švabinský

    Ptáci

    Položka č.: 237208

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 19:23

    litografie, 16,5 x 12,2 cm, sign. LD M. Švabinský, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • H. Williard

    Mariánské lázně

    Položka č.: 237207

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 19:22

    litografie, 11 x 16,6 cm, značeno PD Lith. v. H. Williard ; PD Drück v. J. Braunsdorf, Dresden, lehce zašlý papír, levý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Růže

    Položka č.: 237218

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2019 19:00

    lept, 9 x 12 cm, sign. PD K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Coufal

    Devítka

    Položka č.: 231547

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 18:44

    pískovec, v. 32 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Milan Coufal

    Hlava Totonak

    Položka č.: 231545

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 18:43

    pískovec, světlý, kolorováno, frotáž, v. 28 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milan Coufal

    Položka č.: 231543

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 18:42

    tvárnice, v. 27,5 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Luční květy

    Položka č.: 226957

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 18:17

    olej, plátno, 2007, 40 x 40 cm, sign. PD Z. M. Nováková 07, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Petr Ptáček

    Texaco

    Položka č.: 225336

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 18:14

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 214131

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 17:43

    litografie, č. 10/100, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Náznaky II.

    Položka č.: 121665

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 16:01

    olej, plátno, 2010, 58 x 80 cm, sign. PD Cerha V. 2010

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Náznaky I.

    Položka č.: 121664

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2019 16:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Veronika Richterová

    (1964)

    Položka č.: 204129

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 23:31

    lept, 35,5 x 49 cm, sign. PD Veronika Richterová , č. 8/10, při okrajích zažloutlý papír

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Pavel Major

    Kočky

    Položka č.: 204126

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 23:30

    serigrafie, 1980, 52,5 x 37,5 cm, sign. DU P. Major 80, autorský tisk č. 17/25, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)