Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Belveder

    Položka č.: 250771

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:25

    dřevoryt, 1926, 9 x 14,5 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Laška

    (1907-1983)

    Pekelník

    Položka č.: 250773

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:26

    dřevoryt, 1944, 7,4 x 9,2 cm, sign. PD Laška 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klír

    (1896-1959)

    Posmrtná maska Friedricha Nietzsche

    Položka č.: 250782

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:27

    dřevoryt, 18,2 x 11,7 cm, sign. PD Svatopluk Klír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dítěte a A. Hofbauera

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Jahody

    Položka č.: 250785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:28

    mědirytina, 7,8 x 9,2 cm, sign. LN C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Kentaur

    Položka č.: 250786

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:29

    dřevoryt, 14,8 x 10,7 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Medek

    Růže ve váze

    Položka č.: 250787

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:30

    linoryt, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD Medek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Přístav

    Položka č.: 250789

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:31

    litografie, 1963, 15,3 x 21,3 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Zátiší s brýlimi

    Položka č.: 250793

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:32

    dřevoryt, 1974, 7,9 x 14,7 cm, sign. DU VKomárek 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Moje kniha

    Položka č.: 250794

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:33

    dřevoryt, 16,7 x 11,2 cm, sign. PD F. Duša, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Rybář

    Položka č.: 250795

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:34

    litografie, 12,7 x 21,3 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Sklizeň

    Položka č.: 250796

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:35

    litografie, 14,6 x 20,8 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Práce na poli

    Položka č.: 250797

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:36

    litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Tři chaloupky s větrníkem

    Položka č.: 250798

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:37

    litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Vězeň

    Položka č.: 250799

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:38

    suchá jehla, 19,9 x 14,2 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Vlastní podobizna Aetatis Suae LXXXV

    Položka č.: 250800

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 03. 2021 15:39

    litografie, 1958, 18,5 x 12,9 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v …

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Rodina

    Položka č.: 250802

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:00

    suchá jehla, 1969, 10,7 x 17,7 cm, sign. PD J. Kasal 69, č. 24/52, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Antický výjev

    Položka č.: 250804

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:01

    dřevoryt, 5,6 x 11,3 cm, sign. PD Jaška Jiří, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Krajina

    Položka č.: 250805

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:02

    litografie, 1957, 14,2 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Vesnice

    Položka č.: 250806

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:03

    litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Dva stromy

    Položka č.: 250807

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:04

    litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    T.G.Masaryk

    Položka č.: 250808

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:05

    lept, 13,1 x 9,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Novák

    Kompozice

    Položka č.: 250812

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:06

    litografie, 1967, 23,3 x 12 cm, sign. PD JarNov 67, č. 19/20, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šimek

    Krajina

    Položka č.: 250816

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:07

    akvatinta, 1975, 10,2 x 21,7 cm, sign. PD Jiří Šimek 75, autorský tisk č. 71/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Fontána

    Položka č.: 250817

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:08

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Galantní scéna

    Položka č.: 250818

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:09

    litografie, 1975, 13,5 x 20,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, č. 152/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    Položka č.: 250822

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:10

    dřevoryt, 1974, 11,6 x 11,5 cm, sign. PD VKomárek 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934)

    Vysoký Chlumec

    Položka č.: 250825

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:11

    litografie, 1975, 7,3 x 18,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kostel

    Položka č.: 250828

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:12

    kolorovaná litografie, 9 x 13 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Lesní cestička

    Položka č.: 250829

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:13

    dřevoryt, 1946, 15,2 x 9,9 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pař…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ex Libris Franta Koudelka

    Položka č.: 250831

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 03. 2021 14:14

    dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook