On-line auction

  • Franta Buben

    Nad Bečvou od Helfštýna, Hranicko

    No.: 232867

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:00

    akvarel, běloba, papír, 1942, 46 x 61 cm, sign. LD F. Buben 1942, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • František Ludvík Duchoslav

    (1834-1909)

    No.: 225697

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:05

    tempera, papír, 32,5 x 35 cm, sign. PD F. L. Duchoslav, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    No.: 228952

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:10

    pastel, uhel, papír, 1951, 21,5 x 16,5 cm, sign. LD VFleissig 1951, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Friš

    U krejčího II.

    No.: 232841

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:15

    olej, karton, 1954, 30 x 39,5 cm, sign. PD Jo. Friš 54, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    No.: 232840

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:20

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Zátiší s jiřinami

    No.: 232881

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:25

    olej, plátno, 1943, sign. PD B. Hanš 43, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Karla Hejnová - Talabardon

    (1922)

    Akce III.

    No.: 226257

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:30

    tempera, papír, 39,5 x 44,5 cm, sign. PD karla Talabardon 68, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1957)

    Hory v zimě

    No.: 227142

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:35

    olej, karton, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám, malba mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Horký

    Čertovka

    No.: 221362

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:40

    oil on canvas, 50 x 60 cm, signed lower/left Fr. Horký, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    No.: 227304

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:45

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of R. Vejrych, prof. W. Nowak and prof. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Ecole des Beaux-Arts v Paris, member …

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Václav Knotek (Juhas)

    (1891-1954)

    Lesní zátiší

    No.: 232883

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:50

    olej, karton, 31 x 41,5 cm, sign. LD Juhas, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. V. Nechleba at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Kostelecký

    Z Kameniček

    No.: 232839

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 13:55

    olej, karton, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD V. Kostelecký, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Košťál

    Kupky sena

    No.: 232837

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:00

    akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vojta Kyncl

    Peřeje

    No.: 232860

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:05

    olej, karton, 1966, 49 x 70 cm, sign. PD Vojta Kyncl 66, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ferdinand Löffelmann

    Krajina s řekou

    No.: 232854

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:10

    olej, karton, 38 x 98 cm, sign. LD Löffelman, rám, malba radotínského malíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ferdinand Löffelmann

    Stavení v zimě

    No.: 232853

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:15

    olej, karton, 13,5 x 18 cm, sign. LD Löffelman, rám, malba radotínského malíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    No.: 225801

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:20

    olej, plátno, 53 x 38 cm, sign. PD A. Majer , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Franta Malý

    (1900-1980)

    No.: 232825

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:25

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. PD Fr. Malý, rám, oboustranná malba, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    No.: 232861

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:30

    olej, karton, 1922, 38 x 64 cm, sign. PD S. G. Maran 1922, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • A. Möller

    Plachetnice na moři

    No.: 226939

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:35

    olej, plátno, 45,5 x 50 cm, sign. LD A. Möller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    No.: 232833

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:40

    olej, karton, 41 x 58 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Zátiší s třešněmi

    No.: 232882

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:45

    olej, kartob, 35 x 45 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Kytice chryzantém

    No.: 232863

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:50

    olej, karton, 1952, 30 x 42,5 cm, monogr. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Jezero

    No.: 232843

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 14:55

    olej, karton, 35 x 49 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 226076

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:00

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Marcel Niederle

    (1898-1990)

    Seth Martin, Nation Hockey Team of Canada 1966

    No.: 221290

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:05

    watercolour , charcoal, paper , 1966, 41,5 x 28 cm, signed lower/right M. Niederle 1966, rám, sighned lower/right Seth Martin, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • V. Novák

    Horská krajina

    No.: 232864

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:10

    olej, karton, 100 x 74 cm, sign. PD Novák V., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • B. Novák

    No.: 232838

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:15

    olej, plátno, 1974, 71,5 x 54 cm, sign. PD B. Novák 74, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Novotný

    (1901-1974)

    V lese

    No.: 232832

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:20

    olej, karton, 64 x 47 cm, sign. PD Zd. Novotný, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    V modré zahradě

    No.: 227357

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 25. 03. 2019 15:25

    litografie, 1966, 39,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Ass…

    Current price: 5.000 CZK (200 €)