On-line auction

.

  • František Zálešák

    Staré Město

    No.: 225109

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 18:50

    litografie, 1985, 35,2 x 38,5 cm, sign. PD FZálešák 1985, 135/200, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    No.: 234096

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:02

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Turek-Lišák

    Sázava pod Barborou

    No.: 234145

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:04

    olej, sololit, 1980, 48,5 x 68 cm, sign. PD Turek- Lišák 80, rám,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    No.: 234419

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:06

    litografie, 17 x 20 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Na louce

    No.: 234821

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:08

    dřevoryt, 1963, 8,8 x 7,8 cm, sign. DU Rolčík 63, rám, č. 0/20, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    No.: 234877

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:10

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 17 cm, sign. PD Florian, papír má na levém dolním okraji flek od bílo.modré barvy,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    No.: 234881

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:12

    kolorovaný dřevoryt, 10,5 x 6 cm, značeno PD V. Florian,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na náměstí

    No.: 234882

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:14

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 22 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    No.: 234886

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:16

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Ukousnout hlavu

    No.: 235046

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:18

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, na papíře skvrna cca 5 x 5 mm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Koule na noze

    No.: 235047

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:20

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Dvě rakety a důstojník

    No.: 235048

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:22

    tuš, běloba na papíře, 15 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nepatrně zašpiněný papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojta Adena

    No.: 235066

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:24

    akryl, papír, 89,5 x 66 cm, sign. PD V. Adena

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    No.: 235084

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:26

    pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. J. Benda and A. Strnadel

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    No.: 235085

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:28

    tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • František Toman

    Alej u cesty

    No.: 235102

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:30

    akvarel, papír, 1909, 43 x 29,3 cm, sign. LD Toman Fr. 11.9. 09, rám,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kráska a zvíře

    No.: 235303

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:32

    tužka, akvarel, papír, 14,3 x 16,5 cm, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Pechar

    Král Lear

    No.: 235319

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:34

    dřevoryt, 2001, 15,5 x 11,1 cm, sign. LD V. Pechar 01, nalepeno na papíře, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Louka u lesa

    No.: 235338

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:36

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, na papíře zahnědlé skvrnky; pasparta zažloutlá,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stezkou přez louku

    No.: 235339

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:38

    akvarel, papír, 28 x 42 cm, pasparta, pasparta zažloutlá,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na kopce

    No.: 235341

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:40

    akvarel, papír, 1937, 29 x 37,5 cm, sign. SD Prof. J. Matějka 11/8/37, pasparta,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    No.: 235372

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:42

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zásobení na zimu

    No.: 235373

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:44

    knižní litografie, 21 x 17,2 cm, poškozeno, zažloutlý, místy ušpiněný papír, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kosení sena

    No.: 235374

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:46

    knižní litografie, 21,3 x 17,2 cm, zažloutlý papír, zažloutlé tečky, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Děti na saních

    No.: 235441

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:48

    litografie, 1952, 8 x 13,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • V.J. Hauk

    (1910)

    Chalupy

    No.: 236376

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:50

    oil on carton, 40,5 x 54,5 cm, signed lower/right J.V. Hauk, rám, on the scratch frame,

  • Jindřich Zezula

    (1935-2015)

    No.: 237044

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:52

    pastel, papír, 1969, 24,5 x 37,5 cm, sign. PD Zezula 69, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Ctirad Stehlík

    Brouk

    No.: 237100

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:54

    litografie, 1983, 9,2 x 7 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 54/200,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Na ulici

    No.: 237154

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:56

    dřevoryt, 16,3 x 22,5 cm, na papíře zažloutlá místa, papírová pasparta,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vinšujíchovi

    No.: 237180

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:58

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo,

    Current price: 100 CZK (4 €)