On-line auction

.

  • Vladimír Komárek

    Houslista

    No.: 241858

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:58

    dřevoryt, 19,8 x 9 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/100, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Spící muž

    No.: 241859

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:00

    suchá jehla, 12 x 11,5 cm, sign. PD V. Komárek , č. 19/20, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Topoly

    No.: 241860

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:02

    suchá jehla, 18,5 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Housle

    No.: 241861

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:04

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka (II.)

    No.: 241888

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:06

    litografie, 19,3 x 28,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 40/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Hamletův zámek Elsinor

    No.: 241889

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:08

    litografie, 17,9 x 25,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvojice

    No.: 241923

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:10

    reliéf, patinovaná sádra, 35,5 x 27 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Husovo "Běda!" - studie

    No.: 241925

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:12

    patinovaná sádra, 1934, v. 32 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Národní pokladnice

    Replika "Trihaléř z roku 1953"

    No.: 242291

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:14

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika "Keltský statér"

    No.: 242299

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:16

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika " Desetidukát Matyáše Habsburského"

    No.: 242300

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:18

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Rath Heine

    (1873-1923)

    Vlna

    No.: 242357

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:20

    dřevoryt, 20,8 x 29,2 cm, značeno PD HR, zažloutlý papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • A. Václav Mašek

    Práce na polích

    No.: 242396

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:22

    tuš, tužka, papír, 29,5 x 45 cm, ušpiněný papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Klas, časopis mladých (návrh obálky)

    No.: 242405

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:24

    lavírovaná tuš, pastelky, papír, 25,8 x 18,5 cm, lehce zašlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    V jeskyni

    No.: 242406

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:26

    lavírovaná tuš, papír, 20 x 15,1 cm, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír lehce ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Továrna

    No.: 242409

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:28

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 18,5 cm, lehce zašlý papír, spodní okraj papíru utržen, nezasahuje však do malby,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Továrna

    No.: 242410

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:30

    lavírovaná tuš, papír, 22,2 x 16,1 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.

    No.: 242411

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:32

    mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Mansfield

    No.: 242412

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:34

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • C. E. Wagstaff

    Lord Clarendon

    No.: 242413

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:36

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrnaod vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Sir W. Herschell

    No.: 242414

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:38

    mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Sir Richard Arkwright

    No.: 242415

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:40

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • C. Cook

    Professor Wheatstone

    No.: 242416

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:42

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. Cook form a Photograph by Kilburn, při levém okraji zahnědlé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Sir Thomas Munro

    No.: 242417

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:44

    mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • B. Holl

    John Knox

    No.: 242418

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:46

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by B. Holl from a Picture in the Possesion of Lord Somerville, při okraji mimo tisk místy nepatrně zašpiněno, ohnutý pravý horní roh,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Sir William Jones

    No.: 242420

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:48

    mědirytina, 12,7 x 10,6 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite form the Picture in the Hall of University Oxford, mírně zažloutlý papír, spodní okraj papíru zašedlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Chathan

    No.: 242421

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:50

    mědirytina, 12,6 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from a Print by Fisher after a picture by Bromopton, horní okraj papíru lehce ušpiněn, v levém spodním rohu skvrna od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Rostliny (PF 1966)

    No.: 242695

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:52

    litografie, 1965, 6 x 10 cm, sign DU ,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Tiskař (PF 1944)

    No.: 242696

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:54

    litografie, 1943, 9,5 x 9 cm, papír uprostřed (mimo tisk) přeložen,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Starej a novej rok (PF 1938)

    No.: 242697

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:56

    lept, akvatinta, 1937, 12,5 x 9 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)