auction history

  • Jozef Imrich

    Zátoka IV.

    No.: 1226

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:32

    linoryt, 27,5 x 80 cm, rám

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Doky

    No.: 1225

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:31

    litografie, 1973, 30,5 x 47 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 33/100, the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 110 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    No.: 1224

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:30

    litografie, 15,1 x 10,5 cm, sign. DU Stanislav Holý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Marcel Schwob: Dřevěná hvězda

    No.: 1220

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:26

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Městské zákoutí

    No.: 1219

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:25

    lept, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Městský dům

    No.: 1218

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:24

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Obraz pána

    No.: 1217

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:23

    lidový dřevoryt, 16,5 x 12,5 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové)

    Current price: 110 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Karel Demel

    Untitled

    No.: 1215

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:21

    etching, 1985, 9, 5 x 10, 8 cm, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • L. Adamus

    Ulička ve Vídni

    No.: 1212

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:18

    lept, akvarel, 5 x 6,7 cm, sign. PD Adamus, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • L. Adamus

    Vídeň - Schönbrün

    No.: 1211

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:17

    lept, akvarel, 5 x 6,7 cm, sign. PD Adamus, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Kompozice (PF 2002)

    No.: 1210

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:16

    akvarel, koláž, papír, 2001, 10 x 21 cm, sign. PD R. Valeš

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Zbyšek Sion

    Koule (PF 2000)

    No.: 1207

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:13

    akvarel, pastel, papír, 1999, 15,8 x 21,5 cm, sign. PD Zbyšek Sion, uprostřed přeložený papír, the disciple of prof. J. Brukner at The School of Artistic Crafts in Brno, J. Vodrazka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, prof. J. Hornik and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, m…

    Current price: 110 CZK (5 €)

  • Marek

    Jarní tání

    No.: 1204

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:10

    olej, sololit, 24 x 70 cm, sign. LD Marek, rám, na rámu drobná poškození

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jaroslav Kuchyňka

    (1910)

    Portrét muže

    No.: 1202

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:08

    olej, karton, 1936, 31,8 x 25,8 cm, sign. PD J. Kuchyňka 1936, při okrajích lehce poškozeno

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Josef Hampl

    Kompozice (PF 1996)

    No.: 1199

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:05

    tužka, akvarel, papír, 1995, 10 x 21 cm, sign. DU Hampl 95

    Current price: 210 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Gabriel Florian

    (1924-2011)

    Zátiší (podle Roualta)

    No.: 1198

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:04

    kombinovaná technika, olej, papír, 21 x 29,50 cm

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Narcisy

    No.: 1196

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:02

    olej, papír, 24 x 18 cm, monogr. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jiří Beránek

    Kompozice (PF )

    No.: 1193

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:59

    tuš, papír, 21 x 10,5 cm, sign. PD Beránek, lehce zažloutlý papír, studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. V. Makovsky and K. Lidicky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne Sdruzeni 12/15 ´Still even late´

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Věž

    No.: 1192

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:58

    kombinovaná technika, plátno, 1972, 19,6 x 14,7 cm, sign. LD, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Pasačky hus

    No.: 1180

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:46

    akvarel, papír, 42,5 x 34 cm, rám, studied at The Academy in Vienna

    Current price: 110 CZK (5 €)

    Svatá rodina

    No.: 1177

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:43

    olej, plátno, 19. století?, 59 x 93 cm, rám, ikona, Rusko?, značně poškozené plátno, reintolováno

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Ota Janeček

    No.: 1171

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:37

    suchá jehla, 3,8 x 7 cm, sign. DU Ota Janeček, báseň J. Seiferta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Ota Janeček

    No.: 1170

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:36

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Adam a Eva

    No.: 1169

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:35

    lept, 1987, 4,9 x 3,3 cm, sign. DU ABrunovský 1987, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Bratislava, the disciple of prof. V. Hloznik at The Academy of Fine Arts and Design

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Adam a Eva

    No.: 1168

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:34

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Myšlenka

    No.: 1166

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:32

    litografie, 5,1 x 3,7 cm, sign. PD ABorn, č. 7/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Umělec

    No.: 1165

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:31

    litografie, 5,1 x 3,7 cm, sign. PD ABorn, č. 6/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kocour ve fraku

    No.: 1164

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:30

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kočka a myš

    No.: 1163

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:29

    lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD ABorn, č. 28/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Múza

    No.: 1161

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:27

    litografie, 5,1 x 3,7 cm, sign. PD ABorn, č. 9/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague