On-line auction

auction history

  • Ivana Lomová

    (Ladislav Klíma) Slavná Nemesis

    No.: 235644

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2019 19:03

    bibliofilie, 2005, 27,5 x 21,5 cm, autorský tisk, součástí edice jsou čtyři litografie Ivany Lomové, vydalo nakladatelství bibliofilských tisků a grafiky Aulos, vydáno 70 výtisků, studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Otakar Nejedlý

    (1883-1957)

    Bárka

    No.: 235621

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2019 18:40

    tuš, papír, 20 x 14 cm, sign. PD Ot. Nejedlý, mírně zašpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of A. Slavicek, F. Engelmuller

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Čapek

    (1890-1938)

    Hovory s TGM

    No.: 235600

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 08. 2019 18:19

    bibliofilie, 1928, 19,5 x 12 cm, podpis autora, iniciály K.Č., obálka J. Čapek, nakl. Ot. Štorch - Marien, edice Aventinum - Čin, brožovaná vazba s obálkou, 115 stran, poničená vazba, uvolněné listy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Anonym

    Schweizer Trachten

    No.: 235539

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:58

    35 x pohlednice, 14 x 9 cm, konvolut 35 kolorovaných pohlednic s motivem švýcarských krojů, vše v papírovém obalu, obal opotřebený, pohlednice ve výborném stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Obratník kozoroha - Adolf Hoffmeister

    No.: 235527

    Auction price: 680 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:46

    kniha, 1926, 21 x 15 cm, obálka Josef Čapek, Aventinum, Ot. Štorch - Marien, Praha, vazba původní, brožovaná, 61 stran, lehce opotřebeno, kniha restaurována, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 680 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Člověk v zoologické zahradě - David Garnett

    No.: 235526

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:45

    kniha, 1925, 19,5 x 14 cm, obálka Josef Čapek, vydal ČIN, Praha, vazba původní, brožovaná, 102 stran, listy lehce zažloutlé, ohnuté rohy , Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Zelené demonstrace - František Němec

    No.: 235521

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:40

    kniha, 1921, 20,5 x 13 cm, obálka Josefa Čapka, nakl. Aventinum Otakar Štorch-Marien, Praha, vazba původní, brožovaná, 60 stran, vazba opotřebnená, opravovaný hřbet, skvrny na obálce , Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Charles Louis Philippe - Ranní povídky

    No.: 235519

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:38

    kniha, 1926, 18,5 x 13 cm, A. Král, Praha 1926, přeložil F. X. Heppner, sbírka dobré četby Brána, vydání brožované, 161 stran, obálka od Josefa Čapka, stav dobrý, obálka a hřbet lehce ušpiněné a mírně otřepené. Stránky zažloutlé, složky uvolněné, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Seco…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    František Langer - Předměstské povídky

    No.: 235517

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:36

    kniha, 1926, 19 x 13 cm, Praha, Gustav Volenský, vazba původní, brožovaná, 128 stran, obálka Josef Čapek, na obálce vpisek, stav velmi dobrý, oříza otřepená a s flíčky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Henry de Montherlant - Ráj ve stínu mečů

    No.: 235515

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:34

    kniha, 1926, 21,5 x 13,5 cm, Praha, Štorch-Marien, 1926, vazba původní, brožovaná, 104 stran, obálka dvoubarevný linoryt J. Čapek, , stav dobrý až velmi dobrý, nerozřezáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Země mnoha jmen

    No.: 235514

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:33

    kniha, 1924, 21 x 13,5 cm, Praha, Dr.Ot.Štorch-Marien, 1924, vazba původní, brožovaná, 78 stran, III. Vydání, 62. svazek edice Aventinum, v úpravě Josefa Čapka, stav dobrý, obálka nepatrně natržená ve hřbetu, zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in …

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Georges Duhamel - Světlo

    No.: 235511

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:30

    kniha, linoryt, 1921, 21,5 x 13,5 cm, Praha, Aventinum Otakar Štorch-Marien, 1921, vazba původní, brožovaná, 68 stran, obálku upravil a linorytem vyzdobil Josef Čapek, stav dobrý, některé listy uvolněny, lehce zažloutlý, podpis majitele, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Sch…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Balada o jednom člověku a jeho radostech

    No.: 235496

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:15

    bibliofilie, 1902, 29 x 21 cm, 8 ilustrací Františka Kupky, secesní dobová převazba, původní obálka vevázána, Hejda a tuček, Praha, vazba celoplátěná, 84 stran, odřené rohy desek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Studnicka, Eisenmenger, founder of the orfism style, honorar…

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Minda, čili o chovu psů

    No.: 235495

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 08. 2019 18:14

    kniha, 1930, 26 x 19,5 cm, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha, vyšlo 280 nečísl. kusů na ručním papíře umbria, pevná převazba, 23 stran, mírně prohnuté desky převazby, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Muž v depresi

    No.: 237249

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 15:35

    tuš, papír, 28 x 19 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Návrh na parfém

    No.: 237247

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 15:33

    tuš, papír, 27 x 14 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Eau de Cologne

    No.: 237246

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 15:32

    tuš, papír, 1919, 27 x 14 cm, sign. PD K.Šimůnek 1919, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Andělíčci

    No.: 237245

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 15:31

    tuš, papír, 14,5 x 26 cm, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Dívka s parfémem

    No.: 237244

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 15:30

    tuš, papír, 23,5 x 24,5 cm, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Hojný

    Vzkazy zvenčí č.81 - Křížov

    No.: 237243

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 15:29

    akvarel, tuš, tužka, papír, 40 x 50 cm, sign. LD Hojný Lad. 7.XI. 2018, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Rozkvetlý strom

    No.: 234987

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 15:13

    litografie, 34,5 x 41 cm, sign. PD M. J. Černý, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Holub

    Sedící dívka

    No.: 234966

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 15:10

    litografie, 1997, 32,6 x 37,6 cm, sign. PD Holub 97, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Vejce

    No.: 233909

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 15:06

    lept, 19,4 x 17,4 cm, sign. PD J. Pileček, č. 41/200, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Karlův most v zimě

    No.: 233758

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 14:48

    dřevoryt, 1926, 19,5 x 14,6 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK - 26, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Staroměstský orloj

    No.: 233755

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 14:45

    dřevoryt, 1927, 19,4 x 14,5 cm, sign. PD Vik, PN značeno ve štočku VK - 27, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Jandejsek

    No.: 233139

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 14:20

    tempera , paper , 1984, 33 x 45 cm, signed lower/right Jan 1984, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Hora

    No.: 231317

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 14:08

    suchá jehla, 21,8 x 15,7 cm, sign. PD VKomárek, č. XVI/XX, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    No.: 231300

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 14:05

    suchá jehla, 22,8 x 14,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Čestný diplom, sdružení zahrádkářů

    No.: 230225

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 13:57

    lithography, 1923, 51,5 x 38,5 cm, signed upper/left na kameni K. Špillar 1923, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Kateřina Vítečková

    Podzim

    No.: 229029

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 15:08

    litografie, 1997, 27,2 x 20 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)