On-line auction

.

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    No.: 235362

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:44

    akvarel, 37 x 46 cm, sign. PD O. Fuchs, zažloutlý papír, , the disciple of prof. Dite and Kysela at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Na procházce městem

    No.: 235363

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:46

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD , pokrčený alehce ušpiněný papír,

    Vltava u Litoměřic

    No.: 235366

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:48

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen,

    Pohled na vesnici

    No.: 235367

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:50

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný,

  • G. Giraud

    V pokoji

    No.: 235371

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:52

    litografie, 35 x 48 cm, sign. PD G. Giraud, lehce zažloutlý papír,

  • Maryša Neubertová

    (1899-1976)

    No.: 236599

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:54

    olej, plátno, 54,5 x 73 cm, sign. LD Maryša Neubertová, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Schlesinger

    (1919)

    No.: 236603

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:56

    olej, karton, 1962, 48 x 68 cm, sign. PD. J. Schlesinger 1962, rám,

  • Václav Křížek

    (1910-1981)

    Město

    No.: 236648

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 21:58

    litografie, 1956, 24,5 x 39 cm, sign. PD Křížek 56, č. VII/17/50, při okrajích zašpiněný papír,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Kopp

    Paestum

    No.: 236879

    Auction price: 1.750 CZK (70 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:00

    fotografie, 1974, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

    Current price: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Neapol

    No.: 236880

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:02

    fotografie, 1976, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

  • Pavel Kopp

    Gargano

    No.: 236881

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:04

    fotografie, 1975, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

  • Pavel Kopp

    Neapol

    No.: 236882

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:06

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    No.: 237063

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:08

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Ševčík

    (1939-2007)

    Klec (PF 2006)

    No.: 237067

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:10

    suchá jehla, 2005, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD, č. 7/2, , the disciple of prof. A. Strnadel, J. Novak, A. Fisarek and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Listy

    No.: 237069

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:12

    lept, 17 x 27,3 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ai

    No.: 237112

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:14

    suchá jehla, 1986, 13,5 x 12 cm, sign. PD J. Králík, č. 49/100,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Jiřička

    Čas

    No.: 237124

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:16

    litografie, 20 x 15 cm, sign. PD Jiřička, č. 45/200,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Les

    No.: 237151

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:18

    akvarel, papír, 23 x 34 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, při levém okraji pomuchláno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s broskvemi

    No.: 237152

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:20

    pastel, textil, papír, 1918, 28,8 x 44 cm, monogr. PD JK., levý horní roh nepatrně odtržen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    No.: 206889

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:22

    tiskový štoček dle kresby, 4,7 x 10 cm

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Maškary

    No.: 206893

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:24

    dřevěný štoček, 7 x 8 cm

    Current price: 200 CZK (8 €)

    No.: 206895

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:26

    dřevěný štoček, 8,8 x 9,5 cm

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Monogramista RMK

    U jezera

    No.: 206896

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:28

    tiskový štoček linoryt, 18,8 x 12,5 cm

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Tři ženské akty

    No.: 206902

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:30

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. PD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Tančící nahé ženy

    No.: 206903

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:32

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt na polštáři

    No.: 206904

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:34

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 47,4 x 32,7 cm, sign. LD Monetti 87

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    No.: 206905

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:36

    kvaš, tuš, papír, 1990, 47,6 x 32,7 cm, sign. DU Monetti 90

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Tajemná žena

    No.: 208170

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:38

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Postava ženy

    No.: 208171

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:40

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1982, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Monetti 82, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zvlněný papír

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Steiner

    Muž v klobouku

    No.: 208392

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:42

    olej, plátno, 2002, 180 x 109 cm, sign. PD Josef Steiner 10.2. 2002,

    Current price: 500 CZK (20 €)