• Jan Vrba

    Položka č.: 204220

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:57

    olej, plátno, 2000, 90 x 65 cm, sign. na zadní straně Jan Vrba 00 Praha, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Emanuel Ranný

    Položka č.: 194405

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:45

    litografie, 1990, 23 x 17,6 cm, sign. PD ERanný 90, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslava Pešicová

    Položka č.: 236084

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:41

    lept, mezzotinta, 1978, 33,3 x 24,6 cm, Jaroslava Pešicová 1978, 15/30, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

    Soutok

    Položka č.: 236024

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:32

    pastel, papír, 1951, 40,5 x 52 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Sušení prádla

    Položka č.: 236064

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:29

    pastel, akvarel, papír, 22 x 48,5 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Malý

    (1900-1980)

    Dívka s kyticí

    Položka č.: 236057

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:25

    litografie, 1945, 27,8 x 17,8 cm, sign. PD F. Malý 45, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a J. Beneše, člen SVU Mánes a SVU Aleš

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Ukřižovaný

    Položka č.: 212373

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:19

    uhel, papír, 1972, 34,5 x 32,5 cm, sign. DU Jirkovi: Zdeněk Kleindienst 1972, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jamníková - Gabrielová

    (1926)

    Vesnice

    Položka č.: 231429

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:08

    monotyp, 1964, 25 x 36 cm, sign. PD Jamníková 64, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • René Hora

    Spalující vášeň

    Položka č.: 211366

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:05

    lept, 1989, 20 x 20,2 cm, sign. PD Hora 89, 7/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • René Hora

    Postavy

    Položka č.: 211367

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:04

    lept, 1989, 19 x 19,5 cm, sign. PD Hora 89, 7/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Soukupa na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Hegr

    (1933)

    Rozcestí

    Položka č.: 236031

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:02

    pastel, tužka, papír, 2003, 9,5 x 8,5 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno a signováno, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ivan Urbánek

    (1933-1994)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 231445

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:51

    lavírovaná tuš, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD I. Urbánek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Štiky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 236077

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:48

    tempera, karton, 1982, 29,5 x 21 cm, sign. PD Štefka 82, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Škudla

    (1900-1981)

    Chalupa u řeky

    Položka č.: 231420

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:46

    olej, karton, 1936, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD R. Škudla 36, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Nad troskami města

    Položka č.: 236019

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:45

    lept, 1919, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD T. F. Šimon 1919, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Sova

    Položka č.: 227334

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:36

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 232863

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:29

    olej, karton, 1952, 30 x 42,5 cm, monogr. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Linda Lišková

    (1924-2008)

    Větévky jabloně

    Položka č.: 236020

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:23

    olej, karton, 49,5 x 35 cm, sign. PD L. Lišková, na zadní straně štítek Galerie Dílo (ČFVU) s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Boháček

    (1886-1928)

    V lázních

    Položka č.: 236016

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:15

    pastel, papír, 22,3 x 31,2 cm, na zadní straně razítko z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, F. Thieleho a K. Krattnera na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Kruhu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Vladimír Holan

    (1905-1980)

    Strom v krajině

    Položka č.: 227621

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:14

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. PD Vl. Holan, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Boháček

    (1886-1928)

    Dívčí akty

    Položka č.: 236015

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:13

    kamenorytina, 21 x 27 cm, značeno PD razítkem z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, F. Thieleho a K. Krattnera na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Kruhu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Zdeněk Janda

    Podivné odpoledne

    Položka č.: 234627

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:24

    algrafie, 2006, 37,5 x 27 cm, sign. LD Janda, rám, č. 34/50, připsáno věnování Váženému panu Milošovi Jarovi věnuje Zdeněk Janda, žák prof. V. Květenského na SPŠ keramické v Kralových Varech, navštěvoval ateliéry doc. Sýkory

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 234621

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:18

    litografie, 1992, 65 x 48,5 cm, sign. DU K. Vysušil 92, rám, 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    V sluneční zahradě

    Položka č.: 234619

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:16

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Bázlivec

    Položka č.: 234614

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:11

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Setrvačnost mysli

    Položka č.: 234598

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:55

    kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, 2017, 41,5 x 57,5 cm, sign. PD Nikola Klanicová 2017, kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, Současná západní kaligra…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Stín

    Položka č.: 234592

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:49

    olej, kombinovaná technika, karton, 1964, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Stolař 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 234589

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:46

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pavel Roučka

    Koně

    Položka č.: 234587

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:44

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Antonín Kroča

    Potok

    Položka č.: 234578

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:35

    olej, sololit, 2002, 80 x 61 cm, sign. PD Kroča 16.5.2002, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu