On-line auction

.

  • Petr Helbich

    Kolín - Veltruby

    No.: 242251

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 19:57

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Cestou do Květnice

    No.: 242252

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 19:58

    bromostříbrná fotografie, 1996, 17,9 x 13,7 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Polom 2011

    No.: 242253

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 19:59

    bromostříbrná fotografie, 2011, 23,8 x 17,7 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    Na schodech

    No.: 242254

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:00

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    No.: 242255

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:01

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt II.

    No.: 242256

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:02

    bromostříbrná fotografie, 24,2 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt IV.

    No.: 242257

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:03

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt V.

    No.: 242258

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:04