On-line auction

.

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    No.: 244544

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 14:53

    linoryt, 9,8 x 3,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    No.: 244545

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 14:54

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Knižní záložka

    No.: 244546

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 14:55

    linoryt, 18,2 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1933

    No.: 244547

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 14:56

    linoryt, 10,5 x 7,5 cm, LD značeno v desce EH, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris M. Málkové

    No.: 244548

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 14:57

    linoryt, 8,2 x 7,3 cm, LD a PD značeno v desce EH, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    No.: 244549

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 14:58

    bibliofilie, 1926, báseň a 2 linoryty EA Hruška, brož, pokrčený, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    No.: 244550

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 14:59

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Karel Zink mluví

    No.: 244551

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:00

    bibliofilie, napsal a linorytem vyzdobil EA Hruška, 1926, 130 výtisků, brož., při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Souhvězdí Berana

    No.: 244553

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:01

    lept, 21,8 x 13 cm, sign. DU P. Sukdolák, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris F. Kozák

    No.: 245496

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:02

    dřevoryt, 1925, 4,3 x 4,3 cm, PD značeno v desce K, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech G…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris M. Klicman

    No.: 245497

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:03

    dřevoryt, 1912, 10,8 x 8,2 cm, PD značeno v desce FK 12, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Cz…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jarmila Lukášová

    No.: 245498

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:04

    dřevoryt, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce F.K., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    No.: 245499

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:05

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    No.: 245500

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:06

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris Emanuel Křenek

    No.: 245501

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:07

    litografie, 1987, 6,5 x 6,9 cm, sign. PD Liesler 87, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 80 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Josef Liesler

    Exlibris J. Souverein

    No.: 245502

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:08

    litografie, 9,3 x 7 cm, sign. LD Liesler, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris F. Dvořáčkové

    No.: 245503

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:09

    dřevoryt, 1943, 12,3 x 9,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Láďa Novák

    Exlibris Máňa Syslová

    No.: 245504

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:10

    tisk, 1920, 8,2 x 6,1 cm, PN značeno v tisku Láďa Novák 1920, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Láďa Novák

    Exlibris Emil Šedivý

    No.: 245505

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:11

    tisk, 1921, 9,8 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 1921, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Láďa Novák

    Exlibris prof. Karel Kuchař

    No.: 245506

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:12

    tisk, 1928, 9,9 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 28, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Kniha Máši Bartošové

    No.: 245507

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:13

    dřevoryt, 12,8 x 8,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Jar. Hecht

    No.: 245508

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:14

    tisk, 1943, 9,2 x 6,2 cm, PD značeno v tisku V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Ant. Berger

    No.: 245509

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:15

    lept, 8,8 x 5,7 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Břetislav Peterka

    No.: 245510

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:16

    lept, 1943, 12,3 x 8,1 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Rob. F. Metzendorf

    No.: 245511

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:17

    lept, 1947, 9,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce V 47, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Dr. K. Procházka

    No.: 245512

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:18

    dřevoryt, 9,6 x 6 cm, LD značeno v desce J.V., lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris MUDr. Jitka Měřičková

    No.: 245513

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:19

    dřevoryt, 1950, 10 x 4,5 cm, vzadu razítko, při okraji lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    No.: 245514

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:20

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce J.V., vzadu razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Josef Měřička

    No.: 245515

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:21

    dřevoryt, 1948, 7,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    No.: 245516

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 15:22

    dřevoryt, 1936, 10,6 x 10,7 cm, PD značeno v desce JVáchal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 1.900 CZK (71 €)