• Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Babička Boženy Němcové

    No.: 103

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, Text: "Já jsem si hned říkala, že jako by někdo šukal po světnici!", na zadní straně technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Nečekaná návštěva

    No.: 102

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, Text: "My muset zde přistát, protože s posádkou již nebýt k vydržení, potřebovali by trochu lidského tepla-pomuckat, nebo tak něco!", zezadu technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Stav ovzduší

    No.: 101

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 20 x 29,7 cm, Text: "Vidíš tu potvoru v ovzduší, to bude určitě ta bestie kysličník siřičitej?!", Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Žena s dítětem

    No.: 294

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 59 x 45,8 cm, rám, Jaroslav Černý byl český akademický malíř. Pocházel z dělnické rodiny, ale již v dětství projevoval umělecké nadání. Studoval na AVU v Praze, kde ho ovlivnili profesorové Max Švabinský a Otakar Nejedlý. Pro svou tvorbu čerpal inspiraci z české krajiny a industriálníc…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Chléb náš vezdejší

    No.: 290

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Johann Adam Klein

    (1792-1875)

    Ve chlévě

    No.: 291

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 1864, 18,8 x 25,5 cm, sign. PD Klein, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Vlastní ateliér v Praze

    No.: 288

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hans von. Straschiripka Canon

    (1829-1885)

    Schönbrunn

    No.: 283

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 13 x 22 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Panuška

    (1872-1957)

    Čarodějnice mezi havrany

    No.: 152

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1904/2010, 19 x 24 cm, č. 6/10

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    No.: 139

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Dobiáš ml.

    (1929-2001)

    Stará řeka

    No.: 118

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    grazovaná keramika, 1996, 42,5 x 39,5 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Samurajův smutek

    No.: 249

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,1 x 24 cm, mírně poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Pomocný - nosič lampionů

    No.: 248

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,5 x 22,3 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Závist

    No.: 247

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,2 x 24 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Přepadení v přístavu

    No.: 246

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 37 x 25,5 cm, na rozích ohnuý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    V parku pod jabloní

    No.: 245

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,9 x 24,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Pokora

    No.: 244

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,9 x 23,5 cm, lehce poškozeno, vzadu podlepeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Zuřivost

    No.: 243

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,9 x 24 cm, na zadní straně podlepeno, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    P.F. 1960 - Jiřina Hořejší

    No.: 216

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvatinta, lept, 1959, 13,5 x 7,2 cm, sign. PD Jiří Balcar 59., papír mimo tisk lehce pošpíněný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Emler

    (1912 -1992)

    Sedící žena

    No.: 165

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    No.: 336

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Olomouc

    No.: 155

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 31,7 x 42,5 cm, PD značeno na kameni C Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Stehlík

    (1885-?)

    Milenci

    No.: 120

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    pálená hlína, v. 35.5 cm, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budo…

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Bojovnice džo-do

    No.: 242

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 31,2 x 21,7 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt, Utagawa Kunisada byl japonský ilustrátor a grafik, zabývající se technikou japonského dřevořezu. V roce 1810 založil vlastní uměleckou školu Gototei, jejíž zájem se soustředil zejména na portréty herců divadla Kabuki. Kun…

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Zklamání

    No.: 241

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 35,7 x 23,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, rám, japonský dřevoryt , papír je přeložený, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Akt

    No.: 153

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 29 x 20,5 cm, sign. PD Král, rám

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Dlouhé sbohem

    No.: 12

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    serigrafie, 1977, 28 x 19 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, the private study

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Věčný vůdce

    No.: 208

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2013, 35 x 34,5 cm, sign. PD Ivana Lomová 2013, č. 59/126, studied at the atelier of doc. D. Rybarova at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Peter Oriešek

    (1941-2015)

    Faust

    No.: 170

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    reliéfní tisk, 1987, 42 x 30 cm, sign. PD Petr Oriešek 87, č. 25/100

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Akt zezadu

    No.: 163

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 1943, 21 x 14,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Art…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.