• Jiří Slíva

    Café & Thé

    Položka č.: 277254

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2023 15:05

    litografie, 31,6 x 42,7 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 18/50, DU slepotisková značka papíru Litografie Říčí, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Ukřižování

    Položka č.: 274615

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 08. 2023 17:16

    olej, plátno, 50 x 40 cm, plátno místy lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Démoni

    Položka č.: 254634

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 08. 2023 15:40

    tužka, papír, 35 x 26 cm, monogr. PD J.V., rám, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ladislav Hojný

    Lysolaje

    Položka č.: 276860

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:32

    tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Ladislav Hojný

    Českomoravská vysočina

    Položka č.: 276859

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:30

    tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Hojný

    Líšnice

    Položka č.: 276858

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:28

    tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276787

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:34

    litografie, 24 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276778

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:18

    litografie, 26,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    Položka č.: 276773

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:10

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské emoce

    Položka č.: 276758

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:50

    litografie, 23 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské emoce

    Položka č.: 276756

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:46

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížané

    Položka č.: 276754

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:44

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276747

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:32

    litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Strašák

    Položka č.: 276742

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:26

    litografie, 26 x 22 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    Položka č.: 276738

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:20

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské typy

    Položka č.: 276729

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:10

    litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    U baru

    Položka č.: 273825

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:06

    litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Klapka

    Položka č.: 273820

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:00

    litografie, 24,7 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Kotrba

    Hokejista

    Položka č.: 276954

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 23:00

    tužka, papír, 27,9 x 21,3 cm, sign. LD Kotrba, zašlý, místy lehce ušpiněný papír, místy žluté skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Tajuplný les - návrh ilustrace

    Položka č.: 276939

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 22:40

    zkušební tisk , 21,6 x 9 cm, rožky mírně ohnuté, při okrajích stopy po papírové pásce , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Oldřich Dudek

    Vánoční stromeček

    Položka č.: 276922

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 22:28

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Dudek, dole text: Padej odsud! Pod tímhle stromem jsem se narodil!, na papíře černé šmouhy, levý horní roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    U moře

    Položka č.: 276901

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 21:46

    tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: No konečně! - Kdybyste nepřijeli jednou, dvakrát, ale už jsme vás začali podezřívat, že k moři nejezdíte zásadně!, rohy ohnuté, po stranách ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně rousná (samice)

    Položka č.: 276899

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 21:42

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samice, mladá)

    Položka č.: 276898

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 21:40

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli př…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, mladý)

    Položka č.: 276897

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 21:38

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malá samice, mladá)

    Položka č.: 276894

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 21:32

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Čas tikl oponou a žene se zapnout tipec! ( PF 1997)

    Položka č.: 274631

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 20:50

    uhel, tuš, papír, 20,2 x 29,9 cm, sign. PD, papír přeložen do formy přání na dvou místech, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Novák

    Hudební excentrik

    Položka č.: 269955

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 20:06

    litografie, 18,2 x 12,6 cm, sign. DU Novák, papírová pasparta, č. 16/66, zezadu pasparty autorské razítko, lehce tmavší papír v místech, kde grafiku nezakrývala pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ludmila Mazancová

    Podzimní stromy

    Položka č.: 268073

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 19:30

    akvarel, pastel, papír, 2006, 24,7 x 16 cm, sign. PD Mazancová 2006, pasparta, vyskleno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • A. Neurčený autor

    Oráč

    Položka č.: 267434

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 19:20

    dřevoryt, 27,5 x 26 cm, sign. PD, rám, v dolní části ušpiněno, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)