On-line auction

.

    Seewesen (lodní části)

    No.: 237143

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:16

    mědirytina, 25 x 32,5 cm, na papíru drobné žluté flíčky, na pravém okraji natržen papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Pražská hrad z Lávky

    No.: 237148

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:18

    lept, 29,5 x 37,5 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, papír zašpiněn a při levém okraji cca 1 cm natržen - nezasahuje do tisku,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zur Geschichte der Costüme

    No.: 237160

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:20

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    No.: 221750

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:22

    linoryt, 1962, 28,3 x 37,3 cm, sign. PD L. Stejskal 62, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of F…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    No.: 221751

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:24

    pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine …

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    V podhůří

    No.: 221752

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:26

    lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Cesta do vesnice

    No.: 221806

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:28

    tužka, papír, 41,8 x 52,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Klečící žena

    No.: 221890

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:30

    kvaš, tuš, papír, 1982, 20,8 x 29,5 cm, sign. LD Monetti 82, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zvlněný papír

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    No.: 221891

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:32

    lavírovaná kresba tuší, 1974, 39 x 24 cm, sign. LD Monetti 74, při okrajích poškozený papír

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Milenci v objetí

    No.: 221892

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:34

    lavírovaná kresba tuší, 34,3 x 28,7 cm, sign. PD Monetti, lehce zvlněný papír

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Antické zátiší (Ex libris Mirko Riedl)

    No.: 222083

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:36

    ocelorytina, 1944, 3 x 5 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Růže ve váze (Ex libris Jiřiny Černé)

    No.: 222084

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:38

    ocelorytina, 1944, 1 x 3 cm, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Dvě růže ve váze (Ex libris Růžena Koukalová)

    No.: 222085

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:40

    ocelorytina, 3 x 6 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Berto Monetti

    Svlékající se žena

    No.: 222148

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:42

    tuš, papír, 1986, 29,4 x 20,8 cm, sign. DU Monetti 86, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze

    No.: 222155

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:44

    olej, plátno, 15,5 x 10,4 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice ve váze

    No.: 222165

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:46

    olej, karton, 11 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice vlčích máků

    No.: 222166

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:48

    olej, sololit, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na vesnici

    No.: 222167

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:50

    olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náves s rybníkem

    No.: 222168

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:52

    olej, plátno, 24,8 x 14 cm, sign. LD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vesnice pod sněhem

    No.: 222169

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:54

    olej, plátno, 22,7 x16 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Clara Istlerová

    Proměna

    No.: 223695

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:56

    etching, 1970, 21,5 x 20 cm, sign. RD Clara Istlerová, No. 1/2, paper at the edges crumpled, , the disciple of F. Muzika

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Anna Podzemná - Suchardová

    (1909-1996)

    Křídla

    No.: 223701

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:58

    litografie, 1984, 43 x 53,5 cm, sign. PD Anna Podzemná - Suchardová, č. 14/30, v rozích ohnutý papír, , studied at the atelier of prof. A. Hofbauer and J. Benes at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, The Academy Julien in Paris and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts i…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Ex libris Dr. ČB

    No.: 223881

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:00

    dřevoryt, 6,2 x 5,4 cm, LD značeno F.K, , studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžený most v krajině

    No.: 223904

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:02

    olej, karton, 14,6 x10 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Předjaří

    No.: 223905

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:04

    olej, karton, 13 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horské středisko

    No.: 223907

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:06

    olej, plátno, 22,6 x 9,5 cm, sign. DU J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Konůpek

    Tiskařská dílna, Mojmíru Helceletovi

    No.: 223910

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:08

    lept, 10,5 x 15 cm, zažloutlý papír, lehce potrhané okraje, poškození nezasahuje do tisku, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vzhlížení

    No.: 223926

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:10

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Tvář (Ex libris Jan Halla)

    No.: 223984

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:12

    lept, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU Halla, při okrajích lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Ornament, Ex libris Ant. Grimm

    No.: 224233

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:14

    dřevoryt, 6 x 9,5 cm, monogram K v tisku, vzadu popsáno Grimm, dolní okraj lehce odřený, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 50 CZK (2 €)