-
Martin Salajka
(1981)
Lebka II
Položka č.: 773Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:35
litografie, 2021, 56,5 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 4/87, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Marsyas II
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:36
litografie, 2020, 63 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 82/120, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Saska
(1949)
Usedlost
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:37
akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Savchenko
(1928-2003)
Sleep Hermit
Položka č.: 776Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:38
lept, 1993, 30,5 x 41,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 6/16, zejména při okrajích ohmataný papír, místy lehounce natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Sedlo
(1993)
Pozor, kouše!
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:39
litografie, 2022, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Klára Sedlo 2022, č. 4/100
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Sendlerová
(1939)
Ryba
Položka č.: 778Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:40
lept, 1972, 15 x 68 cm, sign. PD Sendlerová 72, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Severová
(1942)
Pohyb - horní část
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:41
lept, 1987, 45 x 50 cm, sign. PD J. Severová 87, č. 1/10, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrina Sevova
(1971)
Merry-go round I
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:42
síťotisk, 1998, 47,5 x 88,5 cm, sign PD D. Sevova 1998, č. 3/10, na zadní straně štítek, papír zejména v rozích ohmatán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrina Sevova
(1971)
Merry-go-round 2
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:43
tisk, 1998, 47,8 x 89,2 cm, sign. PD D. Sevova 1998, č. 3/10, papír ohmataný, při levém okraji mimo tisk ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oskar Schmidt
(1908-1982)
U Strahovské brány
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:44
akvarel, uhel, běloba, papír, 29 x 47,5 cm, sign. PD Oskar Schmidt, rám, rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anton Schrödl
(1823-1906)
Interier
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:45
olej, dřevěná deska, 23,5 x 36 cm, rám, vzadu štítek s popisem díla
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans Schroedter
Skupina stromů
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:46
lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974 )
Cirkus
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:47
lept, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD VSilovský, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Vysoké Tatry od Velkého Slavkova
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:48
litografie, 26 x 33 cm, sign. PD VSilovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Slavíček
(1900-1970)
Pohled na Vítkov
Položka č.: 787Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:49
litografie, 33 x 45 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, č. 271/500, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tour de Beaujolais
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:50
litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 65/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Jazz /Miles Davis/
Položka č.: 789Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:51
litografie, 2019, 42,7 x 32,6 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 38/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Milan Sluka
Bez názvu
Položka č.: 790Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:52
digitální tisk, 2004, 95 x 79,5 cm, sign. PD Michal Sluka 2004, č. 1/1, LD dírka na papíře 4mm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964)
Kompozice
Položka č.: 791Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:53
lept, mezzotnita, 1995, 39,5 x 31 cm, sign. PD D. Smutný 1995, č. 2/15, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Souček
(1887-1941)
Autoportrét
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:54
akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Před zrcadlem
Položka č.: 793Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:55
suchá jehla, 34,8 x 25,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/5, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
V centru města
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:56
suchá jehla, 1973, 37,7 x 25,7 cm, sign. PD V. Soukup 73, č. 6/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 795Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:57
aktivní grafika, 34,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 4/10, při okrajích papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Soukupová
(1958)
Motýli
Položka č.: 796Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:58
lept, akvatinka, 1984, 31,5 x 38 cm, sign. PD Pavla Soukupová 84, č. 3/20, Pavla Soukupová je česká malířka, grafička, ilustrátorka a šperkařka. Studovala na Střední odborné škole výtvarné a později na Akademii výtvarných umění v Praze. Její tvorba byla prezentována na mnoha samostatných i kolektivn…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Soukupvá
(1958)
Divadlo
Položka č.: 797Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:59
měkký kryt, 1981, 30 x 34 cm, sign. PD Pavla Soukupová 81, č. 17/20, ohmataný papír, lehce pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Soušek
(1899-1982)
Polomy
Položka č.: 798Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:00
olej, plátno, 74 x 96,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nauer Spíndola
(1960)
Hledání na třech úrovních / Search on Three Levels
Položka č.: 799Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:01
dřevořez, 1998, d. 35,5 cm, sign. PD Nauer Spíndola 98, č. 1/30, v horní části mimo tisk šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pocta Arcimboldovi
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:02
litografie, 35,5 x 28,5 cm, u pravého okraje papír místy lehce ušpiněný, u horního okraje papír místy lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Siesta
Položka č.: 801Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:03
akvatinta, 24 x 29,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Přístav v Benátkách
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:04
lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO