On-line auction

auction history

  • František Burant

    (1924-2001)

    Baletky

    No.: 229046

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2019 17:42

    suchá jehla, 1961, 24 x 16,7 cm, sign. PD Burant 961, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group UB 12, The Hollar Association of Czech Graphic Ar…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Saně

    No.: 228806

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2019 17:36

    fix, akvarel, papír, 1961, 22,8 x 22,8 cm, sign. PD 1961 R. Kolář, rám, PD věnování, na rámu oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Blatná

    No.: 228521

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2019 17:24

    dřevoryt, 1989, 24,2 x 15,9 cm, sign. PD 89, č. 31/60,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Pohled na vesnici

    No.: 228442

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2019 17:14

    lept, 24 x 57,5 cm, zažloutlý, pokrčený, zašpiněný papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Eva Bridjska Nesládková

    (1928)

    Stromy agáty

    No.: 228433

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2019 17:10

    suchá jehla, 26 x 14 cm, sign. PD Eva Bridjska, rám, č. 5/20, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 228406

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2019 17:06

    reliéfní grafika, 24 x 16,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Otakar Hájek

    (1887-?)

    Pohled k Humpolci od Petrovic

    No.: 228312

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2019 17:04

    olej, plátno, 1934, 71 x 94 cm, sign. PD O. Hájek 34, rám, místy poškozená malba, na rámu drobná poškození, , disciple of Prof. J. Schikaneder at the School of Arts and Crafts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    No.: 237077

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 22:00

    reliéfní grafika, 15 x 10,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Stanislav Diviš

    Body mého těla 1

    No.: 237035

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:57

    serigrafie, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Diviš 2000, č. 16/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Stanislav Diviš

    No.: 237034

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:55

    litografie, 1998, 35 x 27,2 cm, sign. PD Diviš 98, č. 49/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    No.: 235325

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:30

    barevný dřevoryt, 27 x 18,5 cm, zezadu sign. PD M. Florian, papí u horního okraje velmi nepatrně pokrčen,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    No.: 235134

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:24

    tužka, akvarel, papír, 1987, 29,2 x 20,7 cm, sign. PD Troup, LD věnování: Milé Lilince k svátku 87, v rozích přichyceno lepenkou k papíru, papír mírně zažloutlý, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and …

    Current price: 1.228 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Slunce

    No.: 235132

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:23

    uhel, tuš, papír, 20,5 x 22,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Naší Milé Lilince O. S upřímným věnováním T., na papíře drobné fialové skvrnky , , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, …

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Buddha

    No.: 235133

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:22

    tužka, akvarel, papír, 21 x 14,7 cm, sign. LD Troup, při okrajích papír mírně zašpiněný, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des A…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Svatý Jiří

    No.: 235131

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:18

    tužka, papír, 24 x 12 cm, sign. LD Troup, kliprám, místy mírně zažloutlý papír, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decor…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytička

    No.: 235130

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:16

    akvarel, papír, 12,2 x 5,2 cm, rám, na rámu oděrky, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decoratifs in Paris

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    V síti

    No.: 235119

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:08

    kolorovaná serigrafie, 60 x 41,5 cm, sign. PD St. Holý, rám, poškozený papír, na rámu oděrky, , the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • František Volf

    (1897-1983)

    No.: 235106

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:00

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 29,5 x 42,5 cm, sign. LD F. Volf, rám, na rámu oděrky,

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Šumava

    No.: 234944

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:58

    tisk, 49,5 x 34 cm, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Zima v pošumaví

    No.: 234942

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:54

    tisk, 1929, 49,5 x 34 cm, ohnutý pravý horní roh, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Podzimní krajina

    No.: 234908

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:52

    lept, 1971, 36,3 x 49 cm, sign. PD Jan Otava 1971, rám, č. 2/50, na rámu oděrky, , the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Eugen Jonáš

    Čertovka

    No.: 234866

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:50

    dřevoryt, 1930, 30 x 20,8 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Květina (Kniha V. a J. Krátkých)

    No.: 234840

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:48

    dřevoryt, 1938, 14,9 x 6,5 cm, PD značeno ve štočku AM 38, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zajíc (Jendy Bartoše)

    No.: 234839

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:46

    dřevoryt, 1941, 9,2 x 7 cm, LU značeno ve štočku AM , lehce zažloutlý papír, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka (Ex libris ing. Ota Hradečný)

    No.: 234837

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:44

    dřevoryt, 1942, 8,5 x 5,5 cm, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Ouhel

    No.: 234535

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:32

    litografie, 2009, 43 x 28,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, rám, č. 19/100, , the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    No.: 234389

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:28

    tempera, papír, 2011, 59,2 x 83,5 cm, sign. PD LukasOr11, lehce zvlněný papír, , the disciple of prof. J. Naceradsky at The University of Technology in Brno

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    No.: 234256

    Auction price: 7.300 CZK (292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:18

    olej, plátno, 2014, 25 x 30 cm, sign. DU Benedikt 2014, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 7.300 CZK (292 €)

  • Ludmila Jiřincová

    U křížku

    No.: 234156

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 19:10

    litografie, 32 x 27,3 cm, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Aranka Červená

    (1950)

    No.: 227732

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 18:30

    olej, karton, 23 x 15 cm, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 900 CZK (36 €)