-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Nepřátelé globalizace
No.: 42Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 19 x 29,5 cm, signatura vpravo dole zabělena redakcí, dole text: Pane jo! Odpůrci globalizace ti právě demolují auto. Ještě štěstí, že jsi také nepřítelem globalizace., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Pohybem ku zdraví
No.: 41Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 23 x 30 cm, na zadní straně značeno razítkem DIKOBRAZ, dole text: Lékař nám předepsal pohyb, tak se koukáme, jestli jsou sršně doma..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID4**1 History of bids
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Doplnění zásob
No.: 40Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 26,9 x 37,4 cm, dole text: Říká, že Československo je krásná země, ale že nemá žádnou naftu., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID4**1 History of bids
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Na talíři
No.: 38Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tisk na porcelánovém talíři, 26 x 26 cm, na zadní straně značeno Rosenthal, Künstlerplatzteller č. 26, Jiří Kolář a tištěná signatura Koláře, Aantiqari.at Radhošťská, , the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Bez názvu
No.: 33Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tempera, voskové tužky, papír, arabská guma, 1993, 70,5 x 89 cm, sign. DU I. Ouhel 93, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Velikonoce
No.: 32Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tempera, tužka, papír, 1994, 42 x 59 cm, sign. DU I. Ouhel 94, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Ke světlu
No.: 31Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2005, 42 x 59,5 cm, sign. DU Načeradský, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně. Nabízená malba z roku 2005 představuje koloristicky vydařenou expresivní malbu s hutnými nánosy …
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
V pohybu
No.: 30Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Kyvadlo
No.: 29Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tempera, tuš, papír, 1965, 45 x 62,5 cm, sign. PD V. Janoušek 1965, rám, nedílnou součástí díla sochaře Vladimíra Janouška jsou jeho kresby, a to jak volná tvorba, tak studie k sochám. Tušové kresby kyvadel a černých figur v prostoru jsou paralelou k jeho variabilním plastikám. Nabízená práce je vzá…
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Před zrcadlem
No.: 28Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
linoryt, 1918, 24,3 x 18 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID9**1 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Chudá žena
No.: 27Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
linoryt, 1918, 24 x 18,5 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Commedia dell arte
No.: 26Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 1943, 30 x 39 cm, sign. DU Tichý 43, rám, č.467/550, krásná ukázka z grafického díla přední osobnosti české výtvarné avantgardy. Tichý, který se významně prosadil také jako jevištní výtvarník, studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a K. Krattnera. Později se sám stal profesorem na VŠUP…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Dáma s chrtem
No.: 25Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1947, 16,5 x 12,3 cm, sign. LD Tichý 47, rám, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Lev Boby
No.: 24Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 1938, 16 x 23,5 cm, sign. PD Tichý 39, značeno v tisku Tichý 38, rám, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Země
No.: 23Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1976, 20,3 x 13,8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P. XII, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Vzduch
No.: 22Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1976, 20 x 13, 8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Voda
No.: 21Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1976, 20,3 x 13,5 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
The packed face
No.: 20Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1982, rám, č. 24/70, místy zažloutlý a lehce zvlněný papír, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
No.: 19Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 16 x 13,5 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Tenisový kurt
No.: 18Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. I/VIII, the private study
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Sopka
No.: 17Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2008, 22,2 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 17/108, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Noční košile
No.: 16Auction price: 3.900 CZK (163 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Kytara
No.: 15Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2019, 21,4 x 14 cm, sign. PD Bím 19, č. 96/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Lehátka
No.: 14Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Golf
No.: 13Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2017, 18,9 x 13,6 cm, sign. DU Bím 17, č. 129/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Dlouhé sbohem
No.: 12Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 1977, 28 x 19 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, the private study
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Město
No.: 11Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Yamaha
No.: 10Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
U tenisty
No.: 9Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Merta
(1952)
Slum
No.: 8Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 2003, 45,5 x 35 cm, sign. PD Jan Merta 03, rám, č. 58/100, Autor patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Nikl, Antonín Střížek, Jiří David nebo Tomáš Císařovs…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED