On-line auction

.

  • Bohumil Ullrych

    K zemi

    No.: 237893

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:06

    akvarel, tuš, papír, 12,1 x 9,5 cm, papír má horní rohy utrženy, ,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Anděl Navždy

    No.: 231297

    Auction price: 5.800 CZK (215 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:07

    litografie, 2007, 43 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 24/60, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. J. Salamoun at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 5.800 CZK (215 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Sněhová skvrna

    No.: 231711

    Auction price: 10.600 CZK (393 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:08

    lept, 1992, 39 x 49 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 10.600 CZK (393 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 237894

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    akvarel, tuš, papír, 11,4 x 18 cm, ,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Petr Ptáček

    MIG 15

    No.: 231810

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:09

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Oranice

    No.: 232475

    Auction price: 11.800 CZK (438 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:10

    akvatinta, 1991, 44 x 62 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 22/100, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 11.800 CZK (438 €)

  • Bohumil Ullrych

    Svléknutá

    No.: 237895

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 17,7 cm, sign. PD Ullrych , kousek levého dolního rohu utržen, pravý horní roh utržen, ,

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Jan Šafránek

    Akt I

    No.: 233018

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:11

    colored pencil on a paper , 2018, 29,3 x 21,2 cm, signed lower/right Šafránek 2018, no.21/50, the private disciple of J. Eisler and J. Kriz, disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member and co-founder of the g…

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

  • Jan Šafránek

    Akt II

    No.: 233019

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:12

    colored pencil on a paper , 2018, 29,3 x 21,2 cm, signed lower/right Šafránek 2018, the private disciple of J. Eisler and J. Kriz, disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member and co-founder of the group Toler…

  • Bohumil Ullrych

    Žena v nehzližé

    No.: 237896

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    akvarel, tužka, papír, 1926, 27 x 16 cm, sign. PD Ullrych 26, lehce zažloutlý papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Šafránek

    Akt III

    No.: 233020

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:13

  • Jana Reinerová

    Praha - Malá Strana

    No.: 233558

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:14

    litografie, 9,5 x 8,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 119/160, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 237897

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    akvarel, tuš, papír, 18 x 11,5 cm, pravý dolní roh papíru utržen, papír lehce zažloutlý, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    No.: 235001

    Auction price: 950 CZK (36 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:15

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 950 CZK (36 €)

  • Slobodan Jevtič

    Větší grafika

    No.: 237265

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:16

    hlubotisk, 1991, 22 x 30 cm, sign. PD Slobodan Jevtič 91

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    No.: 237910

    Auction price: 4.400 CZK (163 €)

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.400 CZK (163 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Kubánci

    No.: 237616

    Auction price: 2.300 CZK (86 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:17

    3 x linoryt, 2018, 3krát 18 x 18,5 cm, sign. PD KK a zezadu 2018 KK., studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 2.300 CZK (86 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Akt I

    No.: 237617

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:18

    kolorovaný slepotisk z dřevorytu, 2019, sign. PD 2019 KK., studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    No.: 238090

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    watercolor, paper, 60,5 x 48,5 cm, slightly yellowed paper edges, ,

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Akt II

    No.: 237618

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:19

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pracující ženy (konvolut 4 akvarelů)

    No.: 238098

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:20

    akvarel, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, ,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jiří Mocek

    Deníkový záznam

    No.: 238333

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    pen drawing, paper, 1970, 30 x 42 cm, signed RD J. Mocek 70, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

  • Jiří Mocek

    Chodník a světlo (Studie)

    No.: 238334

    Auction price: 9.500 CZK (352 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:21

    mixed media, paper, 1995, 56 x 35,5 cm, signed DM Mocek 95, the disciple of prof. J. Sacha

    Current price: 9.500 CZK (352 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Strom (konvolut 3 akvarelů)

    No.: 238099

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:22

    akvarel, tužka, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych , nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Šafránek

    Pnoucí hrozno VI.

    No.: 238347

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    woodcut, 1989, 40 x 32 cm, sign. RD Jan Šafránek 1989, no. 2/40 , the private disciple of J. Eisler and J. Kriz, disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member and co-founder of the group Tolerance´95

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jan Šafránek

    Obilné pole I.

    No.: 238348

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:23

    woodcut, , the private disciple of J. Eisler and J. Kriz, disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member and co-founder of the group Tolerance´95

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Labutě (konvolut 5 skic)

    No.: 238100

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:24

    akvarel, tuš, tužka, fix, papír, 49,5 x 35,6 cm, nalepeno na kartonu, papír zašlý, zažloutlý, jeden s akvarelů má pokrčený okraj, u druhého chybí kousek rohu papíru, ,

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jan Šafránek

    Pnoucí hrozno IX.

    No.: 238349

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Vladimír Komárek

    Postava

    No.: 238465

    Auction price: 520 CZK (20 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:25

    dřevoryt, 18 x 8,5 cm, sign. PD V. Komárek, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 520 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 8 skic)

    No.: 238102

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:26

    akvarel, tuš, tužka papír, 35,9 x 51 cm, nalepeno na kartonu, zašlý, lehce zažloutlý papír, jedna s kreseb má natržený papír, ,

    Current price: 600 CZK (23 €)