On-line auction

.

  • František Kubíček

    (1872-?)

    Roubená stavení

    No.: 244084

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:00

    olej, karton, 43 x 55 cm, sign. PD Kubíček, rám, původní adjustace, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Mareš

    (1888-1938)

    Lesík

    No.: 244085

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:01

    olej, karton, 32 x 39 cm, sign. PD Josef Mareš 1927, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Muž ze Slovácka

    No.: 244086

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:02

    olej, dřevo, 38 x 17,5 cm, sign. PN, rám, na rámu drobné oděrky,

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži

    No.: 244087

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:03

    kombinovaná technika, papír, 1948, 21 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 48, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 244088

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:04

    kombinovaná technika, karton, 1940, 50 x 72 cm, sign. LD B. Ullrych 1940, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v tyrkysových šatech

    No.: 244089

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:05

    olej, plátno, 35,2 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych, lehce odřená malba u levého okraje plátna, ,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    No.: 244090

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:06

    kombinovaná technika, papír, 1947, 42,5 x 33,5 cm, sign. LD B. Ullrych 47, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    No.: 244091

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:07

    kombinovaná technika, papír, 1945, 40,5 x 29 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 244092

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:08

    olej, plátno, 1939, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD B. Ullrych 39, okraje plátna otřepené, ,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    No.: 244093

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:09

    olej, karton, 1934, 25 x 31,2 cm, sign. LD B. Ullrych 34, na malbě místy drobné oděrky, nalomený pravý horní roh kartonu, ,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    No.: 244094

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:10

    olej, karton, 1935, 27 x 22 cm, sign. LD B. Ullrych 35, při pravém okraji malba mírně odřena, ,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Weigelt

    Zátiší s broskvemi

    No.: 244095

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:11

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD Weigelt, rám , neodborně restaurovaná signatura,

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Akt ženy

    No.: 244096

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:12

    tužka, papír, 33 x 23 cm, sign. PD JTB, věnování 1952, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Thomas Hrnčíř

    (1855-1917)

    Ženský akt

    No.: 244097

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:13

    uhel, papír, 46,5 x 30,5 cm, sign. PD Hrnčíř, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Klečící

    No.: 244098

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:14

    tuš, papír, 39 x 25,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    No.: 244099

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:15

    tužka, akvarel, papír, 12,5 x 14,3 cm, rám,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící dívka

    No.: 244100

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:16

    olej, plátno, 35 x 27 cm, pasparta, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét dívky

    No.: 244101

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:17

    pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét ženy

    No.: 244102

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:18

    pastel, papír, 46 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, na zadní straně razítko: Hugo Tredor-Rašín akad. Malíř P II Trojická 12, mírně pokrčený a polámaný papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Ženíšek

    (1877-1935)

    Záchrana cti

    No.: 244103

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:19

    tuš, papír, 1913, 23 x 17 cm, sign. PD F. Ž. J. 13, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Horbat

    Secesní dekorativní návrhy

    No.: 244104

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:20

    9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Architektonický motiv

    No.: 244105

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:21

    tuš, papír, 19. století, 38,5 x 26 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Krajina s hradem

    No.: 244106

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:22

    tuš, tužka, papír, 18. století, 15.5 x 20,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Světice

    No.: 244107

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:23

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Karlovy vary

    No.: 244108

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:24

    tuš, papír, 1939, 15 x 22 cm, sign LD L. Kuba, v rozích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Juraj Bartók

    Krajina s hradem

    No.: 244109

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:25

    olej, deska, 28 x 55 cm, sign. LD Barták, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Z hospody

    No.: 244110

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:26

    tempera, karton, 86,5 x 61 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Faltus

    Lokomotiva

    No.: 244111

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:27

    olej, dřevotříska, 44 x 58,5 cm, sign. PD Faltus, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaroslav Kincl

    Chalupa

    No.: 244112

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:28

    olej, sololit, 55 x 70 cm, sign. PD Kincl, rám

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    No.: 244113

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:29

    olej, plátno, lepenka, 1984, 30 x 26 cm, sign. PD Klimentová, rám, vzadu popsáno autorem,