On-line auction

auction history

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    No.: 240749

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:26

    suchý pastel, běloba, papír, 47,5 x 36,2 cm, sign. PD B. Ullrych, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Studie chlapce v kroji

    No.: 240740

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 22:08

    akvarel, papír, 30,5 x 43,5 cm, lehce zažloutlý papír, na spodním okraji zažloutlý pás, flek od hnědé barvy, nahoře na pravém okrajipapír poškozen,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    No.: 240719

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:26

    slepotisk, 9,7 x 16 cm, značeno v tisku V, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Let jeřábů

    No.: 240717

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:22

    slepotisk, 14 x 9,9 cm, značeno v tisku V, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 220 CZK (9 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chlapec s kolem

    No.: 240716

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:20

    lept, 1945, 21,7 x 29 cm, sign. PD M. Kazdová 1945, č. 60/70, při spodním okraji mimo tisk cca 2 cm natrženo, , studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Dívka v sadu (Ex libris Leo Bednárek)

    No.: 240712

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 21:12

    lept, 1997, 9 x 6,5 cm, sign. PD 97, č. 47/100, , the disciple of A. Brunovsky

    Current price: 650 CZK (26 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Ján Korkoš

    Cocoon

    No.: 240705

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 20:58

    litografie, 2004, 12,5 x 16,7 cm, sign. PD korkoš Ján 2004, č. 28/43,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna ( PF Josef Hrachovec)

    No.: 240704

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 20:56

    litografie, 10,5 x 16 cm, sign. PD CBouda, mírně zažloutlý papír, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 240694

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 20:36

    reliéfní grafika, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 360 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Maxmilian Švabinský

    Turnovské skály

    No.: 240689

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 20:26

    litografie, 1950, 15 x 21,8 cm, sign. PD MŠvabinský, při okrajích lehce pokrčený papír, DU mimo tisk cca 3mm proděravělý papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the …

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Akt s knihou ( Exl J. Živný)

    No.: 240210

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 20:00

    dřevoryt, 1929, 8,5 x 5,6 cm, sign. PD JosefHodek 1929, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Váza s tulipány

    No.: 238940

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:58

    dřevoryt, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Čtení

    No.: 238933

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:56

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. PD V. Komárek, č. 130/200, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Král piva

    No.: 238926

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:52

    lept, 8,6 x 12,5 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Jánský kostelíček na Malé Straně

    No.: 238121

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:32

    lept, 15,2 x 12,2 cm, sign. PD Maran, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Šídlo

    Z Jižních Čech

    No.: 238118

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:28

    olej, karton, 36,5 x 48,5 cm, sign. LD Jos. Šídlo, rám, vzadu nalepen záruční list s popisem autora, poškozeno, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Holubice

    No.: 238109

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:20

    tužka, akvarel, papír, 2011, 22 x 15,2 cm, sign. zezadu na papíře J. Kubový, zezadu popsáno autorem, , the member of TT club

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pohledy

    No.: 238104

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:16

    akvarel, tužka, 1956, 15 x 7 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Studie k Šárce

    No.: 238082

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 1945, 37 x 48,5 cm, sign. LD Boh. Ullrych 1945, vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí půlakt

    No.: 238079

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:06

    charcoal, gouache, paper, 1944, 32 x 25,8 cm, sign. RD B. Ullrych 44, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Z poza závěsu

    No.: 237969

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 18:04

    lept, 23,5 x 17,5 cm, sign. Ronovský, č. 68/77, , the disciple of prof. M. Holy and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, the group Etapa

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Dan Trantina

    Hezký člověk

    No.: 235477

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2019 18:14

    litografie, 2012, 51 x 40 cm, PD monogr. D 12, č. 28/65

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Michael Rittstein

    Zákusek

    No.: 231540

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2019 17:43

    litografie, 1985, 45 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 5/60, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of F…

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Michael Rittstein

    WC Ženy

    No.: 220644

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2019 16:53

    sítotisk , 1980, 25 x 41 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 17/25, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of F…

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Karel Jerie

    Modrásek

    No.: 218970

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2019 16:45

    litografie, 2009, 38 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 39/100, the disciple of prof. M. Rittstein and A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Michael Rittstein

    Roztržka

    No.: 213692

    Auction price: 1.450 CZK (58 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2019 16:22

    litografie, 1979, 26 x 20 cm, sign. DU M. Rittstein 79, č. 73/100, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of…

    Current price: 1.450 CZK (58 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička

    No.: 213199

    Auction price: 13.500 CZK (540 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2019 16:21

    kombinovaná technika, plátno, 30 x 21 cm, sign. DU Reinerová, rám, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 13.500 CZK (540 €)

  • Helena Vanišová

    Živý strom

    No.: 208126

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2019 16:01

    olej, pátno, 30 x 40 cm, sign. PD H. Vanišová, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    No.: 207459

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2019 15:55

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 56/100, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

  • Michael Rittstein

    Ve vaně

    No.: 207070

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 12. 2019 15:54

    lithography, 1978, 16,7 x 23 cm, sign. RD M. Rittstein 78, No. 5/45, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association …

    Current price: 2.000 CZK (80 €)