• C. Jäger

    Portrét sedící dámy

    Položka č.: 223393

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:07

    litografie, 36 x 25 cm, sign. PD C. Jäger, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Do lesa pro dříví

    Položka č.: 231427

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:05

    litografie, 1964, 22 x 32 cm, sign. PD Josef Hodek 1964, rám, mírně zašpiněno, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 240855

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2019 18:01

    lept, 1951, 12,7 x 7,2 cm, sign. PD C. Bouda, pamětní list slavnostní schůze Spolku českých bibliofilů na počest padesátkých narozenin malíře a graficka Cyrila Boudy, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Malíř

    Položka č.: 224851

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 19:01

    suchá jehla, 29,5 x 20,6 cm, sign. PD V. Trefil, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Zásah

    Položka č.: 215788

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:59

    dřevoryt, 1990, 16,5 x 14,7 cm, sign. PD V. Tesař , 65/180, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Položka č.: 174292

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:58

    suchá jehla, 1944, 21, 29,7 cm, sign. PD K. Štika 44, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217924

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:57

    lept, 33 x 23,8 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 100/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Baňky

    Položka č.: 240900

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:52

    lept, 1977, 6,4 x 9,7 cm, sign. PD J. Souček 77, 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Bitva u Lipan

    Položka č.: 226476

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:48

    litografie, 1951, 26,1 x 35,9 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Zapadající srpek (Ex libris)

    Položka č.: 240860

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:42

    dřevoryt, 2004, 10 x 8 cm, sign. PD Martin Manojlín 2004, 30/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Dajč

    Přímluva u sv. Jana Nepomuckého (Ex libris)

    Položka č.: 240858

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:32

    suchá jehla, 11,7 x 7,6 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, 34/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Daniela Benešová

    Zimní alej

    Položka č.: 240856

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:30

    litografie, 1987, 11,7 x 8,4 cm, sign. DU DBenešová 87, 22/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Milča Uzlová

    (1883-1964)

    Kytice růží

    Položka č.: 232831

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:25

    olej, malířská lepenka, 33 x 41 cm, monogr. PD MU, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromá studia v Praze a v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Portrét muže s vyplazeným jazykem

    Položka č.: 224793

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:16

    akvarel, tuš, běloba, papír, 36,5 x 25,5 cm, monogr. PD K. K., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Ptačí hry

    Položka č.: 226250

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:06

    barevné tuše, papír, 1985, 44 x 31,1 cm, sign. PD Jan Hejda 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Gottwald

    Řeka

    Položka č.: 240899

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:05

    olej, karton, 1918, 20,8 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Ant. Gottwald 1918, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Blažíček

    Polární vlk na šikmé ploše

    Položka č.: 215710

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:00

    akryl, tuš, papír, 29,4 x 30,9 cm, sign. LD Blažíček Fr, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID9**8 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Bretaňský ostrov

    Položka č.: 240873

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:59

    litografie, 11,2 x 8,3 cm, sign. DU J. Velčovský, 18/200, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Velčovský

    List

    Položka č.: 240874

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:58

    litografie, 11,2 x 8,3 cm, sign. DU J. Velčovský, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Lavičky

    Položka č.: 240888

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:51

    litografie, 11,7 x 15,30 cm, sign. DU Jana Reinerová, 43/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Noční předměstí

    Položka č.: 240890

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:49

    litografie, 17 x 28,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 35/55, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Komíny

    Položka č.: 240885

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:48

    litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 39/40, Praha, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorek u vltavy

    Položka č.: 240887

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:46

    litografie, 14,6 x 17,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, 140/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miroslav Pošvic

    Zážeh starého citovce

    Položka č.: 233546

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:45

    litografie, 1995, 43,5 x 54 cm, sign. PD Miroslav Pošvic, 21/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Chod

    Položka č.: 226471

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:44

    litografie, 43,5 x 26 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Na lyžích

    Položka č.: 240867

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:36

    litografie, 2005, 20,1 x 10,5 cm, sign. PD Aborn, PF 2006, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 236596

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:30

    tempera, karton, 46 x 71 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Adolf Petříček

    (1883-1943)

    Kytice šeříků

    Položka č.: 235202

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:26

    olej, plátno, 53 x 97,5 cm, sign. PD A. Petříček, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Na Novém Světe

    Položka č.: 240020

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2019 19:14

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Kateřina Miler

    Krtek s hořci

    Položka č.: 239993

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2019 18:47

    kvaš, papír, 2013, 15,5 x 15,5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2013

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)