On-line auction

.

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Italské městečko

    No.: 225947

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:20

    akvatinta, 27,2 x 21,8 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Přístav v Benátkách

    No.: 225948

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:21

    lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Nábřeží u Notre Dame s dělníkem

    No.: 225959

    Auction price: 8.500 CZK (340 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:22

    akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Zakončení zpěvu a stepu J. Korna

    No.: 226035

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:23

    olej, ruční papír, 1990, 39,1 x 27 cm, vzadu popsáno, na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Múza

    No.: 226140

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:24

  • Cyril Bouda

    Vltava od Baby

    No.: 226143

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:25

    lept, 6,5 x 18,6 cm, sign. PD Cyril Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967

    No.: 226147

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:26

    litografie, 9,8 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967 František Kozák

    No.: 226148

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:27

    litografie, 9,6 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Brada

    Jestřáb

    No.: 226151

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:28

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Bružeňák

    PF 76 Mirko Riedl

    No.: 226154

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:29

    litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Satyr

    No.: 226162

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:30

    litografie, 32,5 x 24,8 cm, sign. LD Olga Čechová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Trasa, The Acad…

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Čumpelík

    (1895-1965)

    Zasněná dívka

    No.: 226168

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:31

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD Čumpelík, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dřevaři

    No.: 226196

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:32

    lept, 34,3 x 27,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 63/80, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associati…

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Žena s květinami

    No.: 226197

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:33

    linoryt, 37,2 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cze…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Tři Grácie

    No.: 226198

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:34

    linoryt, 14,5 x 36 cm, sign. PD Petr Dillinger, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka s dítětem

    No.: 226199

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:35

    linoryt, 23,2 x 39,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, S…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Orest Dubay

    (1919-2005)

    No.: 226214

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:36

    linořez, 1970, 9,4 x 9,4 cm, sign. LD Orest Dubay 1970, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Mudroch, M. Benka and M. Schurmann at The Technical University in Bratislava, member of The Group of Fine Artists of the August 29th, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Filipi?

    Staroměstský orloj

    No.: 226231

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:37

    lept, 22,8 x 17 cm, sign. PD Jan Filipi?, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    In memoriam Josefa Svobody

    No.: 226234

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:38

    dřevořez, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Stráž

    No.: 226235

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:39

    dřevoryt, 1955, 22,2 x 15,1 cm, sign. PD M. Florian, č. 68/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kruhy

    No.: 229148

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:40

    olej, kombinovaná technika, papír, 14 x 17,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229149

    Auction price: 850 CZK (34 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:41

    olej, kombinovaná technika, papír, 13,8 x 10 cm, sign. PD Graff, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 850 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229150

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:42

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Pieta

    No.: 229151

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:43

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    No.: 229152

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:44

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    No.: 229153

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:45

    uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    No.: 229154

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:46

    tuš, papír, 1966, 37,7 x 47,2 cm, sign. PD Graff 66, poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    No.: 229155

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:47

    tuš, tužka, pastelky, papír, 1969, 33,5 x 39 cm, sign. PD Graff 69, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    No.: 229156

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:48

    tuš, akvarel, pastelky, papír, 1967, 33 x 42,5 cm, sign. PD Graff 67, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    No.: 230091

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:49

    aquatint, 34 x 28 cm, signed lower/right Jar. Stretti - Zamponi, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (160 €)