-
František Králík
(1936)
Ležící
Položka č.: 259828Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:29
kolorovaný lept, 1992, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD králík 92, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Lesní duchové
Položka č.: 179320Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:30
lept, 1980, 19 x 15,7 cm, sign. PD Králík, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Stromový duch
Položka č.: 179319Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:31
lept, 1979, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD Králík 1979, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Každodenní lidský život
Položka č.: 268395Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:32
4x litografie, 1950, 15 x 11 cm, sign. 3x PD a 1x DU Karel Müller, rám, 4 ilustrace k povídkám A. P. Čechova, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Tvář
Položka č.: 282105Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:33
litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V letu
Položka č.: 282104Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34
suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Maminka manželky autora, na Sázavě
Položka č.: 268977Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:35
2x suchá jehla, 1953, 6 x 8,5/ 20 x 27 cm, sign. PD K. Oberthor 53, pasparta bez skla, dvě suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zuzanka
Položka č.: 268927Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:36
litografie, 1955, 24 x 21,3 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Portrét šestileté dcery autora, dnes známé grafičky Zuzany Oberthorové Popelkové, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Jitřní čas
Položka č.: 246262Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:37
litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ves/Strom/Strom
Položka č.: 274502Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:38
3x linoryt, 10,5 x 21/14,5 x 14,5 cm, vše značeno vodotiskovým razítkem autora, 3x rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Přichystal
(1957- )
Pták s třešní
Položka č.: 282064Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:39
ručně kolorovaná suchá jehla, 1977, 31 x 26,5 cm, sign. PD M. Přichystal 77, pasparta, č. 5/40, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítko umělecké komise Karlovy Vary, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Milenci
Položka č.: 280325Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:40
litografie, 1989, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Roučka 89, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rusek
(1927-2012)
Sisyfos
Položka č.: 282065Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:41
linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karla Ryvolová
(1940)
Luční dáma
Položka č.: 265038Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:42
lept, 15,8 x 11,2 cm, sign. DU K. Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Josef Saska
(1949)
Stará vrata
Položka č.: 261967Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:43
akvatinta, 1978, 39,5 x 49 cm, sign. PD Josef Saska 78, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Schüler
Na louce
Položka č.: 244492Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:44
suchá jehla, 1982, 16 x 12,5 cm, sign. PD J. Schüler 82, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Soňa Schwarzová
(1958)
Postel (Z cyklu Bohnice - léčebna)
Položka č.: 137590Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:45
lept, akvatinta, 1983, 24,7 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 83, autorský tisk, na okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Joska Skalník
(1948)
Sedící dáma
Položka č.: 250716Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:46
litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD Skalník, rám, mírně zažloutlý papír, v dolní části skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Synecký
(1925)
Pierot
Položka č.: 265064Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:47
litografie, 13 x 8 cm, sign. DU L. Synecký, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Trávy I.
Položka č.: 263556Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:48
dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Blíženci
Položka č.: 244849Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:49
lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Emilie Tomanová, pasparta, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tůma
(1947)
Písmo
Položka č.: 261268Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50
litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vaculík
Plasy
Položka č.: 254695Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:51
linoryt, 1983, 21,7 x 21 cm, sign. PD Vaculík 83, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Socha
Položka č.: 282110Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:00
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 12,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Jan Štursa- Pomník Svatopluka Čecha
Položka č.: 282109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:01
bromostříbrná fotografie, 14,5 x 9,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Bedřich smetana
Položka č.: 282108Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:02
bromostříbrná fotografie, 14,6 x 9,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Refiéf
Položka č.: 282107Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:03
bromostříbrná fotografie, 15 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Busta
Položka č.: 282106Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:04
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
Položka č.: 282112Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Barokní socha
Položka č.: 282111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO