On-line auction

auction history

  • Josef Synek

    Děvče, které mi mává

    No.: 205726

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2019 14:57

    olej, sololit, 2001, 33 x 29 cm, sign. LD Synek, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    U kostela

    No.: 177623

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2019 13:58

    etching, 23 x 16 cm, sign. PD Souček, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jan Švankmajer

    Nature Tab. 9

    No.: 235932

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2019 18:39

    hand colored lithography, 1973-2012, 64 x 47,3 cm, signed lower/right Švankmajer J. 1973-2012, no.. 7/35, studied at The Tertiary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. R. Lander at The Depatment of Puppetry at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague, member …

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Estimate: 23 000 - 26 000 Kč CZK

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Head

    No.: 235915

    Auction price: 150.000 CZK (6.000 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2019 18:22

    oil, canvas, 1948, 31, 5 x 40, 5 cm, signed lower/right V. Zykmund, frame

    Current price: 150.000 CZK (6.000 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

    Estimate: 200 000 - 250 000 Kč CZK

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Amorpha

    No.: 235896

    Auction price: 32.000 CZK (1.280 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2019 18:03

    etching, 1913, 22,5 x 14,5 cm, signed lower/left v tisku Kupka, PD razítko Kupka, the disciple of prof. A. Studnicka, Eisenmenger, founder of the orfism style, honorary member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 32.000 CZK (1.280 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Estimate: 37 000 - 41 000 Kč CZK

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Woman

    No.: 235895

    Auction price: 135.000 CZK (5.400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2019 18:02

    etching, 1913, 23 x 17 cm, signed lower/right E. Filla, frame, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU

    Current price: 135.000 CZK (5.400 €)

    Estimate: 160 000 - 180 000 Kč CZK

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Woman Washing Herself

    No.: 235893

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2019 18:00

    lithography, 1925, 19,5 x 11 cm, signed lower/right R. Kremlička 1925, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

    Estimate: 4 000 - 5 000 Kč CZK

    Kytice šeříků

    No.: 234931

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 23:20

    olej, plátno, karton, 31,3 x 29,8 cm, sign. PD, plátno při okrajích mírně otřepené,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Zömer

    No.: 235043

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 23:10

    pero, papír, 45,5 x 27,2 cm, při okrajích lehce poškozený papír

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Josef Kaplický

    (1899-1962)

    Ženský akt

    No.: 235310

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 22:18

    litografie, 1943, 44 x 24,5 cm, sign. LD J. Kaplický 43, při okrajích lehce pokrčený papír, the disciple of prof. V. H. Brunner and M. Svabinsky, member of UB and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Slunečník

    No.: 236698

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 22:12

    litografie, 1962, 9,5 x 14 cm, PD monogr. K.L., rám, č. 3/25, na rámu drobné oděrky, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Petr Bočinka

    No.: 237090

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 22:07

    linoryt, 2001, 40 x 55 cm, sign. PD Petr Bočinka 2001, č. 7/15

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Spletená těla

    No.: 237128

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 22:00

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš hrivnáč 2010, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    No.: 237129

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:58

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010 , , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kopce v mlze

    No.: 237132

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:52

    akvarel, papír, 18.8.37, 30,5 x 37,5 cm, pasparta, rám, zažloutlý papír , zahnědlé kvrnky, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Ženy

    No.: 237139

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:38

    tuška, akvarel, papír, 10,4 x 11,5 cm, rám,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    La Création de L´homme

    No.: 237144

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:28

    tisk, 33 x 23,5 cm, značeno PD v tisku Jean Effel,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    La Création de L´homme

    No.: 237145

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:26

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    La Création de L´homme

    No.: 237146

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:24

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karl Winkel

    (1899-1957)

    No.: 237147

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:22

    tisk, 25 x 38 cm, papír mírně pomuchlán, na papíře mimo tisk drobné skvrnky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Max Švabinský

    Kosatce

    No.: 237156

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:04

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD MŠvabinský, LD věnování autora: Paní L. Prchalové - Frantové srdečně 27.V.57,

  • Paul Gavarni

    (1804-1866)

    Physionomies Parisiennes

    No.: 237157

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:02

    litografie, 38 x 15,3 cm, papír na okrajích zažloutlý, u dolního okraje natržen, kousek dolního levého rohu utrženo,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Paul Gavarni

    (1804-1866)

    Physionomies Parisiennes

    No.: 237158

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 21:00

    litografie, 38 x 15,3 cm, papír na okrajích zažloutlý, u dolního okraje natržen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Anderle

    Hlava (PF 1972)

    No.: 237170

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 20:36

    tisk, 16, 5 x 16 cm, sign. DU vlastnoručně Anderle, , the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Kuřák

    No.: 237172

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 20:32

    litografie, ruční papír, 18.7.1910, 29 x 27 cm, sign. PD na kameni , utržený levý spodní roh ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

    No.: 237187

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 20:02

    suchá jehla, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD, pasparta, č. 21/36, otřepená pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Výhled

    No.: 237188

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 20:00

    suchá jehla, 11,2 x 13,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 21/39, otřepená pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • J. Kalousek?

    Mostecká věž

    No.: 237190

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 19:56

    akvarel, tuš, papír, 1987, 46 x 28,8 cm, sign. PD, pasparta, při levém okraji patrné zbytky skvrny od vody, pasparta místy odlepená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Nosorožec

    No.: 237202

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 19:35

    bronz, 25 x 12 cm, místy odřeno,

    Current price: 4.100 CZK (164 €)

    Svatý Váslav

    No.: 237201

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 19:34

    fotografie, 1986, 17 x 30,5 cm, sign. PD, rám ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids