• Karel Beneš

    Klaun

    Položka č.: 269280

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:00

    litografie, 1985, 12,5 x 12,5 cm, sign. UD K. Beneš 85, č. 84/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Hvězda nad Prahou

    Položka č.: 269279

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:01

    litografie, 18 x 9 cm, sign. UD Beneš K., č. 78/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Václav Bláha

    Pírko

    Položka č.: 269270

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:02

    litografie, 1981, 9,3 x 6,3 cm, sign. DU V. Bláha, č. 37/40, PF 1982, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Kavan

    Vánoce

    Položka č.: 269297

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:03

    litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. UD Jan Kavan 93, PF 1994, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 269283

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:04

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. UD V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Vladimír Komárek

    Židle pod svícnem

    Položka č.: 269282

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:05

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Konrad

    Krebsenkeller

    Položka č.: 225112

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:06

    lept, 20,8 x 16,3 cm, sign. na zadní straně Konrad, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Pašeráci líhu

    Položka č.: 269309

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:07

    gelová tužka Pilot, pastel, papír, 2022, 21 x 29,5 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Dívka s fajkou

    Položka č.: 269308

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:08

    pastel, papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Vesničko má

    Položka č.: 269307

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:09

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Promenáda půlnoční

    Položka č.: 269306

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:10

    gelová tužka Pilot, papír, 2022, 21 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Máte zájem?

    Položka č.: 269305

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:11

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rastislav Michal

    PF 1990

    Položka č.: 269286

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:12

    litografie, 16 x 22,5 cm, značeno UD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Přípitek

    Položka č.: 269299

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:13

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vodní kočka

    Položka č.: 269293

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:14

    litografie, 1993, 10 x 15,3 cm, sign. LD Eva Natus- Š. 93, 17/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Tři postavy

    Položka č.: 211148

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:15

    kvaš, papír, 24 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Tanec

    Položka č.: 211147

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:16

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Rybáři

    Položka č.: 211146

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:17

    kvaš, papír, 24 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce pomačkaný horní okraj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Návrat

    Položka č.: 211145

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:18

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Na lovu

    Položka č.: 211144

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:19

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Tulák

    Položka č.: 269318

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:20

    lept, 13 x 8 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Milostné výjevy

    Položka č.: 133509

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:21

    3x dřevoryt, 14,3 x 10 cm, zalaminováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Muž a koně

    Položka č.: 269396

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:22

    litografie, 22 x 38,5 cm, sign. PD V. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Krávy a selka

    Položka č.: 269395

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:23

    litografie, 1944, 36 x 38,5 cm, sign. PD V. Sedláček 44, LD pokrčený roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Krávy a selka

    Položka č.: 269394

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:24

    litografie, 15 x 25 cm, sign. PD V. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň a kočí

    Položka č.: 269393

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:25

    litografie, 12,3 x 13,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koňské sáně

    Položka č.: 269392

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:26

    litografie, 11,5 x 21,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kočí

    Položka č.: 269391

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:27

    litografie, 10,7 x 17,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koňský potah

    Položka č.: 269390

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:28

    litografie, 11,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Tulák

    Položka č.: 269389

    Plánované ukončení: 01. 02. 2023 18:29

    litografie, 11 x 21,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)