• Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Na vesnici

    Položka č.: 233135

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:36

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1965, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková 65, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Položka č.: 233117

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:18

    kvaš, tempera, karton, 30 x 66 cm, sign. PD Antušek, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Krajina od Votic

    Položka č.: 233113

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:14

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Peter Klúčik

    Zrozenie Venuše

    Položka č.: 233090

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:51

    lept, 1985, 15 x 20 cm, sign. PD P. Klúčik 1985, rám, č. 36/50, odřený rám, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Iva Hüttnerová

    V okně

    Položka č.: 233048

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:09

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Ranní toaleta

    Položka č.: 233000

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:25

    olej, papír, karton, 1939, 21,5 x 27 cm, sign. PLD B. Ullrych 1939, při horním okraji mírně otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání v řece

    Položka č.: 232999

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:24

    olej, karton, 20,2 x 26,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt dívky v šátku

    Položka č.: 232998

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:23

    olej, karton, 1947, 25 x 19,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, vzadu kresba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage Jaroslav Seifert

    Položka č.: 232996

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:21

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Deset úředníků

    Položka č.: 232979

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:04

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1991, 42 x 30 cm, sign. PN Načeradský 91, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Klavír

    Položka č.: 229028

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 15:25

    litografie, 1976, 28,8 x 16,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 20/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Mánes

    Položka č.: 233910

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 14:20

    lept, 1974, 11,2 x 17,6 cm, sign. PD JKavan 1974, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Mrtvý bažant

    Položka č.: 233905

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 13:55

    suchá jehla, 26 x 20,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dan Richter

    Zátiší se svící

    Položka č.: 228682

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 12:00

    litografie, 26,7 x 33 cm, sign. PD Dan Richter, rám, č. 13/70, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Kytice v malované váze

    Položka č.: 226714

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 10:45

    litografie, 44 x 24,2 cm, sign. DU Knobloch, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 226712

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 10:35

    litografie, 1962, 46,5 x 43 cm, sign. PD L. Stejskal 62, rám, č. 76/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • F. Štochl

    Březový háj

    Položka č.: 224008

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2019 15:30

    olej, sololit, 38 x 68 cm, sign. LD F. Štochl, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Mimoňka

    Položka č.: 214102

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2019 13:05

    tempera, papír, 49,5 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Máchovská krajina

    Položka č.: 199529

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2019 10:10

    litografie, 24,7 x 35 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Žárlivý harlekýn

    Položka č.: 199523

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2019 10:05

    litografie, 18,2 x 14 cm, sign. DU vladSuchánek, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Polní cestička

    Položka č.: 198621

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 15:45

    olej, karton, 26,5 x 34,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Mincovna v Kutné Hoře

    Položka č.: 191493

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 15:25

    litografie, 26,5 x 18 cm, sign. PD Roučka, rám, č. 85/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Jobova kniha

    Položka č.: 189135

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 15:05

    lept, 29,7 x 18 cm, sign. PD nezřetelně, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kamenický

    Milionářova milenka

    Položka č.: 179153

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 13:40

    olej, karton, 50 x 44 cm, sign. PD Kamenický, rám, Antikvariát Ostrovní

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Strom

    Položka č.: 174194

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 11:00

    dřevoryt, 17 x 11,2 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Laixner

    Ochránce nebohých

    Položka č.: 133839

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2019 10:30

    lept, 1993, 24,5 x 23,9 cm, sign. PD Laixner Zd 93, pasparta, č. 10/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Město se skříni

    Položka č.: 232806

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 15:40

    lept, 1981, 15,6 x 17,4 cm, sign. PD JSouček 81, pasparta, č. 20/27, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ota Janeček

    Jaro

    Položka č.: 232805

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 15:35

    linoryt, 1954, 17,7 x 22,8 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Petra Oriešková

    Dívka s květy

    Položka č.: 232798

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 15:00

    litografie, 1978, 21,5 x 12,3 cm, sign. LD P. Oriešková 1978, pasparta, č. 64/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miloslav Jágr

    (1927-1997)

    Labuť

    Položka č.: 230195

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2019 14:00

    litografie, 1984, 20,5 x 25,5 cm, sign. PD MJágr 1984, č. 24/100, pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)