On-line auction

.

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jú a Hele

    No.: 236293

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:28

    mixed media,mareker, pastel, paper, 20 x 30 cm, signed on reverse St. Holý, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

  • Eva Fajčíková

    Kosti, šlachy, krev

    No.: 246082

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:29

    akvarel na plátně, 2016, 50 x 60 cm, vzadu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Konvolut kreseb

    No.: 236294

    Auction price: 10.000 CZK (371 €)

    6 x mixed media, fix, pastel, paper, 31 x 65 cm, sign. 5x on reverse St. Holý, one drawing torn, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 10.000 CZK (371 €)

  • Petra Navrátilová

    Úplněk

    No.: 246083

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:30

    olej a sprej na papíře, 2016, 69 x 100 cm, vzadu

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na Sázavě

    No.: 236360

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    oil on carton, 41 x 59,5 cm, signed lower/left Hrdinka, rám, verso inscription, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

  • Alena Beldová

    Kmeny

    No.: 246084

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:31

    olej na plátně, 2018, 60 x 75 cm, PD

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina u Okoře

    No.: 236419

    acrylic on canvas, 126,5 x 134,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Tomáš Čížek

    Hloubka

    No.: 246085

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:32

    olej na plátně, 2018, 100 x 70 cm, PD

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Konvolut grafik

    No.: 236462

    4 x dry point, 1988, 20 x 17,5 cm, all signed V. Tesař 88, total print of 50 prints, volume contains graphics 1) Last Witness No. 13/50, 2) Temptation No. 12/50, 3) Weakness No. 18/50, 4) Last Wish No. 16/50, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy…

  • Tomáš Čížek

    Tíha

    No.: 246086

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:33

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    No.: 236960

    Auction price: 2.200 CZK (82 €)

    oil on carton, 1930, 70 x 56 cm, signed lower/right B. Ullrych 1930,

    Current price: 2.200 CZK (82 €)

  • Eliška Fialová

    Medailonek se stužkou

    No.: 246087

    Auction price: 1.250 CZK (47 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:34

    olej na plátně, 30 x 30 cm, vzadu

    Current price: 1.250 CZK (47 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    No.: 239569

    Auction price: 5.500 CZK (204 €)

    tužka, papír, 4 x 6,3 cm, rám, na rámu drobná poškození, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 5.500 CZK (204 €)

  • Jirka Houska

    Les

    No.: 246088

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:35

    olej na plátně, 2017, 18 x 20 cm, LD

  • Bohumil Ullrych

    Jihočeská krajina

    No.: 240014

    Auction price: 25.000 CZK (926 €)

    olej, plátno, 1923, 92 x 118,5 cm, sign. PD BUllrych, rám,

    Current price: 25.000 CZK (926 €)

  • Rosemary Bird

    Obřad země

    No.: 241116

    Auction price: 8.800 CZK (326 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:36

    Current price: 8.800 CZK (326 €)

  • Jiří Mocek

    Na útěku

    No.: 246089

    Auction price: 6.000 CZK (223 €)

    olej na plátně, 2015, 27 x 25 cm, vzadu

    Current price: 6.000 CZK (223 €)

  • Středoevropský malíř 2. poloviny 17. století

    Portrét muže držícího tabatěrku

    No.: 241159

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:37

    olej, plátno, 79 x 63,5 cm, rám, silně poškozená malba, mírně pokozený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • David Pešat

    Slepice

    No.: 246090

    Auction price: 49.000 CZK (1.815 €)

    olej na plátně, 2015, 150 x 130 cm, vzadu

    Current price: 49.000 CZK (1.815 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlava černocha

    No.: 241213

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:38

    litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, , the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech …

  • Klára Sedlo

    Marshmallow na zdi V.

    No.: 246091

    olej na plátně, 30 x 30 cm, PD

  • Jiří Ptáček

    Břeh

    No.: 241223

    Auction price: 6.400 CZK (238 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:39

    olej, sololit, 69 x 58 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 6.400 CZK (238 €)

  • Pavel Šmíd

    Květ

    No.: 246092

    Auction price: 9.000 CZK (334 €)

    olej na plátně, 2016, 90 x 70 cm, vzadu

    Current price: 9.000 CZK (334 €)

  • Gustav Bauer

    (1874-1933)

    Roubenka u rybníčka

    No.: 241309

    Auction price: 15.000 CZK (556 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:40

    olej, karton, 1909, 68 x 87 cm, sign. PD Gustav Bauer 1909, rám,

    Current price: 15.000 CZK (556 €)

  • Bedřiška Uždilová

    Na sadě

    No.: 246093

    olej na plátně, 2018, 40 x 50 cm, vzadu, v rámu

  • Franz Obermüller

    (1869-1917)

    Mnich

    No.: 241328

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:41

    olej, plátno, 54,5 x 66,5 cm, sign. PN F. Obermüller, rám, malba zkrakelována, rám poškozen. Autor byl známý rakouský portrétista přelomu 19 a 20 století. Působil v jižním Tyrolsku a poté ve Vídni. Mezi soudobými sběrateli byly velmi populární jeho portréty Židů a rabínů. ,

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

  • Izabela Wallo

    Afrika

    No.: 246094

    Auction price: 4.900 CZK (182 €)

    olej na plátně, 2019, 120 x 160 cm, PD

    Current price: 4.900 CZK (182 €)

  • Oldřich Tlustoš

    Černý kůň

    No.: 246095

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:42

    olej na plátně , 1989, 55 x 55 cm, PD

  • Ladislav Klusáček

    Jazzboat

    No.: 241370

    kombinovaná technika, karton, 1986, 52 x 33,4 cm, sign. LH Klusáček 86, rám, na rámu drobné oděrky, , disciple of Prof. F. Jiroudek at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Jan Dvořák

    Kytička ve váze

    No.: 246096

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 03. 09. 2020 18:43

    olej na překližce, 2016, 37 x 39 cm, PD

    Current price: 900 CZK (34 €)