On-line auction

.

  • Karel Oberthor

    Voják

    No.: 242458

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:48

    litografie, 1958, 9,4 x 7,1 cm, sign. LD K. Oberthor 58, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vesnička

    No.: 242459

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:50

    dřevoryt, 12,1 x 18,8 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Otakar Štáfl

    (1884-1945)

    Zimní motiv z Vysokých tater

    No.: 242460

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:52

    dřevoryt, 16,4 x 12,6 cm, I. příloha "Krásy Slovenska", mírně zažloutlý papír, papír na okrajích lehce pokrčen (mimo tisk), na levém okraji nažloutlé skvrnky, , studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Ulička mezi domy

    No.: 242461

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:54

    dřevoryt, 1830, 18,1 x 12 cm, značeno PD, mírně zažloutlý papír, nahoře a na levém okraji jsou na papíru žluté svrnky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Vítání slunce (Exl JK)

    No.: 242462

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:56

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    No.: 242463

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 19:58

    ocelorytina, 5 x 3,5 cm, sign. PD jakubovski,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Postava muže

    No.: 242464

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:00

    dřevoryt, 5 x 3,3 cm, sign. PD Tesař, č. 89/200, vydala Lyra Pragensis, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    No.: 242465

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:02

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Kozoroh

    No.: 242466

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:04

    ocelorytina, 8,1 x 8 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Šindelář

    Portrét Josefa Potera, parte

    No.: 242467

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:06

    tisk, 2004, 20 x 13 cm, sign. PD Šindelář, č. 12/180,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Draci z knih Leopoldy Bílkovské

    No.: 242468

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:08

    litografie, 10 x 10 cm, sign. PD F. Bílkovský, , the private study at the atelier of A. V. Slavicek, the member of SVU Ales, Blok and The Club of the collectors and friends of ex libris

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Rembrandt Harmensz van Rijin

    No.: 242469

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:10

    litografie, 8 x 8 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    V pohádkovým lese

    No.: 242470

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:12

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • P. Míšek

    Pražský kohout

    No.: 242471

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:14

    litografie, 15 x 6,5 cm, značeno PD P. Míšek,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Svojanov a Rychnov

    No.: 242472

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:16

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Muži u portrétu

    No.: 242473

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:18

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Milan Sokol

    Kostelní věže

    No.: 242474

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:20

    dřevoryt, 1986, 17,7 x 8,5 cm, značeno pod grafikou: Autor: Akad. Maliar Milan Sokol, příloha k oslavám "30 rokov Stredoslovenskej Galérie),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Křest v Jordánu

    No.: 242475

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:22

    litografie, 1941, 29 x 19,2 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, , the disciple of Prof. J. Obrovsky at the Academy of Fine Artists in Prague, member of JUV

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Leo Horst

    Před domem

    No.: 242476

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:24

    lept, 11 x 13,2 cm, sign. PD Leo Horst,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    Souboj s medvědem

    No.: 242477

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:26

    dřevoryt, 8,2 x 6,8 cm, značeno DUEmil Pacovský: Z výzdoby knihy Sládkovičovy "Detvan" (Pův. dřevoryt), mírnězažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Emil Pitter

    (1887-1943)

    Zápas

    No.: 242478

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:28

    dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Jezdec

    No.: 242479

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:30

    litografie, 13,2 x 12 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Jiříkovo vidění

    No.: 242480

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:32

    dřevoryt, 20,2 x 11,3 cm, pod grafikou vytištěno. K. Svolinský, frontispice pro Jiříkovo vidění, vydal V. Čechák, Příloha Bibliofila XIII., Vytiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Acade…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1979)

    Žena v šátku

    No.: 242481

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:34

    litografie, 23,6 x 12,5 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích zašpiněný papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hakl

    Karlovarský motiv

    No.: 242482

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:36

    serigrafie, 1978, 24,5 x 14,3 cm, sign. PD Hakl 78, č. 95/100, papír na levém okraji (mimo tisk) natržen 1cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242483

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:38

    barevný lept, akvatinta, 20,7 x 25,2 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Na Kampě

    No.: 242484

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:40

    barevná akvatina, 24,5 x 19,6 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Staroměstská mostecká věž

    No.: 242485

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:42

    barevná akvatina, 23,1 x 14,9 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    U Týnského chármu

    No.: 242486

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:44

    barevná akvatinta, mezzotinta, 23 x 15 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    No.: 240161

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:46

    tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998,

    Current price: 50 CZK (2 €)