On-line auction

.

  • Frant. Tichý

    Firousi, básník iránského eposu

    No.: 243759

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:38

    olej, papír, 35 x 50 cm, sign. PD Frant. Tichý, v rozích patrné dírky po špendlících, při okraji a v rozích místy polámaný papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Vincenc Danihelka

    (1911-1970)

    Chlapec u koní

    No.: 243760

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:40

    sepie, papír, 20 x 31 cm, sign. PD F. V. Danihelka, nalepeno v papírové paspartě, na kresbě i paspartě patrné skvrny od vody,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    No.: 243763

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:42

    tisk, 1906, 32 x 28 cm, značeno PD v tisku MŠvabinský 1906, papír při pravém okraji mimo tisk natržen cca 2 cm, papír mírně zažloutlž, několik zahnědlých skvrn,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Hans Thoma

    (1839-1924)

    Sobotní odpoledne

    No.: 243849

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:44

    lithography, 1905, 41,3 x 59, 5 cm, signed na kameni PD TH 1905, slightly dirty paper at the edges,

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

  • Václav Zykmund?

    Hoří na obou koncích

    No.: 243914

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:46

    mixed media, pastel, paper, 29,5 x 19 cm, lower/right monogr. V. Z., rám, verso inscription, soiled, scratches on the frame,

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

  • Václav Zykmund?

    Libido

    No.: 243915

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:48

    mixed media, pastel, paper, 29,3 x 18,3 cm, lower/right monogr. V. Z., rám, verso inscription, soiled, scratches on the frame,

  • Václav Zykmund?

    Prsatá

    No.: 243916

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:50

  • Miroslav Houšť

    Mariánské lázně

    No.: 244277

    Auction price: 1.050 CZK (39 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:52

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Mir. Houšt, autorský tisk, papír na okraji jen nepatrně pokrčen, , the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists

    Current price: 1.050 CZK (39 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    V rukou

    No.: 244318

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:54

    lept, 1975, 17,7 x 9 cm, sign. LD Jaroslava Pešicová, , the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zlatý pták s korunou

    No.: 244513

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:56

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    No.: 244515

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 21:58

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Tři Afričané na lovu

    No.: 244517

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:00

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Karlův most

    No.: 244518

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:02

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pohled na kostel od vody

    No.: 244519

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:04

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Začátek zimy v horách

    No.: 244520

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:06

    olej, karton, 29,7 x 22 cm, rám, rám poškozen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Loďaři pod Karlovým mostem

    No.: 244523

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:08

    litografie, 1948, 48 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    No.: 244526

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:10

    suchá jehla, 8,5 x 10,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, LD skvrnka, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad z Jiráskova nábřeží (P.F. 1916!)

    No.: 244527

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:12

    litografie, 9 x 10 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad od Valdštejnské zahrady (P.F.1914!)

    No.: 244528

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:14

    litografie, 14 x 9,5 cm, PD značeno na kameni VIKTOR STRETTI, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    No.: 244530

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:16

    lept, 14,5 x 10,5 cm, PD Josef Vaic, rám, rám drobné oděrky, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Zima v Podkrkonoší

    No.: 244531

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:18

    litografie, 1986, 13 x 18,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1986, rám, č. 77/100,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    No.: 244533

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:20

    litografie, 33,5 x 40,5 cm, sign. PD M. Holý 43, pasparta, č. 32/300, mírně zažloutlý papír, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine A…

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    No.: 244534

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:22

    litografie, 31,5 x 41,2 cm, sign. PD M. Holý, pasparta, č. 120/200, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Ass…

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Hodiny

    No.: 244535

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:24

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Za oknem

    No.: 244536

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:26

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Věra Korunová

    (1921)

    Na Klárově

    No.: 244537

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:28

    litografie, 19 x 32 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 97/100, vzadu razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Vánoční Praha

    No.: 244539

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:30

    litografie, 1925, 41,5 x 29 cm, sign. PD Karel Dlabola, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    No.: 244540

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:32

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Růže

    No.: 244542

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:34

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kampa

    No.: 244620

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 22:36

    lithography, 1983, 40,5 x 30,2 cm, signed lower/right Karel Chaba 83, rám, no. 187/200, frame damaged, , the private study

    Current price: 4.000 CZK (149 €)