• Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    Položka č.: 245448

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:51

    litografie, 33,8 x 55,3 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, zadní strana potištěna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    Položka č.: 245449

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:52

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    Položka č.: 245450

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:53

    litografie, 33,8 x 55,5 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, na několika místech podlepeno, zadní strana potištěna, antiqari.at Radhošťská

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    Položka č.: 245451

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:54

    litografie, 33,8 x 55,6 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, na několika místech podlepeno, zadní strana potištěna, antiqari.at Radhošťská

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    Položka č.: 245855

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:55

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Nacovský

    Město na pobřeží

    Položka č.: 245856

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:56

    olej, karton, 44,5 x 36 cm, sign. PD Nacovský, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 245857

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:57

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Holub

    Břízky

    Položka č.: 245858

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:58

    kvaš, papír, 32 x 25 cm, sign. PD Holub, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jana Reinerová

    Loreta

    Položka č.: 245859

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:59

    olej, plátno, 17 x 22,8 cm, sign. PD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 7.500 CZK (278 €)

  • Aranka Červená

    (1950)

    Položka č.: 245860

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:00

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena u dveří

    Položka č.: 245861

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:01

    akvarel, tuš, papír, 1937, 24 x 18,4 cm, sign. PD B. Ullrych 37, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Kopáči

    Položka č.: 245862

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:02

    akvarel, papír, 28,5 x 24,7 cm, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena při práci

    Položka č.: 245863

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:03

    olej, akvarel, papír, 1929, 27 x 21,3 cm, sign. PD B. Ullrych 29, vzadu kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Milenci u vody

    Položka č.: 245864

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:04

    olej, akvarel, tuš, papír, 1936, 22 x 29,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na vsi

    Položka č.: 245865

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:05

    akvarel, papír, 25,7 x 20,8 cm, při okrajích lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na dvorku

    Položka č.: 245866

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:06

    akvarel, papír, 1944, 22,2 x 28,8 cm, sign. LD B. Ullrych 44, při horním a levém okraji lehce natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s nůší

    Položka č.: 245867

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:07

    tužka, akvarel, papír, 18,8 x 14 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy a muž v trávě

    Položka č.: 245868

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:08

    tužka, akvarel, papír, 1934, 29,6 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 34, vzadu geometrické nárysy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • K. Novák

    První sníh

    Položka č.: 245869

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:09

    olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Josef Liesler

    Postel

    Položka č.: 245870

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:10

    litografie, 1971, 22 x 32,6 cm, sign. PD Liesler 70, č. 22/80, mírně zažloutlý papír, při pravém okraji zažloutlá skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Gejša s mečem

    Položka č.: 245871

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:11

    japonský dřevořez, 35 x 24,5 cm, papír mírně pomuchlán, levý horní roh poškozen, v levém spodním rohu dvě dírky, přichyceno ke kartonu, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Odpočinek

    Položka č.: 245872

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:12

    japonský dřevořez, 35 x 25,7 cm, papír mírně pomuchlán, levý horní roh poškozen, přichyceno ke kartonu, antiqari.at Radhošťská

  • Kunisada Utagawa III.

    (1848-1920)

    Samuraj a maska

    Položka č.: 245873

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:13

    japonský dřevořez, 35 x 23,3 cm, papír mírně pomuchlán, přichyceno ke kartonu, antiqari.at Radhošťská

  • Morikawa Chikashige

    (1850-1890)

    Hodina kreslení

    Položka č.: 245874

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:14

    japonský dřevořez, 35,3 x 23 cm, papír pomuchlán,restaurováno, přichyceno ke kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Stromy u cesty

    Položka č.: 245875

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:15

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Já se tam vrátím

    Položka č.: 245876

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:16

    litografie, 30 x 44 cm, sign. PD Otto Stritzko, rám, na papíře mimo tisk zahnědlé skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Karel Svolinský

    Strach

    Položka č.: 245877

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:17

    barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spolu

    Položka č.: 245878

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:18

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spletená těla

    Položka č.: 245879

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:19

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 245880

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:20

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010 , antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)