-
Přemysl Straka
(1926-2003)
V Litoměřicích
Položka č.: 275176Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:48
olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Straka
(1926-2003)
Motiv ze Středohoří
Položka č.: 275177Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:50
akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Nejasná událost
Položka č.: 275890Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:52
akryl, plátno, 65 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Litoš
(1912-?)
Praha (Chrám sv. Víta, Karlův most, sv. Václav)
Položka č.: 277474Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:54
tepaná měď, 24 x 97 cm, dole uprostřed značeno Em. Litoš, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hans Tiburtius
(1892-1958)
Ulička
Položka č.: 278996Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:56
lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Oswald Erich
(1883-1946)
Na promenádě
Položka č.: 278997Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:58
litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zwinger Dresden
Položka č.: 278998Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:00
lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Schönlaterngasse in Wien
Položka č.: 278999Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:02
lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Bitva
Položka č.: 279004Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:04
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 279006Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:06
litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil
Položka č.: 279007Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:08
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava
Položka č.: 279008Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:10
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Krajina
Položka č.: 279009Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:12
litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Dušek
(1951)
Krajina
Položka č.: 279012Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:14
akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Muž na koni
Položka č.: 279013Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:16
dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Čadek
(1898-?)
Podzimní krajina
Položka č.: 279025Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:18
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:20
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Petrovský
Pohled na vesnici
Položka č.: 280069Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:22
olej, lepenka, 31 x 47 cm, sign. LD R. Petrovský, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mešita v Sýrii
Položka č.: 280071Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:24
olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Nový
(1913-?)
Cikánský tábor
Položka č.: 280074Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:26
akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 280077Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:28
tužka, tempera, lepenka, 35 x 25 cm, sign. PD K. Šimůnek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 280081Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:30
tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janošková
(1935)
Robinson Jeffers: Mara
Položka č.: 280132Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:32
7x monotyp, 1963, 20 x 13,5 cm, vše monogr. EJ 1963, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera na VŠUP v Praze, poté V. Sychry a A. Pelce na AVU v Praze, členka skupiny Konfrontace
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
Položka č.: 281018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:34
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281046Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:36
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 80/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281047Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:38
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 43/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1981
Položka č.: 281048Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:40
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 72/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1982
Položka č.: 281049Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:42
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 22/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Labyrint
Položka č.: 281050Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:44
litografie, 12,8 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1989
Položka č.: 281052Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:46
tisk, 14,5 x 21 cm, sign. PD Vl. Tesař, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO