• Petrovská

    Stańczyk (podle Jana Matejka)

    No.: 711

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:33

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Skalní jezero

    No.: 712

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:34

    akvarel, papír, 61 x 42,5 cm, na zadní straně autorské razítko, papír při okrajích místy ohmataný a natržený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Uni…

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Hrad na kopci

    No.: 713

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:35

    akvarel, tuš, papír, 44,5 x 59 cm, sign. PD, na zadní straně autorské razítko, zvlněný a ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Universi…

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Josef Pitter

    (1881-1925)

    Chlapec na koni

    No.: 714

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:36

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Zvonimir Pliskovać

    Bez názvu / Untitled

    No.: 715

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:37

    síťotisk, 1998, 67,5 x 95 cm, sign. PD Z. Pliskovać, č. 2/20, rožky mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • A. Podany

    Mladý muž v parku

    No.: 716

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:38

    kombinovaná technika, papír, 1926, 20,9 x 26,7 cm, sign. PD A. Podany 26, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Souvislosti. Kolo štěstí a smrt

    No.: 718

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:40

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Souvislosti. Hierofant a Luna

    No.: 719

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:41

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Síla a Viselec

    No.: 720

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:42

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Arkanum tarot 6 a 17 - Láska a Hvězda

    No.: 721

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:43

    dřevořez, 1988, 28 x 23,7 cm, sign. PD Anna Poustvá 1988, č. 13/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Tarot - Souvislosti Poustevník a mírnost

    No.: 722

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:44

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Tomáš Predko

    Levitation

    No.: 723

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:45

    litografie, 94 x 63,5 cm, sign. PD Tomáš Predko, č. 47/65

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

  • Samuel Prout

    (1783-1852)

    Dresden

    No.: 724

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:46

    kolorovaná litografie, 1834, 40,5 x 27,5 cm, skvrnky na papírupravý horní růžek pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Petr Ptáček

    Dodge

    No.: 725

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:47

    litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 9/80, Du slepotisková značka papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • František Rada

    Hlava ženy

    No.: 726

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:48

    uhel, papír, 27,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Rada, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Cesta ke kostelu

    No.: 727

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:49

    litografie, 26 x 38 cm, sign. PD Vlast. Rada, pasparta, č. 79/300, zažloutlý papír i pasparta; páska od pasparty zašlá, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associatio…

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Ladislav Rada

    Jan Werich

    No.: 728

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:50

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Tání (z cyklu Probuzená krajina)

    No.: 729

    Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:51

    olej, plátno, 65 x 70 cm, rám

    Current price: 39.000 CZK (1.625 €)

  • Zdeněk Raiser

    Zapomenuté pivo

    No.: 730

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:52

    litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jana Reinerová

    Vzpomínka na Toronto

    No.: 732

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:54

    litografie, 44,6 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Lavička

    No.: 733

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:55

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • Jana Reinerová

    Brána

    No.: 734

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:56

    litografie, 6,3 x 9,4 cm, sign. PD Jana Reinerová , pasparta, č. 19/100, páska pasparty místy lehce odřená, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Jakubský kostel v Praze

    No.: 735

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:57

    litografie, 43,1 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Jana Reinerová

    Haštalský kostel

    No.: 736

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:58

    litografie, 30,2 x 39,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Úpatí Karlova mostu

    No.: 737

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:59

    litografie, 43,3 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Veronika Rejfířová

    Krajina luže

    No.: 738

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:00

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Veronika Rejfířová

    Bodláky

    No.: 739

    Auction price: 6.700 CZK (280 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:01

    akryl, plátno, 2022, 80 x 60 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 6.700 CZK (280 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kostel ve Svatém Kříži

    No.: 740

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:02

    suchá jehla, 12,7 x 8,2 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, sklo je nepatrně poškrábané, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Autoportrét II., s kočkou

    No.: 741

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:03

    suchá jehla, 15,9 x 13,5 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Don Quijote

    No.: 742

    Planned termination: 14. 06. 2024 16:04

    suchá jehla, 1963, 25,9 x 18,3 cm, značeno. PD tisk D. Reynek, rám, č. 5/20, vzádu popsáno: z pozůstalosti Bohuslava Reynka, Aantiqari.at Radhošťská,