• Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Továrna ve Svárově u Tanvaldu, dějiště krvavé stávky r. 1870

    Položka č.: 235872

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:31

    akvarel, papír, 1952, 31 x 41 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1952, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek v Husinci

    Položka č.: 235870

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:29

    dřevoryt, 13 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 577 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husova světnička v Husinci

    Položka č.: 235869

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:28

    dřevoryt, 21,5 x 26,2 cm, značeno LD slepotiskem orig. dřevoryt mal. J. Krejsy, Antikvariát Dlážděná, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 677 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Vzletné gesto

    Položka č.: 235868

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:27

    uhel, papír, 1926, 31,9 x 24,5 cm, sign. DU Pavelka, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Figura se šátkem

    Položka č.: 235867

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:26

    uhel, papír, 1926, 31,8 x 24,6 cm, sign. PD pavelka 1926, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Koně s vozy

    Položka č.: 235861

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:20

    mastný pastel, papír, 1960, 20,9 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ženy nesoucí kajak

    Položka č.: 235860

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:19

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Stromy u vsi

    Položka č.: 235855

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:14

    litografie, 1944, 18 x 22,5 cm, sign. PD Rabas, přiložen děkovný dopis Rabasových adresovaný redaktoru Československého světa Josefu Zoubkovi s věnováním litografie datovaný 20. října 1959, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besed…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Pavel Kantorek

    (1942-2017)

    Lev

    Položka č.: 235840

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:59

    tuš, papír, 24 x 32,5 cm, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Pavel Kantorek

    (1942-2017)

    Draci

    Položka č.: 235839

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Nepraktická známost

    Položka č.: 235838

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:57

    propiska, papír, 16 x 11 cm, dole text: - Ale známost je s takovým … vyloučena. Nevejde se do skříně., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Nic mi nevykládejte..

    Položka č.: 235831

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:50

    tuš, papír, 19,5 x 27,7 cm, text: Nic mi nevykládejte mistře. Vy byste zasloužil z každý strany jednoho oskara., Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Sám jste jednou…

    Položka č.: 235829

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:48

    tuš, papír, 16,8 x 9,8 cm, text: -Sám jste jednou, šéfe ( soudruhu), říkal, že občas v nervákách lahvička neškodí. Tak já si dneska občas, nějakou dal., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 235828

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:47

    tuš, akvarel, papír, 17 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Josef Brožek

    Ahoj, kluci!

    Položka č.: 235824

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:43

    tuš, papír, 24,1 x 33 cm, značeno na zadní straně Brožek Josef, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    Plakát s podpisem

    Položka č.: 235821

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:40

    filmový plakát - nátisk, 1978, 37 x 28 cm, sign. DU p.f. 1980 Vaca, Antikvariát Dlážděná, studium užité a reklamní grafiky v Ateliéru Rotter v Praze, žák prof. E. Filly na VŠUP, člen skupiny Trasa

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Ladislav Stehlík

    (1908-1987)

    Bělčicko

    Položka č.: 235814

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:33

    12 x kolorovaná litografie, 1972, vše signováno, mírně zašpiněný přebal, Antikvariát Dlážděná, člen Spolku západočeských umělců, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Okorž v Rakownickém kraji

    Položka č.: 235810

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:29

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

    Křiwoklady w Rakownickém kraji

    Položka č.: 235796

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:15

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,1 cm, zažloutlý papír se skvrnami, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Jenštein w Kauřimském kraji

    Položka č.: 235793

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:12

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Xaver Šalda

    (1867-1937)

    Boje o zítřek

    Položka č.: 235781

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 18:00

    kniha, 1915, 19 x 13 cm, na první stránce vlepena část dopisu s podpisem F. X. Šalda, nákladem České grafické akc. Společnosti UNIE, polokožená převazba, 287 stran, vpisky a poznámky majítele knihy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Šerých

    minulé příští

    Položka č.: 235778

    Vyvolávací cena: 420 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:37

    kniha, 1966, 17 x 10,5 cm, podpis autora, náklad 700 výtisků, Mladá fronta, Praha, brožovaná vazba s obálkou, 82 stran, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 420 CZK (17 €)

  • Ivan Olbracht

    (1882-1952)

    Země bez jména

    Položka č.: 235777

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:36

    kniha, 1932, 17,5 x 11 cm, podpis Ivana Olbrachta, obálka Jindřich Štýrský, Otto Grigar, Praha, brožovaná vazba, 92 stran, kniha resturována, nový hřbet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hora

    (1891-1945)

    Literatura a politika

    Položka č.: 235776

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:35

    kniha, 1929, 20 x 13 cm, podpis Josefa Hory, obálka Vít Obrtel, Otto Grigar, Praha, brožovaná vazba, 44 stran, kniha restaurována, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Pavel Kohout

    (1928)

    Bílá kniha, o kauze Adam Juráček

    Položka č.: 235769

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:28

    kniha, 1991, 20 x 13 cm, dedikace autora, vydal Československý spisovatel, Praha, brožovaná vazba, 192 stran, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Návštěva manželů Škvoreckých v Československu po jednadvaceti letech

    Položka č.: 235768

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:27

    sešit, 1990, 21 x 14 cm, podpis J. Škvoreckého a Zdeny Salivarové k roku 1994, vydala Společnost Josefa Škvoreckého, Praha, sešitová vazba, 50 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Černý

    Poplach kolem Beatles

    Položka č.: 235767

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:26

    kniha, 1966, 19,5 x 12 cm, podpis J. Černého k roku 1981, obálka Šalamoun Jiří, Panteon, edice Přátel hudby, brožovaná vazba s obálkou, 156 stran, opotřebená obálka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdena Salivarová

    (1933)

    Tma

    Položka č.: 235766

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:25

    sešit, 1990, 20 x 14,5 cm, podpis autorky, úvod napsali Zdena a Václav Krištofovi - O Zdeně Salivarové - Škvorecké, Společnost Josefa Škvoreckého, Praha, sešitová vazba, 51 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Škvorecký

    (1924-2012)

    Josef Škvorecký vypráví

    Položka č.: 235765

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:24

    sešit, 1992, 20,5 x 14,5 cm, podpis autora k roku 1992, Společnost Josefa Škvoreckého, Praha, sešitová vazba, 47 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Pavel Tigrid

    (1917-2003)

    Jak to šlo - Komentáře k událostem 1992 – 1993

    Položka č.: 235764

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 19:23

    kniha, 1993, 19,5 x 12 cm, podpis autora, Lidové Noviny, Praha, brožovaná vazba, 183 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)