On-line auction

.

    Dívka s ptáčkem (PF)

    No.: 242759

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:06

    litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír, nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Gerard Gaudaen

    (1927-2003)

    Nůžky (PF 1963)

    No.: 242760

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:08

    dřevoryt, 1962, 16,3 x 22,5 cm, uprostřed přeloženo jako přání,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Gerard Gaudaen

    (1927-2003)

    Loď (PF 1962)

    No.: 242761

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:10

    dřevoryt, 1961, 11,6 x 16,2 cm, papír uporstřed přeložen (mimo tisk),

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    500 let knihtisku (P.F.1968)

    No.: 242762

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:12

    barevný dřevoryt, 1967, 14 x 10,5 cm, sign. DU Knobloch, papír uporstřed přeložen (mimo tisk), , the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Klaun a děvčátko (PF 1938)

    No.: 242763

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:14

    litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Kluk a dívka (PF )

    No.: 242764

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:16

    litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Holoubek (PF 1941)

    No.: 242765

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:18

    barevný dřevoryt, 16,7 x 11,2 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen (mimo tisk); na pravé straně papíru je vytištěna grafika, nalevo text,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vlodek

    Naleziště (PF 1951)

    No.: 242766

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:20

    dřevoryt, 1950, 15,7 x 15,3 cm, monogr. PD L. V. , papír uprostřed v tisku přeložen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Na saních (PF 1940)

    No.: 242767

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:22

    litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM Hodonin

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    No.: 242789

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:24

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dáma (P.F. 1978)

    No.: 242856

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:26

    litografie, 1977, 15 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, při okrají nepatrně pomuchláno, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, con…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Karlův most

    No.: 242857

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:28

    litografie, 18,5 x 12 cm, sign. PD B. S. Urban, Du věnování autora, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member an…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (PF 1961)

    No.: 242861

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:30

    litografie, akvarel, 1960, 15 x 22 cm, sign. PD AMoravec, rám, LD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, membe…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Weltzar

    No.: 242896

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:32

    litografie, 7 x 20,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 63/65, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Peter Šobr

    Český Krumlov

    No.: 242897

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:34

    akvatinta, 2002, 9,8 x 8 cm, sign. PD Šobr 2002, č. 36/90,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Útok tygra

    No.: 242898

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:36

    dřevoryt, 7,8 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Arna Juračková

    Černohorský dvůr

    No.: 242899

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:38

    kolorovaná serigrafie, 2005, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2005, č. 161/200,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Arna Juračková

    Dvůr Selkov

    No.: 242900

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:40

    kolorovaná serigrafie, 2006, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2006, č. 143/200,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Lokomotiva

    No.: 242901

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:42

    litografie, 1987, 13,5 x 24,5 cm, sign. PD Šindelář 87, č. 109/180, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pohled na Říp

    No.: 242902

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:44

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD Jaroslav Šváb , pozvánka 65 let ART 24, Tábor, 1989, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Strom

    No.: 242903

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:46

    linoryt, 1986, 22 x 15,2 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 86, č. 28/120, poděkování k 80. narozeninám J. Švába , , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sběr plodů

    No.: 242904

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:48

    olej, plátno, 19,9 x 25,6 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání nohou v řece

    No.: 242905

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:50

    olej, karton, 1940, 19,5 x 23,7 cm, sign. PD B. Ullrych 40, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zvíře za úplňku

    No.: 242906

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:52

    olej, plátno, 19,8 x 15,3 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u lesa

    No.: 242907

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:54

    olej, karton, 25 x 19,7 cm, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena pod stromem

    No.: 242908

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:56

    olej, plátno, 1934, 15,3 x 12 cm, sign. LD B. Ullrych 34, při okrajích roztřepené plátno, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek na louce

    No.: 242909

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:58

    olej, plátno, karton, 20,4 x 25 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích roztřepené plátno, ,

  • Bohumil Ullrych

    Žena s dítětem

    No.: 242910

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 22:00

    olej, plátno, karton, 24 x 19,8 cm, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na zahrádce

    No.: 242911

    Planned termination: 05. 03. 2020 22:02

    olej, plátno, 1935, 26,8 x 20,3 cm, sign. PD B. Ullrych 35, vzadu popsáno autorem, při okrajích roztřepené plátno, ,

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    No.: 242912

    Planned termination: 05. 03. 2020 22:04

    olej, plátno, karton, 21,8 x 17,5 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích roztřepené plátno, ,