On-line auction

.

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Zajíc před terčem

    No.: 243333

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:00

    linořez, novější otisk z původní matrice, 9 x 8,5 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka vzniklý okolo roku 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, jako ilustrace ke knize Román zajícův, mírně zažloutlý papír, na papíru drobné nahnědlé skvrnky, , studied at The Secondar…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka

    No.: 243334

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:02

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Svatý František

    No.: 243335

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:04

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr

    No.: 243336

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:06

    tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Jansa

    Horské jezírko

    No.: 243337

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:08

    akvarel, papír, 42,5 x 34,7 cm, sign. DU Václav Jansa, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Rumcajs s kordem

    No.: 243338

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:10

    kresba na ultrafanu, 20 x 25 cm, kliprám, , the disciple of prof. V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, ASIFA and UVU

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lodě v zálivu

    No.: 243339

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:12

    olej, plátno, 16,6 x 24,2 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    No.: 243340

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:14

    olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zámek Červená Lhota

    No.: 243341

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:16

    olej, karton, 11,7 x 17,5 cm, sign. PD J. Dlabal, na spodním okraji na jednom místě nepatrně odřená malba, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad Lipnem

    No.: 243342

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:18

    olej, plátno, 11,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Dlabal, DU: Lipno, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Antické ruiny

    No.: 243343

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:20

    olej, karton, 15,9 x 26 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Siena

    No.: 243344

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:22

    olej, karton, 21,4 x 15,1 cm, sign. LD J. Dlabal, PD Siena, ohnuté rohy papíru, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Velkoměsto

    No.: 243345

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:24

    olej, papír, 21,6 x 11,5 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    No.: 243346

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:26

    olej, papír, 14 x 12 cm, sign. DU J. Dlabal, nepatrně odřená malba na levém dolním rohu, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    No.: 243347

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:28

    olej, plátno, 13 x 12,6 cm, sign. DU J. Dlabal, na pravém okraji lehce ušpiněno, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zátiší s jablky a vínem

    No.: 243348

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:30

    olej, plátno, 13,9 x 18,4 cm, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Adamír Macháček

    Rodina

    No.: 243349

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:32

    litografie, 27,6 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, lehce zažloutlý papír, místy papír nepatrně pokrčen (mimo tisku),

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Zamilovaní

    No.: 243350

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:34

    litografie, 27 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Láska

    No.: 243351

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:36

    litografie, 27,5 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír; papír místy nepatrně pokrčen, na horním okraji je nažloutlý proužek ( všechno mimo tisku),

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    No.: 243352

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:38

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Linhart Rudolf

    Rozkvetlá louka

    No.: 243353

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:40

    olej, papír, 1940, 32 x 41,5 cm, sign. LD R. Linhart, rám, vzadu ve výřezu R. Linhart 1940, rozklížený rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Bureš

    (1889)

    Jarní tání na potoce

    No.: 243354

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:42

    olej, plátno, 1942, 57 x 79 cm, sign. PD J. Bureš 19425, rám, rám poškozen,

  • Josef Bureš

    (1889)

    Před bouřkou

    No.: 243355

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:44

    olej, plátno, 33 x 49 cm, sign. PD J. Bureš, rám, neodborně restaurováno, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Kindl

    Chalupy na stráni

    No.: 243356

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:46

    olej, karton, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Kindl, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Křížek

    No.: 243357

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:48

    litografie, 20 x 13,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ve stáji

    No.: 243358

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:50

    litografie, 1943, 21 x 15,5 cm, značeno na kameni: Vojt Sedláček 1943, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Při sklizni

    No.: 243359

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:52

    litografie, 21 x 14 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně

    No.: 243360

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:54

    litografie, 18,5 x 15 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    No.: 243361

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:56

    litografie, 20 x 15,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka

    No.: 243362

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:58

    litografie, 20 x 14,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)