On-line auction

auction history

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Věž

    No.: 237329

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2019 18:14

    dřevoryt, 12 x 11 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine Artists, …

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Josef Dohnal

    (1912)

    Děvče z Moravy

    No.: 223375

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 08. 2019 18:04

    pastel, uhel, křída, papír, 1944, 38,5 x 31,5 cm, sign. PD J. Dohnal 1944, rám, na zadní straně popsáno, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Rolník s voly

    No.: 237366

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2019 18:59

    dřevoryt, 25,5 x 30,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jindřich Růžička

    Zámecká ulička č. 98

    No.: 197055

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2019 18:50

    linoryt, 1986, 28 x 55,7 cm, sign. PD Růžička 1986, 15/50, na zadní straně popsáno autorem, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Alois Jirásek: Proti všem - skica

    No.: 237336

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2019 18:46

    tuš, papír, 36 x 29 cm, oboustranná kresba, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, drobné skvrnky v horní části, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Mužíček

    No.: 138912

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2019 18:39

    litografie, 1978, 43 x 25,7 cm, sign. PD Radek Pilař 78, autorský tisk, zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, ASIFA and UVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Vladimír Cidlinský

    Situace

    No.: 237283

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2019 18:06

    monotyp, 62 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1976

    No.: 237303

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2019 18:04

    serigrafie, 19,8 x 19,8 cm, monogramováno PD AB, na zadní straně razítko Adolf BORN - serigrafie, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Daniela Benešová

    Stromy

    No.: 237300

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 08. 2019 18:00

    litografie, 1999, 14,4 x 10,7 cm, sign. DU Daniela Benešová 99, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The Association of Free Graphic

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

  • Ivan Borisovič Voronov

    (1935-2007)

    Město v zimě

    No.: 230304

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2019 18:45

    oil on canvas, 2002, 25 x 19 cm, signed lower/right Voronov, rám, verso inscription, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Karta a krajina

    No.: 237298

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2019 18:28

    lept, 1999, 13,7 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 99, 9/150, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Skupina žen

    No.: 237410

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2019 18:22

    tempera, běloba, tuš, karton, 32 x 33 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Skupina žen II.

    No.: 237411

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2019 18:21

    tempera, běloba, tuš, karton, 33 x 32 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Krejčík

    Na huti

    No.: 216934

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2019 18:15

    tuš, akvarel, papír, 24,4 x 16,3 cm, monog. DU K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Postava muže

    No.: 237296

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2019 18:14

    kamenorytina, 16,5 x 10,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    No.: 237297

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2019 18:13

    kamenorytina, 6 x 7 cm, sign. DU O. Kulhánek, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Důl Petr Cingr v Ostravě

    No.: 216948

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2019 18:11

    litografie, 1959, 32,3 x 50,7 cm, sign. PD Holas 59, s věnováním: Milému příteli s. B. Slavíkovi z celého srdce věnuje Holas. Praha 4. X. 1959., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Obrovsky and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Moravian-Silesian Associ…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Emil Frei

    (1882-1955)

    Alpská krajina

    No.: 230247

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2019 18:07

    oil on canvas, 47,5 x 67,5 cm, signed lower/right E. frei, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Vladimír Cidlinský

    Kompozice v modrém

    No.: 237281

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 08. 2019 18:05

    monotyp, 62,2 x 44,5 cm, sign. DU V. Cidlinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • August C. Haun

    (1815-1894)

    Klášter sedlecký

    No.: 235892

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:51

    litografie, 19 x 17 cm, značeno na desce LD Haun, rám, poškozeno, skvrny na papíře, politý papír

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Otto Matoušek

    Jihočeské postavy

    No.: 235886

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:48

    5x dřevořez, 1940, vše sign. PD OMatoušek, vydalo Sdružení jihočeských výtvarníků, 1940 ve 260 výtiscích, z nichž 120 neprodejných - členské prémie, tento má č. 40, obálka poškozena, the disciple of Prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, attend…

    Current price: 612 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

    Návrhy kostýmů pro operu a činohru

    No.: 235881

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:40

    26x kresba (tuš, akvarel), 29,5 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Halenky

    No.: 235880

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:39

    5x pastel, uhel, papír, 16 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Židovská nevěsta

    No.: 235877

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:36

    lept, 1635, 22 x 16,7 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 199, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Karel Svolinský

    Sedící dívčí akt

    No.: 235874

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:33

    kamenorytina, 1936, 36 x 24 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of T…

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Továrna ve Svárově u Tanvaldu, dějiště krvavé stávky r. 1870

    No.: 235872

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:31

    akvarel, papír, 1952, 31 x 41 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1952, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek v Husinci

    No.: 235870

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:29

    dřevoryt, 13 x 16,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied architecture and old masters techniques by František Alt in Vienna, figurative drawing, anatomy and perspective by F. P. Michetti in Italy, later disciple of Max Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 577 CZK (24 €)

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husova světnička v Husinci

    No.: 235869

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:28

    dřevoryt, 21,5 x 26,2 cm, značeno LD slepotiskem orig. dřevoryt mal. J. Krejsy, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied architecture and old masters techniques by František Alt in Vienna, figurative drawing, anatomy and perspective by F. P. Michetti in Italy, later disciple of Max Pirner at the Ac…

    Current price: 677 CZK (28 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Vzletné gesto

    No.: 235868

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:27

    uhel, papír, 1926, 31,9 x 24,5 cm, sign. DU Pavelka, jemně znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Figura se šátkem

    No.: 235867

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2019 19:26

    uhel, papír, 1926, 31,8 x 24,6 cm, sign. PD pavelka 1926, jemně znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)