• Franz Heger

    (1766-1831)

    Praha Malostranské náměstí - slavnostní korunovační vjezd císaře Leopolda II

    No.: 1

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:00

    mědirytina, 44 x 57,5 cm, rám, vydáno v letech 1792 - 1796 v sérii rytin pražských pohledů

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Josef Dietzler

    (1694-1744)

    Praha Malý rynek

    No.: 2

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:01

    mědirytina, 1743, 36 x 60 cm, rám, uprostřed přeloženo

  • .

    No.: 3

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:02

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Tobias Conrad Lotter

    (1717-1777)

    Atlas Minor Praecipua Orbis Terrarum Imperia

    No.: 4

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:03

    47x kolorovaná mědirytina na ručním papíře, 1744, 21,5 x 28 cm, Atlas minor praecipua Orbis terrarum Imperia, Regna et Provincias, Germaniae potissimum tabelli 80 exacte delineatis sistens usui militiae ducum ac peregrinantium maxime accommodatus opera Tobiae Conradi Lotteri. Ručně kolorované mědiry…

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

  • Abraham Ortelius

    (1527-1598)

    Mapa Orientu

    No.: 5

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:04

    mědirytina, 1598, 35,5 x 51 cm, rám, uprostřed přeložený, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

    Zámek Hluboš

    No.: 6

    Auction price: 4.400 CZK (176 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:05

    akvatinta, 1. pol. 19. století, 24,7 x 33 cm, získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041, zažloutlý papír,

    Current price: 4.400 CZK (176 €)

  • Michel François Damane-Demartrais

    (1763-1827)

    Versailles

    No.: 7

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:06

    akvatinta, 37 x 55,5 cm, rám, zažloutlý, poškozený papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Hieronymus Wierix

    (1553-1619)

    Sv. František v extázi

    No.: 8

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:07

    rytina, 25,7 x 18,3 cm, LD značeno v desce Hieronymus Wierix fecit, ořezáno, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas s býky

    No.: 9

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:08

    mědirytina, 19,5 x 25,2 cm, značeno LD v desce Ioan. Stradanus inuent. , rám, rám poškozen, při okrajích zašpiněný papír,

  • Gerardus Mercator

    (1512-1594)

    Palatinatus rheni nova, et accurata descriptio

    No.: 10

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:09

    mědirytina, 1630, 45 x 56 cm, několikrát přeložený, zažloutlý papír, podlepeno, natrženo cca 3 cm od spodního okraje, ,

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Stockholm

    No.: 11

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:10

    kolorovaná mědirytina, 1730, 50 x 58 cm, uprostřed přeložený, lepený papír, při okrajích mírně zažloutlý papír,

  • Louis Amboise

    Vue de Baltimore

    No.: 12

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:11

    lept, 1836, 26,5 x 37,5 cm, rám, vyryl Garneray, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Dafné

    No.: 13

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:12

    mědirytina, 1791, 29 x 19,5 cm, značeno v desce PD W. Hollar fecit. 1653, DU E. Cleyn , Ilustrace k Virgilovým eklogům, zažloutlý, dole uprostřed mimo tisk natržený papír,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Francois (Ciartres) Langlois

    (1589-1647)

    Joseph Justus Scaliger

    No.: 14

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:13

    mědirytina, 17. století, 20,9 x 17,9 cm, značeno LN J. H. Padoanus Inventor a LD F. L. D. Ciartes excudit Cum Privilegio, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Antonio Albizzi

    (1547-1626)

    Rodokmen Landtgravii Hassiae

    No.: 15

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:14

    mědirytina, 1612, 53,5 x 40 cm, D. Custose vyryl pro vydavatele Antonia Albizziho, rodokmen vévodů z Hessenska s pohledem na Kassel v pozadí, figurální titulní kartuší s erbem, ornamentální kartuší a třemi dalšími erby, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Hrůzy války

    No.: 16

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:15

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD AJ. Alex, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, , studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Carl Wilhelm Arldt

    (1809-1868)

    Týnec nad Labem

    No.: 17

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:16

    litografie, 14,7 x 21,8 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. C.W. Arldt, PD Gedr. v. F. Weider,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Carl Wilhelm Arldt

    (1809-1868)

    Nové Hrady

    No.: 18

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:17

    litografie, 14,5 x 21,7 cm, značeno na kameni LD GEz. u. lith. v C.W. Arldt, PD Drusk v. Braumsdorf, při spodním okraji mimo tisk zašpiněno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1738-1799)

    Michael Heinrich Rentz

    No.: 19

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:18

    rytina, 15,5 x 9,6 cm, PD značeno v desce J. Balzer fc Praga, Šporkův dvorní rytec, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1738-1799)

    Anton Kern

    No.: 20

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:19

    rytina, 14 x 9,8 cm, PD značeno v desce J. Balzer fc Praga, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1736-1799)

    Ioannes Bohatsch

    No.: 21

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:20

    mědirytina, 21 x 17 cm, značeno PD Balzer sc., na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Francesco Bartolozzi

    (1730-1813)

    Sorrows of Werter

    No.: 22

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:21

    rytina, 20,2 x 20,2 cm, PD značeno v desce F. Bartolozzi sculp., zašpiněný, roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Antoine Basset

    (?-1775)

    Vue de la Cathedrale de Rouen

    No.: 23

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:22

    mědirytina, akvarel, 18. století, 26,5 x 40,1 cm, značeno LD A Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • N. Berghem

    Laban and his People (Laban a jeho lidé)

    No.: 24

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:23

    mědirytina, 11,7 x 16,3 cm, značeno LD N. Berghem pinx. , PD W. French sc.,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Bergler

    (1853-1829)

    Kristus na hoře

    No.: 25

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:24

    lept, 27 x 19,2 cm, značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv., papírová pasparta, zažloutlý, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Dáma s váčkem

    No.: 26

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:25

    mezzotinta, 25,5 x 17,5 cm, DU značeno v desce A. Bloteling, oříznutý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Portrét Goverta Flincka

    No.: 27

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:26

    rytina, 29,5 x 21,7 cm, PD značeno ABlotelingh, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Lord Grey

    No.: 28

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:27

    mezzotinta, 34,2 x 25,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Venuše a Adonis

    No.: 29

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:28

    mezzotinta, 20,2 x 26,8 cm, oříznutý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    James vévoda z Monmouthu

    No.: 30

    Planned termination: 24. 10. 2019 10:29

    rytina, 32 x 25 cm, PD značeno v desce A. Blooteling Ex., ořezáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní