• Josef Mukařovský

    (1851-1921)

    Na procházce

    Položka č.: 230269

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 16:34

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 37 x 29,5 cm, sign. PD J. Mukařovský, rám, vzadu ve výřezu razítko s podpisem autora, na papíře drobné skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Josef Vacke

    (1907-1987)

    Rudohoří

    Položka č.: 230262

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 16:27

    olej, plátno, 1979, 65,5 x 92 cm, sign. PD Jos. Vacke 79, rám, malba jednoho z posledních žáků Otakara Nejedlého, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ot. Nejedlého na pražské Akademii, člen Klubu výtvarných umělců Aleš

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Bořivoj Žufan

    (1904-1942)

    Portrét sedící ženy

    Položka č.: 230232

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:17

    olej, sololit, 50 x 40 cm, sign. LD Boř. Žufan, rám, LD věnování, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunnera, Nejedlého a K. Dvořáka, člen SVU Mánes, MSVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Vítězslav Odstrčil

    Položka č.: 230231

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:16

    dřevo, 27,5 x 21 x 2,5 cm, značeno PD VIKI

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vítězslav Odstrčil

    Hlava dívky

    Položka č.: 230229

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:14

    dřevo, v. 42 cm, značeno na podstavci VIKI

  • Karel Hojden

    (1893-1975)

    U Ježíšových nohou

    Položka č.: 230228

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:13

    suchá jehla, 1954, 17,5 x 13 cm, sign. PD Karel Hojden 1954, rám, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, poté prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium u F.Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 230227

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:12

    kamenorytina, 32,1 x 42,6 cm, PD značeno na kameni C. Bouda, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Demel

    Lavičky zamilovaných (G. Brassens)

    Položka č.: 230214

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:59

    lept, mezzotinta, 2017, 24,5 x 49,5 cm, sign. PD Karel Demel 2017, rám, 13/130, DU popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Karel Koráb

    (1937)

    Položka č.: 230210

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:55

    litografie, 1971, 22 x 15,5 cm, sign. PD K. Koráb 71, rám, č. 2/9, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Sv. Vít

    Položka č.: 230203

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:48

    litografie, 2018, 67 x 49 cm, sign. PD Špaňhel 2018, č. 100/199

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Položka č.: 230202

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:47

    litografie, 1982, 24,3 x 18,7 cm, sign. DU Zábranský, č. 115/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Liesler

    Sněm (občanská válka ve Španělsku)

    Položka č.: 230191

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:39

    litografie, 1945, 30 x 40,4 cm, sign. PD Liesler 45, rám, 63/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    Létající II.

    Položka č.: 230183

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:28

    lept, akvatinta, 1977, 19,8 x 22,2 cm, sign. DU O. Jelínek, č. 5/19 II., zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    (1934-2014)

    Perníkářka

    Položka č.: 230169

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:14

    litografie, 1985, 19,5 x 12,7 cm, sign. PD Eva Natus Šalamounová 1985, autorský tisk, PF 1986, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Iva Hüttnerová

    Bruslaři

    Položka č.: 230167

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:12

    litografie, 2000, 30,1 x 25,3 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2000, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

  • Emma Srncová

    První lásky

    Položka č.: 230165

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:10

    litografie, 2009, 22,5 x 50,9 cm, sign. PD Emma Srncová, autorský tisk

  • Petr Šmaha

    Výkřik III.

    Položka č.: 230152

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:57

    tempera, běloba, papír, 1989, 69,5 x 50 cm, sign. PD P. Šmaha 89, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Milivoj Husák

    (1950)

    Řehoř Samsa

    Položka č.: 230151

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:56

    kvaš, papír, 1986, 82 x 58 cm, monogr. DU MH, rám

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Marie Filippovová

    Položka č.: 230140

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:45

    akvarel, papír, 58 x 42 cm, rám, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Karel Oberthor

    Don Quijot

    Položka č.: 230136

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:41

    pastelky, tužka, papír, 1964, 17,5 x 9,5 cm, sign. DU K. Oberthor 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 230135

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:40

    pastel, karton, 1962, 99,5 x 70 cm, sign. PD K. Oberthor 62, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Otakar Kubín

    (1883-1969)

    Položka č.: 230118

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:23

    tužka, papír, 23 x 30,5 cm, sign. PD O. Coubine, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Otakar Kubín

    (1883-1969)

    Položka č.: 230117

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:22

    tužka, papír, 22,5 x 30 cm, sign. PD Coubine, Antikvariát Ostrovní

  • Michael Rittstein

    Břemeno

    Položka č.: 230081

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:47

    litografie, 2011, 66 x 45 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Michael Rittstein

    Slepice jako krajina

    Položka č.: 230077

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:43

    litografie, 2010, 49,5 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Život začíná v šedesáti

    Položka č.: 230075

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:41

    litografie, 2011, 49 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Michael Rittstein

    Podvodní svět

    Položka č.: 230074

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:40

    litografie, 2011, 48 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adam a Eva

    Položka č.: 230053

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:19

    litografie, 21,4 x 14,9 cm, sign. DU ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    ExLibris

    Položka č.: 230044

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:10

    litografie, 1971, 15,2 x 7,7 cm, sign. DU Sklenář 71, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

  • Maxmilián Švabinský

    Malá kytice II.

    Položka č.: 230043

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:09

    litografie, 1948, 16,6 x 12,2 cm, sign. DU MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v …

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu