On-line auction

.

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    No.: 214455

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 04. 05. 2020 15:36

    photography, 1983, 43,7 x 54,7 cm, sign. back Jan Malý 1983, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary technical School of Graphics in Prague and at The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague , member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Fotografie starého Turecka

    No.: 214456

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 04. 05. 2020 15:37

    36x photograph , 7,7 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Krkonoše

    No.: 214457

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 04. 05. 2020 15:38

    bromostříbrná fotografie, 60. léta 20. století, 40 x 30 cm, při okrajích pokrčený, lehce roztžený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Robert Vano

    Karlův most

    No.: 214458

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 04. 05. 2020 15:39

    bromostříbrná emulze na ručním papíře, 2005, 20 x 35 cm, sign. PD RVano 2005, PD slepotiskové razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Petr Helbich

    Otec jde do nemocnice

    No.: 214460

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:00

    bromostříbrná fotografie, 1994, 19,5 x 14,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Křeslo

    No.: 214461

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:01

    bromostříbrná fotografie, 1994, 12,6 x 18 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Byt

    No.: 214462

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:02

    bromostříbrná fotografie, 1988, 14 x 18,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Smrk

    No.: 214463

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:03

    bromostříbrná fotografie, 24 x 17,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Kněhyňa

    No.: 214464

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:04

    bromostříbrná fotografie, 24 x 18,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Dobrož

    No.: 214465

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:05

    bromostříbrná fotografie, 24 x 17,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Skulptura

    No.: 214466

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:06

    bromostříbrná fotografie, 90. léta 20. století, 35 x 28,5 cm, při okraji lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Ladislav Postupa

    Řez

    No.: 214468

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:07

    bromostříbrná fotografie, 18,2 x 24 cm, vzadu razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Štěrba

    Motokros 2

    No.: 214469

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:08

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 29 x 39 cm, vzadu razítko autora, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Slavnost

    No.: 214470

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:09

    bromostříbrná fotografie, 70. léta 20. století, 32,5 x 29,5 cm, sign. vzadu Bartůšek, vzadu razítko autora, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Pěna

    No.: 214471

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:10

    bromostříbrná fotografie, 60. léta 20. století, 30 x 40 cm, při okrajích zvlněný, zašpiněný, lehce roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Pole

    No.: 214472

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:11

    bromostříbrná fotografie, 60. léta 20. století, 27 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Pražské zákoutí

    No.: 214473

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:12

    bromostříbrná fotografie, 90. léta 20. století, 37 x 28,5 cm, při okraji lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Ladislav Postupa

    Sen

    No.: 214474

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:13

    bromostříbrná fotografie, 1981, 30 x 40 cm, sign. vzadu L. Postupa, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Květ, plod

    No.: 215844

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:14

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Jan Otava, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zlatá Praha

    No.: 217496

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:15

    etching, 1974, 18 x 23,5 cm, sign. RD unreadable 74, author´s print, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Altmann

    Mostecká věž

    No.: 217505

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:16

    dřevořez, 1975, 12,5 x 13 cm, sign. PD Jiří Altmannn 75, rám, č. 28/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Tittelbach, Soucek and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Pohled na Hradčany

    No.: 217509

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:17

    akvatinta, 9 x 9,7 cm, sign. PD V. Rolín, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Samberger

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Řehoř

    Na Karlově mostě

    No.: 217510

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:18

    etching, 17 x 14 cm, signed RD J. Řehoř, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • V. Vayer

    Nové zámecké schody

    No.: 217512

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:19

    etching, 20 x 13,3 cm, signed RD Vayer, dirty and torn paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • V. Vayer

    Hradčany

    No.: 217513

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:20

    etching, 8 x 11,3 cm, signed RD Vayer, damaged paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • R. Kuhn

    Zlatá ulička

    No.: 217514

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:21

    etching, 8,7 x 10,7 cm, signed RD R. Kuhn, damaged paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Světla Hásková

    Na Karlově mostě

    No.: 217515

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:22

    litografie, 13,4 x 13 cm, sign. PD Hásková, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Zámecké schody

    No.: 217516

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:23

    lept, 25 x 35,3 cm, sign. PD K Gabriel, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kulec and S.A. Mako at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Šmejkal

    Zlatá ulička

    No.: 217519

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:24

    dřevoryt, 1974, 20,3 x 15,7 cm, sign. PD Šmejkal J. 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohunka Waageová

    No.: 217520

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 05. 2020 14:25

    lept, 1978, 19,5 x 30,8 cm, sign. DU B. Waageová 1978, při okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)