On-line auction

.

    Architektonický motiv

    No.: 244105

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:21

    tuš, papír, 19. století, 38,5 x 26 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Krajina s hradem

    No.: 244106

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:22

    tuš, tužka, papír, 18. století, 15.5 x 20,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Světice

    No.: 244107

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:23

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Karlovy vary

    No.: 244108

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:24

    tuš, papír, 1939, 15 x 22 cm, sign LD L. Kuba, v rozích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Juraj Bartók

    Krajina s hradem

    No.: 244109

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:25

    olej, deska, 28 x 55 cm, sign. LD Barták, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Z hospody

    No.: 244110

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:26

    tempera, karton, 86,5 x 61 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Faltus

    Lokomotiva

    No.: 244111

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:27

    olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaroslav Kincl

    Chalupa

    No.: 244112

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:28

    olej, sololit, 55 x 70 cm, sign. PD Kincl, rám

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    No.: 244113

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:29

    olej, plátno, lepenka, 1984, 30 x 26 cm, sign. PD Klimentová, rám, vzadu popsáno autorem,

  • Eliška Konopiská

    Dívka z profilu

    No.: 244114

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:30

    kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Muzika at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Petr Kouba

    Múza

    No.: 244115

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:31

    tužka, papír, 1977, 62,4 x 45 cm, sign. vzadu P. Kouba 1977, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Kouba

    Ženský akt u moře

    No.: 244116

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:32

    olej, plátno, 1995, 95 x 80 cm, sign. PD P. Kouba 1995, rám

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Petr Kouba

    Božská koupel

    No.: 244117

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:33

    olej, plátno, 1995, 100 x 95 cm, sign. LD P. Kouba 1995, rám

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Krcal

    Plachetnice v přístavu

    No.: 244118

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:34

    kvaš, papír, 1958, 52,5 x 73 cm, sign. PD Jar. Krcal 58, rám,

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Jaroslav Krcal

    Pobřeží

    No.: 244119

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:35

    kvaš, papír, 1958, 39,8 x 57 cm, sign. PD Jar. Krcal 1958, rám, na rámu drobné oděrky,

  • Karel Kuniger

    (1909-?)

    Oslavenec

    No.: 244120

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:36

    olej, plátno, 1976, 65 x 85 cm, sign. LD, rám

  • Karel Kuniger

    (1909-?)

    Sedící žena

    No.: 244121

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:37

    olej, plátno, 60 x 46 cm, sign. PD, rám

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Otto Laube

    (1927)

    Zátiší se džbánem

    No.: 244122

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:38

    olej, plátno, 1976, 93 x 61 cm, sign. PD Laube 76, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Hallstatt

    No.: 244123

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:39

    tempera, papír, 39 x 57 cm, sign. LD Martinovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Daniel Meller

    Stádo

    No.: 244124

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:40

  • Jana Míčková

    Nádobí se umývalo ve škopíku a nechávalo se jen okapat, aby neutrpěla utěrka

    No.: 244125

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:41

    akvarel, tuš, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Moravská krajina

    No.: 244126

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:42

    akvarel, papír, 1944, 21 x 29,8 cm, sign. PD Zd. Mlčoch 44, pokrčený, při okrajích poškozený papír, the disciple of prof. K. Langer and K. Svolinsky, member of UVU, Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Na kraji vesnice

    No.: 244127

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:43

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky,

    Postavy

    No.: 244128

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:44

    kvaš, papír, 52,5 x 39,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky,

    Zátiší s ovocem

    No.: 244129

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:45

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky,

    Zástupy šílených

    No.: 244130

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:46

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

    Dům u silnice

    No.: 244131

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:47

    Zátiší s ovocem

    No.: 244132

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:48

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Kytice růží

    No.: 244133

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:49

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s jablky

    No.: 244134

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:50

    olej, karton, 36,5 x 48 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)