• Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Západ slunce nad Drahovským rybníkem

    Položka č.: 250205

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:08

    akvarelový pastel, papír, 1978, 31 x 42,5 cm, sign. PD M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1903-1999)

    Hřídelecká Horka

    Položka č.: 250206

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:09

    akvarelový pastel, papír, 1988, 33 x 45 cm, sign. PD M. M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní

  • František Hodonský

    Paprsek

    Položka č.: 250207

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:10

    litografie, 1993, 47,5 x 31,8 cm, sign. PD Hodonský 93, 47/70, nepatrně ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1957)

    Podzim

    Položka č.: 250208

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:11

    tempera, běloba, papír, 50 x 66 cm, sign. PD J. Holeček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Dům ve Slatině

    Položka č.: 250209

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:12

    akvarelový pastel, papír, 21 x 30 cm, sign. PD M. Holý, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Položka č.: 250210

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:13

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Vypravěči vtipů

    Položka č.: 250211

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:14

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ivo Holý

    Dirigent

    Položka č.: 250212

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:15

    litografie, 1967, 26 x 13,8 cm, sign. PD Holý Ivo 67, autorský tisk, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ivo Holý

    Padlý pták

    Položka č.: 250213

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:16

    litografie, 1970, 36 x 29 cm, sign. PD Holý 70, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hoplíček

    (1890-1946)

    Oráč

    Položka č.: 250214

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:17

    litografie, 43 x 59 cm, sign. PD FrantHoplíček, rám, Vlevo dole razítko Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně svým členům 1933, žák prof. Bukovce a Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVUM v Hodoníně, spoluzakladatel Klubu přátel umění v Olomouci

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vojtěch Horálek

    (1983)

    Kolonie I

    Položka č.: 250215

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:18

    olej, plátno, 95 x 150 cm

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 250216

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:19

    akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign PD M. Houra 80, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Cesty

    Položka č.: 250217

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:20

    linoryt, 1985, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD M. Houra 85, č. 2/12, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hudci

    Položka č.: 250218

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:21

    dřevoryt, 28,5 x 26,5 cm, sign. PD M. Houra 84, č. 9/20, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miroslav Houšť

    Mariánské Lázně

    Položka č.: 250219

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:22

    litografie, 26,6 x 21,2 cm, sign. PD Mir. Houšť, 49/90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Hroch

    (1907-1966)

    Ležící akt

    Položka č.: 250220

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:23

    tužka, papír, 1969, 21 x 29,7 cm, sign. PD Hroch 69, na papíře skvrny, žák F. Engelmüllera, poté O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Rty

    Položka č.: 250222

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:26

    suchá jehla, 1987, 18,5 x 12,5 cm, sign. DU Karel Chaba 87, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kostelík

    Položka č.: 250223

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:27

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marie Chadimová - Martinová

    (1922-1987)

    Portrét dívky

    Položka č.: 250224

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:28

    linoryt, 1974, 28,8 x 23 cm, sign. PD M. Martinová 74, 143/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Chaloupka

    (1889-1969)

    Položka č.: 250225

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:29

  • M. Chládek

    Jezero

    Položka č.: 250226

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:30

    kamenoryt, 1963, 36 x 34,5 cm, sign. PD M. Chládek 63, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Profil

    Položka č.: 250227

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:31

    lept, 1997, 15.7 x 10,1 cm, sign. PD istler 97, aut.tisk 10/20, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Postava

    Položka č.: 250228

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:32

    lept, 1992, 13,5 x 9 cm, sign. PD istler 92, č. 93/120, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ota Janeček

    Kosatec

    Položka č.: 250229

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:33

    akvarel, pastel, papír, 31 x 19,5 cm, sign. DU Janeček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Ota Janeček

    Květina

    Položka č.: 250230

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:34

    suchá jehla, 1947, 24,5 x 18 cm, sign. DU Janeček 47, na listu originální kresba s podpisem Oty Janečka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Ráj

    Položka č.: 250231

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:35

  • Ota Janeček

    Objekt (PF 1969)

    Položka č.: 250232

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:36

    lept, mezzotinta, 1968, 14,6 x 10,3 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ota Janeček

    Studie aktu

    Položka č.: 250233

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:37

  • James Janíček

    Torza

    Položka č.: 250234

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:38

    litografie, 1984, 48,9 x 37,9 cm, sign. DU Janíček 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

  • James Janíček

    Hlavy

    Položka č.: 250235

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:39